Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie mam foteli ale mam coś na oku :
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Rogal ja wpadam tylko musisz mi pożyczyć jakiś fotel bo aktualnie brak - i na czym będziesz hamował ? czy na takim dasz radę?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
u mnie w wawie też jest więc wpadaj jak coś ale w sumie nie trzeba nic rezać..mi nie przeszkadzało
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart a masz dostęp do VASa ? jeśli tak to program mam tylko zmienia kodowanie na japonię i vagiem nie przekodujesz na nas i navi gada z tyłu w głośniku..więc potrzeba vasa
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o 4 wchodzi na ring
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
nic nie dostał za tą walkę sosnowski nawet 1 zł mu nie dali a dzisiaj Adamek vs Madalonne - ładnych kelnerów mu podsyłają to będzie delikatny sparing dla Adamka i wyćwiczenie tego co się ostatnio uczył na treningach
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
słuchaj..ja też miałem taki przypadek z kluczem okazało się że był w misce ale szkody nie zrobił pompki wymieniane były tylko za mojej kadencji więc wiem komu mógł wpaść klucz
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
było brać navi ode mnie moja hulała i ani razu się nie zawiesiła
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no nosb to jest coś dla Ciebie pełny pakiet
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a moja podsufitka?
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
ciastka i herbata najważniesza- he ważniejsza niż wymiana silnika
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
doszła paczka ze sprzętem dłuuuuuuugo oczekiwanym ?
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
doszła ? wymyłeś ? bo ja nie zdążyłem :gwizdanie:
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
no wiązki do kabiny nie ma..pompka dawkująca paliwa też jest czyli śruby przewody paliwowe i wodne i montaż ?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
]WRC mam graty do montażu -napisz czy to wszystko: [imghttp://lh5.ggpht.com/_R6Ho3T4Cd1Y/TP-mfs_7KVI/AAAAAAAABK4/PJUfk14B1q8/s640/webpompa.jpg[/img]http://
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Barcik zrób diya jak to się podłącza bo mam grzane z tyłu..tylko muszę poszukać przełączniki te co są z tyłu za popielniczką..
-
B6 DIVISION
esp ja u siebie schowałem w schowek pod kierownicą ile dajecie ? jutro wstawie fotkę dzisiaj mi się nie chce
-
B6 DIVISION
mam na sprzedaż tunel z rs4 na dwa kubki jak ktoś chce..kolor czarny - ktoś chętny ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
dzwoniłem powiedział że jutro popołudniu wyśle
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek wszystko co seryjne ma w garażu Wojtek qźwa jeszcze nic nie wysłał ;(
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
to średnio mu się opyla za 200stówy przyjeżdżać i odkopywać - napocić się musi
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
kto kopie ? [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________kto kopał ?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
dajcie jakieś filmiki
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
też się muszę do niego przejechać rozumiem że bemowo ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Wojtek dobrze że nie sprzedałeś tych lusterek bo są koxy