Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. nie rozumiem o co chodzi..napisałem Ci przedział kasowy ile trzeba wydać na co..
  2. kup sobie multimedia adapter koszt 400-450zł + dvd 200-600zł a tuner cyfrowy Ci sprzedam za 550zł i nie kupuj hybrydy tv tuner audi bo i tak CI nie będzie chodziła..
  3. Wpiełniczałem, chodziłem jednocześnie na siłkę i ... nic moja przemiana materii mnie irytuje. Na siłkę chodziłem, ale ostatnio nie było czasu. musisz jeść krowy..6 razy dziennie a nie jakieś tam kanapeczki.. i musisz zapie..rdalać na treningu..ma być pompa dowal większy ciężar po 6ruchów..
  4. napisz do ono ma taki sprzęt zawsze przy sobie..
  5. a co z łańcuchami ? olać sprawę i jechać bez ?
  6. Heja..niedługo wyjeżdżamy na Słowację do Ruzomberok http://www.skipark.sk/ i chciałbym się dowiedzieć co będzie nam potrzebne na wypad w góry? Co łańcuchami - potrzebne są? winietami - podobno od tego roku trzeba kupować na wszystkie drogi ? kamizelka odblaskowa - potrzeba ? zestaw żarówek ? co z alkoholem - lepiej zrobić zapas u nas w Polsce czy kupić na miejscu.. jakie inne rzeczy są wymagane na miejscu ?
  7. ale to nie są ori
  8. rychło w czas
  9. Liczysz wszystko po minimalnych kosztach....Wrc napisał język polski 300-400zł..Twoja navi jest 2700zł.. + przesyłki tylko kurierskie żeby nie zniszczyli...więc mniej więcej tyle wychodzi.. jeszcze dochodzi pytanie jak zostaną złożone i zaprogramowane..bo nie wiem czy wiesz ale nowe navi mają magistrale gateway a nie can..czyli jak się tego nie zrobi navi odpowiednio - będzie się rozładowywał akumulator jak chesz jeszcze podyskutować na temat kosztów takiej navi to najpierw dowiedz się co w trawie piszczy a nie znalazłeś jakąś firmę, która się średnio zna i dalej chcesz w tym pośrednicznyć.. ps.a czy jest sens wydawać kupe kasy na nową navi tylko dla grafiki ?
  10. tak czy siak wychodzi na gotowo od 3500-4000zł
  11. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba katalogowo będzie więcej :gwizdanie:
  12. no ładny zestaw i hamowanie
  13. http://img208.imageshack.us/i/patroxbigturbo.jpg/
  14. fratelli lub firad...
  15. patrox miał w ośce b7 ponad 240 kucy i jechało bez problemów..
  16. A Ciebie uciszam [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________ nie możesz - jesteś tylko Vipem [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 22:05_________________________________________________Vip z Knurowa to jak Admin z Warszawy Vip z knurowa to jak admin stońka
  17. jak już zamknięte to ZAMYKAM raz jeszcze ! ! !
  18. jak chcesz oglądać dvd to trzeba zakupić najtańsze i wsjo.. jak nie masz dzieci to nie polecam dvd...sam tv tuner wystarcza..ja swoje dvd przez 4 lata oglądałem góra 2 razy a tv codziennie..
  19. jak coś to mam na sprzedaż tv tuner z okablowaniem + okablowanie na 2 dodatkowe źródła av..750zł jak ktoś chce mam tv tuner cyfrowy 550zł
  20. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    młody nie sprzedaje szufladek..miałem kupować z chromem ale udało mi się rozebrać i będą malowane
  21. dlatego robisz et 32 i bez problemu - jaka opona będzie ?
  22. jednemu VIPOwi też się urodziła dzisiaj mała GRATULEJSZYNY dla Lenki i Ani
  23. wejdzie spoko loko zrób et 32 i będzie gites

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.