Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. wkładaj większe niż 321...bierz 6 tłoczkowe lub komplet przód i tył od s4..i będziesz zadowolony - zadzwoń do tego kolesia z sulejówka on powinien mieć komplet..dokupić dobre tarcze..zaciski sobie ładnie pomalujesz i zamkniesz się w 2k..
  2. Miron za dużo ma gotówki więc szaleje
  3. właśnie wysłał mi MMS-a..auto nowe zakupione..Miron miał dosyć z wymianą oleju co 10tys/km ..i zakupił bezawaryjny samochód na długie lata :gwizdanie:
  4. środek to troche styrany a no i zegary w kolor.. :gwizdanie:
  5. podobno zmienia marke..teraz kupuje forda sierre..
  6. Remik przy Twoim black edition musisz jeszcze wywalić zamek z drzwi bo szpeci
  7. Rozmowy w toku - Jestem debeściarą 2
  8. może były od 2,5 lub 3.0..
  9. przecież od q powinny pasować..
  10. dzo dzo można dorwać na ebay..koszt za dwie ok 100zł
  11. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej jak coś to mam swoje na sprzedaż podwójne na dwie strony
  12. adamooo odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    i jak tam..zapierdalacie na siłowni ? czy kanapeczki ?
  13. 330 też powinno się zmieścić..tylko nie wiem jak by było z zaciskiem..czy przewody ręcznego podejdą.. jak masz w dobrym stanie komplet to rezaj..przymierz..zobacz może dużo rezania nie będzie..
  14. młody a jak wgniotki na skórce ? udało sie wyrównać ?
  15. przód pasuje z s4 a tył zostawić serie tylko poprzycinać..
  16. adamooo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja wiem kto
  17. ja sobie nie przypominam żeby Rogal miał taką moc coś Ci się cyferki pomyliły
  18. dzo dzo ostatnio sporo rezał..szukał i szukal..kombinował gdzie tu powiesić..:
  19. co Wy chcecie od tych opon..sa uje..bane, dodatkowo kiepskie fotki.Miron stawia pierwsze kroki z aparatem..wczoraj pół nocy tłumaczyłem przez telefon jak się wkłada kartę do aparatu..dajcie trochę czasu..Miron chce jeszcze założyć zawieche od fiata pandy 4x4, wtedy auto będzie niższe o 20cm i będzie mega wypas i opony nie będzie w ogóle widać..wtedy dopiero ocenicie czy ładnie wyglądają na samochodzie..
  20. rs4 to piękne fele też chciałbym takie mieć..miron pożyczysz ? od Wojtka kupiłeś?
  21. zbieram zamówienia na kierownicę w carobie jak znajdzie się pare osób będzie dobra cena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.