Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
nic nie wymieniaj..przyzwyczaisz się dobrze świecą
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
no to teraz laski będą padać na kolana jest pięknie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idzie ktoś na łyżwy w czwartek na stegny ? na 19:30 ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
cooler masz ładny
-
[ALL B6] Jakie mają być pokrywy prowadnic dla foteli sterowanych elektrycznie?
ja też niedługo będę moncił fotele na fulu i nie wiem czy te osłony z moich starych będą pasowały..jak coś to się piszę na komplet
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-8e0-bixenon-jedyne-i1417092836.html Leo why ??? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Filipa w arkadii
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
pokaż zdjęcie stacji gdzie tankowałeś
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
jak to co się zmieniło..zatankował wóz i zalał w końcu cały bak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa aaaaaaaaale dzisiaj glebe zaliczyłem :oklaski:
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
rs4 to jest to pozostałe szrot ;(
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
z haye jest odwołana walka..więc zostaje tylko Adamka.. niech się Adamek cieszy że nie walczy z jego bratem bo 3 rund by nie wytrzymał
-
SNOWBOARD - ważne
Wybieramy się na dachę na Słowację, noclegi mamy w miejscowości Ruzomberok. Naszym narciarskim celem jest http://www.skipark.sk/ i Jasna/Chopok, ale .... Meteorolodzy zapowiadają kiepska pogodę na najbliższe kilka dni i stąd moje pytanie; w przypadku kiepskich warunków w/w ośrodkach narciarskich co polecilibyście w pobliżu (Austria, ew. gdzie idziej)? Mam na myśli, jakieś sensowne stoki..
-
[ALL B6] Tunel Srodkowy - wymiana na tunel z B7
rezanko na podłokietnik jest zawsze..sam zamówiłem nowy z ASO pod wersję z podłokietnikiem a dziurę sam robiłem
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
a jakby założyć mocniejszy alternator ? różnią się czymś od tych co są w b8 ? ps. u siebie mam ori z awx i nie wiem czy były takie same w avf
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ogarnie 2 walki..przecież 3 miechy będzie różnicy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kup żabę Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy: - Macie tu jakieś tańsze zwierzaki? - Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł. - 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo? - Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę! Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała: - Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie? - Jak tylko żaba nauczy się gotować – wypierdalasz.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
pytanie do speców..jaki najmocniejszy aku można zamoncić do mojego rs-a tdi ? ile max alternator może ładować ? mam dużo sprzętu zamontowane i mi cały czas pada więc trza kupić coś mocniejszego..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kup żabę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
qźwa dobre walki będą szkoda że to dość odległe terminy idzie ktoś na ksw w marcu ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb pisze jaki to on biedny, że kasy nie ma że mieszka na wsi a rs4 b6 będzie jeździł.. prawie jak ta Paulina z tap madyl
-
Sesja Fotograficzna a'la USA w latach 20, 30 XX wieku - gangsterka i nie tylko
he dziewczyna z fajką też widać że chyba nie pali papierosów bo źle trzyma fajkę.. facet z trąbką powinien mieć delikatnie przybrudzony kieliszek od picia wina a butelka jasia powinna mieć dyfuzor he takie na małe ot.
-
Sesja Fotograficzna a'la USA w latach 20, 30 XX wieku - gangsterka i nie tylko
szkoda tylko że butelka jest cała z banderolą a szklanka pełna
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
5000k żeby Ci poszła masa musisz jeść i nie tak jak piszesz jogurcik i jajeczko.. dodatkowo tak jak już wcześniej pisałem musisz dowalić ciężaru i mniej powtórzeń..siła = masa = więcej kilo
-
Wyjazd na Słowację? Co potrzeba ?
jedziemy w teminie 8-17.01 wpadajcie na łańcuchy już czasu brak żeby kupić więc jade bez...navarą na wielosezonówkach :gwizdanie: na chopok też pewnie będziemy jeździć