Treść opublikowana przez adamooo
-
[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
wkładaj większe niż 321...bierz 6 tłoczkowe lub komplet przód i tył od s4..i będziesz zadowolony - zadzwoń do tego kolesia z sulejówka on powinien mieć komplet..dokupić dobre tarcze..zaciski sobie ładnie pomalujesz i zamkniesz się w 2k..
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron za dużo ma gotówki więc szaleje
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
właśnie wysłał mi MMS-a..auto nowe zakupione..Miron miał dosyć z wymianą oleju co 10tys/km ..i zakupił bezawaryjny samochód na długie lata :gwizdanie:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
środek to troche styrany a no i zegary w kolor.. :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
podobno zmienia marke..teraz kupuje forda sierre..
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik przy Twoim black edition musisz jeszcze wywalić zamek z drzwi bo szpeci
-
Strefa Śmiechu
Rozmowy w toku - Jestem debeściarą 2
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
może były od 2,5 lub 3.0..
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
przecież od q powinny pasować..
-
Ktoś chętny na kierownicę w carbonie ?
tylko carbon..
-
[ALL B6] Potrzebuje numeru części chromowych kompletnych przycisków do kiery MF
dzo dzo można dorwać na ebay..koszt za dwie ok 100zł
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
no ładna
-
B6 DIVISION
Wandej jak coś to mam swoje na sprzedaż podwójne na dwie strony
-
Siłownia
i jak tam..zapierdalacie na siłowni ? czy kanapeczki ?
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
330 też powinno się zmieścić..tylko nie wiem jak by było z zaciskiem..czy przewody ręcznego podejdą.. jak masz w dobrym stanie komplet to rezaj..przymierz..zobacz może dużo rezania nie będzie..
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
młody a jak wgniotki na skórce ? udało sie wyrównać ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
przód pasuje z s4 a tył zostawić serie tylko poprzycinać..
- B6 DIVISION
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ja sobie nie przypominam żeby Rogal miał taką moc coś Ci się cyferki pomyliły
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
dzo dzo ostatnio sporo rezał..szukał i szukal..kombinował gdzie tu powiesić..:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
co Wy chcecie od tych opon..sa uje..bane, dodatkowo kiepskie fotki.Miron stawia pierwsze kroki z aparatem..wczoraj pół nocy tłumaczyłem przez telefon jak się wkłada kartę do aparatu..dajcie trochę czasu..Miron chce jeszcze założyć zawieche od fiata pandy 4x4, wtedy auto będzie niższe o 20cm i będzie mega wypas i opony nie będzie w ogóle widać..wtedy dopiero ocenicie czy ładnie wyglądają na samochodzie..
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
rs4 to piękne fele też chciałbym takie mieć..miron pożyczysz ? od Wojtka kupiłeś?
-
Ktoś chętny na kierownicę w carbonie ?
400-500
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
1 696
-
Ktoś chętny na kierownicę w carbonie ?
zbieram zamówienia na kierownicę w carobie jak znajdzie się pare osób będzie dobra cena