Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
kup jakiś drugi i przełóż sam mechanizm do otwierania..
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
lepiej zostawić ori i mieć spokój z wymianami, błędami..nagrzewaniem się i śmierdzeniem
-
[B6 AWX] Oem +
i jak podoba się ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co do przejazdu evo he nie mam nic do powiedzenia..to było nowe auto poźka - tam był sam lód i krawężniki - nie moje auto więc dbałem poziek w pierwszym zakręcie rozwalił łożyszko i 1000zł w plecy kto nie był i nie widział niech się nie wypowiada Ps. jak wszyscy wiemy najlepiej jak się samochodów nie pożycza nawet na chwile
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co Ty wisz o zabawie na sniegu musisz brać lekcje od poldona :gwizdanie:
-
Siłownia
etam...trzeba wpierd..lać krowę i zapier..dalać na siłowni i trochę supli
-
[ALL B6] Jakie szyby na pierwszy montaż?
audi
-
B6 DIVISION
Nosb Twój rs4 musi mieć taki gadget na pokładzie http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-z-komputerem-do-kazdego-auta-i1380921648.html
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak będziesz miał całe body rs4 to wal black matt
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
fot nie widać..
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru blendy głośnika w tapicerce drzwi
coś takiego http://allegro.pl/audi-a4-05-08-air-bag-fotela-lewy-prawy-8e0-i1337186598.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od vivy to najlepiej z daleka u nich można jedynie kupić samochód ale nie serwisować, malować itd.. oddaj do szewca..
-
[ALL B6] Pomoc w doborze koloru blendy głośnika w tapicerce drzwi
żeby zdjąć blende musisz podgrzać spaw..przymierz, zrób fotkę się zobaczy jak coś to możesz później przynitować na ciepło tak jak było..[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 14:25_________________________________________________btw fajne foteliki..nie zostały Ci może AIR BAGi z foteli ? szukam ale z foteli b7..
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
ale w rs4 jest inna kiera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
składka była, prezenty są teraz czekamy na imprezę..napisz Tylko gdzie i o której ? i czy zamówiłeś odloty ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
sprawa prosta..musisz podpiąć się przez przekażnik kablami do rozusznika i tyle.. tel. 22- 868-20-20 Al. Krakowska 12a
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
PUDŁO
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jest jeszcze jedna niedoróbka w ostatniej akcji ...zauważył ktoś ?
-
Strefa Śmiechu
- B6 DIVISION
anglik ma jeszcze kierunkowskazy po prawej stronie- [B6 AWX] RS4 diesel edition
bober a Ty czemu nie siedzisz we fraku w bierhalle - wyrywając lachony ? miały być jakieś liście - słyszałem :gwizdanie:- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
No co ty A jak wogóle się ma? Jest na forum? Jakieś dalsze mody ( oprócz LPG of course )? nic nie robił..na forum nic nie pisze jeździ i jest zadowolony ale mówi że dużo pali..miał wkładać rns-a ale za dużo kosztuje :gwizdanie:- [ALL B6] Tuner TV
jak coś to mam na sprzedaż tv tuner do rns-e z okablowaniem [br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 14:31_________________________________________________ z a8 nie będzie pasował tuner chyba że do nawigacji dx..ale to stary model i średnio odbiera- B6 DIVISION
a nie było może poduszek przednich foteli i tych gniazdek do pasów ?- [ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
a Twoja stara fura otrzyma niedługo nowy gadżet ---> gaz :gwizdanie: ;( - B6 DIVISION