Treść opublikowana przez adamooo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ja przełożyłem front w 10 min [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 11:46_________________________________________________ale Wrclaguna ma nową opcję w climatroniku z regulacją jakości powietrza
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
qźwa ładne kwiatki kibice musieli sie w-q-rwić a albert najbardziej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dzisiaj walka Alberta kto ma eNkę?
-
[B5 AVF] Czysta seria :)
he Seba w poniedziałek idzie paczka kurierem sooooooooooorki furka ładna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko dużo rzeźby nie ma..dorezasz sobie
-
Tropical Island Berlin
najlepsza jest sauna gdzie co chwila wchodzi ochrona i mówi :"only naked"
-
B6 DIVISION
tak koleś ode mnie..ale coś mocno ściemnia miałem go zobaczyć na żywo ale 10 razy przekładał spotkanie..
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
ja wymieniłem klamkę z anglika..i jest jakby nie było zamków wogóle..
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
ja mam swój patent
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
teraz trochę lepiej..ale musisz poćwiczyć wycinanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tak na poważnie jakie warunki pod m1 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
paliliście kapcie ?
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
ja też nie mam zamków..nawet w bagażniku..
-
Siłownia
niezły schizol już nad głosem nawet nie panuje mimo masywnej ręki ciężary kiepskie bierze..
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
nie jest to takie hop siup siedząc w samochodzie przy zamkniętych drzwiach..najłatwiej przez bagażnik..
-
[ALL B6] Problem z zamknięciem szyby
albo rypnął silniczek (dla pewności sprawdź bezpieczniki) albo rozwaliła się linka od mechanizmu (stelażu)
-
[ALL B6] Wersja bez zamków w drzwiach, jak otworzyć ?
miałem to samo..musisz podnieść auto do góry, zdjąć osłonę silnika, i podpiąć kabe które idą do rozrusznika..
-
[B6 BBK] Moja S4
tv tuner mam na sprzedaż jak coś ładna furka..fotele miazga
-
Siłownia
etam..najlepiej robić 2x w tyg zestaw dyskotekowy
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie gdzie można kupić ramkę chrom z kiery:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian dvd też będzie u CIebie we wtorek-środę
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
załącza się nim 8 turbo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nowy mod :
-
Siłownia
kebaby i zapiekanki przed snem i waga skoczy masa na siłce i już w ogóle będzie gitara
-
[B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
no to ładnie będzie fruwać..mówisz o turbinach od Piotrka ?