Treść opublikowana przez adamooo
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
kołodziej też dał radę był niezły nokaut..i dziwne że po takim prostym..
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/audi-rs4-s4-a4-zdrrzak-kratki-wysylka-gratis-04-i1331198675.html ma chyba sporo gratów do rs4..więc pogadaj..[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________możesz sobie zrobić przód rs4 a tył zostawić tak jak ten : http://cgi.ebay.co.uk/2002-AUDI-A4-SPORT-AUTO-WHITE-RS4-replica-/180588094669?pt=Automobiles_UK&hash=item2a0be3a4cd
-
Zabawki SIM - Symulacje realnej jazdy !!!
Logitech g27 miałem i daje rade..
-
Lustrzanka ?Jaka ? Canon ? czy Nikon ?
a canon 5d mark II ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
w aukcji jest napisane że 19"
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-a6-18-oryginalne-i1330625993.html
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-a6-18-oryginalne-i1330625993.html
-
Lustrzanka ?Jaka ? Canon ? czy Nikon ?
a co powiecie o d7000 ?
-
Lustrzanka ?Jaka ? Canon ? czy Nikon ?
Jak w temacie..rozglądam się za jakąś dobrą lustrzanką...ma robić ładne zdjęcia i nagrywać filmy HD najlepiej ze stałym autofocusem..co polecacie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre walki
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja zawsze wrzucam fotki z rezania :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a ten pierścień to jak wygląda ? w sumie to mogłeś sieknąć fotki z montażu czujnika i zaślepki jak wygląda.... :gwizdanie:
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
to jest ta sama..
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
- [ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
on się nie grzeje- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Barcik sporo tego na ebay'u..jak coś pójdzie nie tak to kupić drugie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było brać mojego rns-a był piękny i działający ... a co do kokosa..to zrób porządek z tymi kabelkami bo Ci się kiedyś to zjara.. ;(- [ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
nie każdy licznik rb4 to kolor..musi być końcówka 31..jeśli jest 00 to czerwony fis..- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam..mam pytanie do Was..jaką firmą najlepiej wysłać paczkę do polski ? i ew. ile może kosztować przesyłka max 1 kg wielkość paczki 30x30x30cm..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ładne coś musiało być...- [ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
przy 300 będzie dekompresja- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a mnie już qrwica na nie bierze..lepiej zostaw ori młody bierz się raczej za rezanie fisa kolorowego bo to jest mod w dechę- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ledy są kiepskie- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
he na ledy się nie zamieniam :gwizdanie: mogę ew. zamienić się na lampy tylne ori ale do sedana w sumie to nie wiem dlaczego nie zabrałeś się za rezanie kiery podgrzewanej..przecież taki mod można spokojnie wyrezać na takiej kierze [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 23:41_________________________________________________a poza tym przecież Ty nic nie-oryginalnego w furze nie możesz mieć- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Na allegro akurat nic nie było (trafiło się 2 dni po zakupie nowego w ASO ). Za to tylny cały zderzak S-Line zakupiony za 300zł BTW - jutro ma przyjechać najnowszy mod (dzięki za cynka Grzesiek ) piękna kiera - [ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi