Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy
nie rozumiem o co chodzi..napisałem Ci przedział kasowy ile trzeba wydać na co..
-
[B7 ASB] 3.0 TDI by KENOiX setup zimowy
kup sobie multimedia adapter koszt 400-450zł + dvd 200-600zł a tuner cyfrowy Ci sprzedam za 550zł i nie kupuj hybrydy tv tuner audi bo i tak CI nie będzie chodziła..
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Wpiełniczałem, chodziłem jednocześnie na siłkę i ... nic moja przemiana materii mnie irytuje. Na siłkę chodziłem, ale ostatnio nie było czasu. musisz jeść krowy..6 razy dziennie a nie jakieś tam kanapeczki.. i musisz zapie..rdalać na treningu..ma być pompa dowal większy ciężar po 6ruchów..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
napisz do ono ma taki sprzęt zawsze przy sobie..- Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
a co z łańcuchami ? olać sprawę i jechać bez ?- Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
Heja..niedługo wyjeżdżamy na Słowację do Ruzomberok http://www.skipark.sk/ i chciałbym się dowiedzieć co będzie nam potrzebne na wypad w góry? Co łańcuchami - potrzebne są? winietami - podobno od tego roku trzeba kupować na wszystkie drogi ? kamizelka odblaskowa - potrzeba ? zestaw żarówek ? co z alkoholem - lepiej zrobić zapas u nas w Polsce czy kupić na miejscu.. jakie inne rzeczy są wymagane na miejscu ?- [B5 AGB] VIAGRA
ale to nie są ori- [B7 BDG] 2.5 tdi S-line <<Heres>>
rychło w czas- [ALL B7] Najnowsza wersja nawigacji RNS E
Liczysz wszystko po minimalnych kosztach....Wrc napisał język polski 300-400zł..Twoja navi jest 2700zł.. + przesyłki tylko kurierskie żeby nie zniszczyli...więc mniej więcej tyle wychodzi.. jeszcze dochodzi pytanie jak zostaną złożone i zaprogramowane..bo nie wiem czy wiesz ale nowe navi mają magistrale gateway a nie can..czyli jak się tego nie zrobi navi odpowiednio - będzie się rozładowywał akumulator jak chesz jeszcze podyskutować na temat kosztów takiej navi to najpierw dowiedz się co w trawie piszczy a nie znalazłeś jakąś firmę, która się średnio zna i dalej chcesz w tym pośrednicznyć.. ps.a czy jest sens wydawać kupe kasy na nową navi tylko dla grafiki ?- [ALL B7] Najnowsza wersja nawigacji RNS E
tak czy siak wychodzi na gotowo od 3500-4000zł- B6 DIVISION
chyba katalogowo będzie więcej :gwizdanie:- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
no ładny zestaw i hamowanie- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
http://img208.imageshack.us/i/patroxbigturbo.jpg/- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
fratelli lub firad...- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
patrox miał w ośce b7 ponad 240 kucy i jechało bez problemów..- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
A Ciebie uciszam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________ nie możesz - jesteś tylko Vipem [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________Vip z Knurowa to jak Admin z Warszawy Vip z knurowa to jak admin stońka- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jak już zamknięte to ZAMYKAM raz jeszcze ! ! !- [ALL B7] Dvd i tv
jak chcesz oglądać dvd to trzeba zakupić najtańsze i wsjo.. jak nie masz dzieci to nie polecam dvd...sam tv tuner wystarcza..ja swoje dvd przez 4 lata oglądałem góra 2 razy a tv codziennie..- [ALL B7] Najnowsza wersja nawigacji RNS E
z polskim Menu ?- [ALL B7] Dvd i tv
jak coś to mam na sprzedaż tv tuner z okablowaniem + okablowanie na 2 dodatkowe źródła av..750zł jak ktoś chce mam tv tuner cyfrowy 550zł- B6 DIVISION
młody nie sprzedaje szufladek..miałem kupować z chromem ale udało mi się rozebrać i będą malowane- [ALL] Felga 9.5 x 19 ET 44
dlatego robisz et 32 i bez problemu - jaka opona będzie ?- Będę tatą :-))
jednemu VIPOwi też się urodziła dzisiaj mała GRATULEJSZYNY dla Lenki i Ani- [ALL] Felga 9.5 x 19 ET 44
wejdzie spoko loko zrób et 32 i będzie gites - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.