Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. kup jakiś drugi i przełóż sam mechanizm do otwierania..
  2. lepiej zostawić ori i mieć spokój z wymianami, błędami..nagrzewaniem się i śmierdzeniem
  3. adamooo odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    i jak podoba się ?
  4. co do przejazdu evo he nie mam nic do powiedzenia..to było nowe auto poźka - tam był sam lód i krawężniki - nie moje auto więc dbałem poziek w pierwszym zakręcie rozwalił łożyszko i 1000zł w plecy kto nie był i nie widział niech się nie wypowiada Ps. jak wszyscy wiemy najlepiej jak się samochodów nie pożycza nawet na chwile
  5. co Ty wisz o zabawie na sniegu musisz brać lekcje od poldona :gwizdanie:
  6. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    etam...trzeba wpierd..lać krowę i zapier..dalać na siłowni i trochę supli
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb Twój rs4 musi mieć taki gadget na pokładzie http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-z-komputerem-do-kazdego-auta-i1380921648.html
  8. jak będziesz miał całe body rs4 to wal black matt
  9. coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-05-08-air-bag-fotela-lewy-prawy-8e0-i1337186598.html
  10. od vivy to najlepiej z daleka u nich można jedynie kupić samochód ale nie serwisować, malować itd.. oddaj do szewca..
  11. żeby zdjąć blende musisz podgrzać spaw..przymierz, zrób fotkę się zobaczy jak coś to możesz później przynitować na ciepło tak jak było..[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:25_________________________________________________btw fajne foteliki..nie zostały Ci może AIR BAGi z foteli ? szukam ale z foteli b7..
  12. składka była, prezenty są teraz czekamy na imprezę..napisz Tylko gdzie i o której ? i czy zamówiłeś odloty ?
  13. sprawa prosta..musisz podpiąć się przez przekażnik kablami do rozusznika i tyle.. tel. 22- 868-20-20 Al. Krakowska 12a
  14. PUDŁO
  15. jest jeszcze jedna niedoróbka w ostatniej akcji ...zauważył ktoś ?
  16. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    anglik ma jeszcze kierunkowskazy po prawej stronie
  17. bober a Ty czemu nie siedzisz we fraku w bierhalle - wyrywając lachony ? miały być jakieś liście - słyszałem :gwizdanie:
  18. No co ty A jak wogóle się ma? Jest na forum? Jakieś dalsze mody ( oprócz LPG of course )? nic nie robił..na forum nic nie pisze jeździ i jest zadowolony ale mówi że dużo pali..miał wkładać rns-a ale za dużo kosztuje :gwizdanie:
  19. jak coś to mam na sprzedaż tv tuner do rns-e z okablowaniem [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________ z a8 nie będzie pasował tuner chyba że do nawigacji dx..ale to stary model i średnio odbiera
  20. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a nie było może poduszek przednich foteli i tych gniazdek do pasów ?
  21. a Twoja stara fura otrzyma niedługo nowy gadżet ---> gaz :gwizdanie: ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.