Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. ja przełożyłem front w 10 min [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:46_________________________________________________ale Wrclaguna ma nową opcję w climatroniku z regulacją jakości powietrza
  2. qźwa ładne kwiatki kibice musieli sie w-q-rwić a albert najbardziej
  3. dzisiaj walka Alberta kto ma eNkę?
  4. he Seba w poniedziałek idzie paczka kurierem sooooooooooorki furka ładna
  5. spoko dużo rzeźby nie ma..dorezasz sobie
  6. najlepsza jest sauna gdzie co chwila wchodzi ochrona i mówi :"only naked"
  7. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak koleś ode mnie..ale coś mocno ściemnia miałem go zobaczyć na żywo ale 10 razy przekładał spotkanie..
  8. ja wymieniłem klamkę z anglika..i jest jakby nie było zamków wogóle..
  9. teraz trochę lepiej..ale musisz poćwiczyć wycinanie
  10. a tak na poważnie jakie warunki pod m1 ?
  11. paliliście kapcie ?
  12. ja też nie mam zamków..nawet w bagażniku..
  13. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niezły schizol już nad głosem nawet nie panuje mimo masywnej ręki ciężary kiepskie bierze..
  14. nie jest to takie hop siup siedząc w samochodzie przy zamkniętych drzwiach..najłatwiej przez bagażnik..
  15. albo rypnął silniczek (dla pewności sprawdź bezpieczniki) albo rozwaliła się linka od mechanizmu (stelażu)
  16. miałem to samo..musisz podnieść auto do góry, zdjąć osłonę silnika, i podpiąć kabe które idą do rozrusznika..
  17. tv tuner mam na sprzedaż jak coś ładna furka..fotele miazga
  18. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    etam..najlepiej robić 2x w tyg zestaw dyskotekowy
  19. ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie gdzie można kupić ramkę chrom z kiery:
  20. siemian dvd też będzie u CIebie we wtorek-środę
  21. załącza się nim 8 turbo
  22. nowy mod :
  23. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kebaby i zapiekanki przed snem i waga skoczy masa na siłce i już w ogóle będzie gitara
  24. no to ładnie będzie fruwać..mówisz o turbinach od Piotrka ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.