Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
to idź w biały kolor
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
a jaki kolor felg będzie ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
pewnie od jakiego samochodu pochodzą zaciski :gwizdanie:
-
[B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
ile dałeś za nią ?
-
POMOC :)
Witam, dzisiaj moja navi przejdzie przeprogramowanie i chciałbym wpisać w opcji CAR jakiś fajny text może pomożecie (w razie ew. kradzieży żeby nie było zdziwienia jak w navi będą moje dane i mojego samochodu z numerem kom. )
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
może być też źle licznik skalibrowany... [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 12:14_________________________________________________ no własnie też się zdziwiłem bo mnie się z górki udało mieć na liczniku najwięcej 245km/h. Ale to było przy zjezdzie ze Św. Anny jak się na wrocław leci. Biorąc pod uwage że 2.5 jest cięższy nie chce mi się w to 250 za bardzo wierzyć. Chociaż 2.5 ma troszke dłuższą skrzynie chyba. Ja już miałem obroty troche przeciągnięte. Po równym mój jedzie 230-235. może być też źle licznik skalibrowany... siemian a sprawdzałeś ile miałeś na gps'ie przy tej prędkości ?
-
[ALL B7] A4 B7 S-Line -> Silver Arrow aka Silber Pfeil :)
albo był test licznika albo na hamowni..ale 250 raczej nie do ogarnięcia po mocnym chipie jak pokażesz zdjęcie z obrotami to wtedy będzie wiadomo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
q..a..ale śniegu najebało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raga kiedy kam bek..coś byśmy powalczyli z alką
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
ten za 150zł ?
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
my tu gadu gadu a terminu odbioru nie podałeś ja też sobie zamówiłem Veyrona..też biały.. dla kobiety zamówiłem db9 niech ma
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
napewno to wina ropy..idź na stację reklamować jakoś paliwa..
-
[B6/B7] Potrzebuję pomocy - kamera cofania
ja CI przestawiłem kanal jak rezałeś kabelki w lampie :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
rzeczywiscie. chlopaki z 3miasta pewnie go nawet nie znaja. a wiesz, ze on nie chipuje 2.5TDI, bo nie ma softow do tych silnikow? a udowodnić Ci że robi ?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
robi - mechanikę oraz programy
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
tel/fax: 058 341 72 91 kom: 0 508 112 402
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
ul. Trakt Św. Wojciecha 377a 80-018 Gdańsk
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
no właśnie muszę pisać jak oddałby to jakiegoś dobrego speca to by działało a ma niedaleko jednego dobrego co fury by nie puścił dotąd aż by "nie stała na nogach":gwizdanie: jak wiadomo teraz kryzys więc mechanicy wymieniają wszystko żeby tylko zarobić :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
a do kogo..na początek sprawdzi stan silnika logami, zobaczy błędy, shamuje auto, itd itp. a każdy dobry master ma swoich mechaników i wszystko się zrobi na miejscu ps. jeśli dla Ciebie chiptuner to Pan który wgrywa gotowe pogramy lub wstawia boxy i nie zajmuje się mechaniką to Twoja sprawa dla mnie chiptunerów powtarzam dobrych jest tylko kilku w polsce :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
po 1 to oddaj samochód to kogoś kto Ci porządnie sprawdzi przed wymianą części..najlepiej do jakiegoś chiptunera..
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-samochodowy-phantom-slim-1-2-usb-sd-i1408487868.html
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
wkładaj 3.0tdi
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Miron najlepszy preparat to chemia do usuwania tłuszczu psikasz przed snem, rano wstajesz i jest kox
-
Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
już wróciłem zero problemów
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
a masz może jakiś numer tego znaczka ? właśnie mi jest taki potrzebny..nawet 2 szt