Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. brak podłączonych canów więc podświetlenie nie będzie działać i się będzie co jakiś czas navi wyłączała..
  2. tyle samo rezania co wymiana kiery od r8 tt..a czy warto wydaje mi się że warto montować tylko wtedy gdy samochód nie ma garażu i stoi pod chumurką :gwizdanie: gratki za nowego moda
  3. ale zła nie była :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:
  4. wczoraj w nocy w Anglii była dobra walka
  5. to moskala
  6. czyli nie było tak ciężko sprzedać poszedł na prezent pod choinkę
  7. Tomek z władimirem prawdopodobnie będzie walczył i możliwe że będzie miał jakieś szanse..ale Witaijłem nie ma żadnych szans powtarzam ZERO
  8. a nie wkładają tych nowych bo te nowe są sterowane gatewayem..zupełnie co innego niż magistrala can
  9. cały czas jest produkcja..więć 2010 też jest..szkoda że jak ktoś ma 2010 to nie ma już tej nowej..
  10. a co to dla niego taka walka ? zabawa raczej, na której zarobi niezły kawałek gorsza na tzw VAT
  11. L ubie Z abawiac 9 W agin qźwa zgadł odszyfrował moją tajemnicę ;( soku z gumijagód
  12. co Wy mi tu piszecie..kolor stworzyłem sam..audi prosiło mnie żebym dał im receptury
  13. a na jakich trza przelutować i jazda
  14. jeszcze Ci nie wysłałem tego gadżetu [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________jak chcesz rezać ledy to musisz kupić : http://allegro.pl/dioda-led-1w-biala-ciepla-10-szt-i1344608513.html
  15. zdjęcia kox fura też..ale musisz wyrezać sobie zegary kolor fis :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:28_________________________________________________a fotele miazga
  16. a jaki kolor to nie wiem się nie znam :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:22_________________________________________________czarna perła tyle wiem
  17. skala trudności porównująca rozklejenie lamp to wyrezania kompletnych ledów w środku jest 1/10000 he sam zobaczysz rezaj [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________ chodzi Ci o żarówki led ?
  18. wyłamany (wepchnięty zamek w drzwiach od kierowcy) i zrypana stacyjka, kluczyk wchodzi, ale nie da się go przekręcić, na szczęście mam autocasco, więc o koszty się nie boje, ledwo się przeprowadziłem do KRK i już mnie przywitali Przykre - ale przynajmniej satysfakcja, że się yebanym tym razem nie udało... Kurcze chłopaki trochę daleko do Was mam - pewnie prędzej w lokalnym ASO sobie przekodowanie załatwię (chociaż nie mówię, chętnie bym odwiedził ) Czyli co - soft ustawia kodowanie pod JAP - wystarczy to ponownie przewalić na RoW (tutaj pomoże VAS) i znów navi gada jak dawniej (głośnikiem z przodu?) Bart albo kup sobie moduł tv free i problem z głowy
  19. w po co Ci takie ledy w irl nikt się nie zna na tym co trendi :gwizdanie: sam się boje je rozklejać bo jak dotkniesz chrom to od razu tłuste się robi i są ślady
  20. Rogali to wpisz mi 2 auta na dpf + program..
  21. no przynajmniej d*pa nie boli jak jeżdżę po parkingu
  22. he z ledów jestem zadowolony ..święcą jak powinny tylko mi kierunkowskaz lata w lampie muszę rozkleić klosz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.