Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. kołodziej też dał radę był niezły nokaut..i dziwne że po takim prostym..
  2. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-zdrrzak-kratki-wysylka-gratis-04-i1331198675.html ma chyba sporo gratów do rs4..więc pogadaj..[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________możesz sobie zrobić przód rs4 a tył zostawić tak jak ten : http://cgi.ebay.co.uk/2002-AUDI-A4-SPORT-AUTO-WHITE-RS4-replica-/180588094669?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0be3a4cd
  3. Logitech g27 miałem i daje rade..
  4. a canon 5d mark II ?
  5. w aukcji jest napisane że 19"
  6. http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-a6-18-oryginalne-i1330625993.html
  7. http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-a6-18-oryginalne-i1330625993.html
  8. a co powiecie o d7000 ?
  9. Jak w temacie..rozglądam się za jakąś dobrą lustrzanką...ma robić ładne zdjęcia i nagrywać filmy HD najlepiej ze stałym autofocusem..co polecacie ?
  10. dobre walki
  11. ja zawsze wrzucam fotki z rezania :gwizdanie:
  12. a ten pierścień to jak wygląda ? w sumie to mogłeś sieknąć fotki z montażu czujnika i zaślepki jak wygląda.... :gwizdanie:
  13. Barcik sporo tego na ebay'u..jak coś pójdzie nie tak to kupić drugie
  14. było brać mojego rns-a był piękny i działający ... a co do kokosa..to zrób porządek z tymi kabelkami bo Ci się kiedyś to zjara.. ;(
  15. nie każdy licznik rb4 to kolor..musi być końcówka 31..jeśli jest 00 to czerwony fis..
  16. witam..mam pytanie do Was..jaką firmą najlepiej wysłać paczkę do polski ? i ew. ile może kosztować przesyłka max 1 kg wielkość paczki 30x30x30cm..
  17. no ładne coś musiało być...
  18. przy 300 będzie dekompresja
  19. a mnie już qrwica na nie bierze..lepiej zostaw ori młody bierz się raczej za rezanie fisa kolorowego bo to jest mod w dechę
  20. he na ledy się nie zamieniam :gwizdanie: mogę ew. zamienić się na lampy tylne ori ale do sedana w sumie to nie wiem dlaczego nie zabrałeś się za rezanie kiery podgrzewanej..przecież taki mod można spokojnie wyrezać na takiej kierze [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:41_________________________________________________a poza tym przecież Ty nic nie-oryginalnego w furze nie możesz mieć
  21. Na allegro akurat nic nie było (trafiło się 2 dni po zakupie nowego w ASO ). Za to tylny cały zderzak S-Line zakupiony za 300zł BTW - jutro ma przyjechać najnowszy mod (dzięki za cynka Grzesiek ) piękna kiera

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.