Treść opublikowana przez adamooo
-
[ALL B6] Problem z podświetlaniem przyciskow RNS-E Pomocy!!!
brak podłączonych canów więc podświetlenie nie będzie działać i się będzie co jakiś czas navi wyłączała..
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
musisz zmienić moduł tasmę
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tyle samo rezania co wymiana kiery od r8 tt..a czy warto wydaje mi się że warto montować tylko wtedy gdy samochód nie ma garażu i stoi pod chumurką :gwizdanie: gratki za nowego moda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale zła nie była :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed: :sexinbed:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
wczoraj w nocy w Anglii była dobra walka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moskala
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
czyli nie było tak ciężko sprzedać poszedł na prezent pod choinkę
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Tomek z władimirem prawdopodobnie będzie walczył i możliwe że będzie miał jakieś szanse..ale Witaijłem nie ma żadnych szans powtarzam ZERO
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a nie wkładają tych nowych bo te nowe są sterowane gatewayem..zupełnie co innego niż magistrala can
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
ale filmik szrot
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
cały czas jest produkcja..więć 2010 też jest..szkoda że jak ktoś ma 2010 to nie ma już tej nowej..
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a co to dla niego taka walka ? zabawa raczej, na której zarobi niezły kawałek gorsza na tzw VAT
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
L ubie Z abawiac 9 W agin qźwa zgadł odszyfrował moją tajemnicę ;( soku z gumijagód
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
co Wy mi tu piszecie..kolor stworzyłem sam..audi prosiło mnie żebym dał im receptury
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
a jakie chcesz kupić ?
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
a na jakich trza przelutować i jazda
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
jeszcze Ci nie wysłałem tego gadżetu [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________jak chcesz rezać ledy to musisz kupić : http://allegro.pl/dioda-led-1w-biala-ciepla-10-szt-i1344608513.html
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
zdjęcia kox fura też..ale musisz wyrezać sobie zegary kolor fis :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:28_________________________________________________a fotele miazga
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
a jaki kolor to nie wiem się nie znam :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:22_________________________________________________czarna perła tyle wiem
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
skala trudności porównująca rozklejenie lamp to wyrezania kompletnych ledów w środku jest 1/10000 he sam zobaczysz rezaj [br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 23:13_________________________________________________ chodzi Ci o żarówki led ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
wyłamany (wepchnięty zamek w drzwiach od kierowcy) i zrypana stacyjka, kluczyk wchodzi, ale nie da się go przekręcić, na szczęście mam autocasco, więc o koszty się nie boje, ledwo się przeprowadziłem do KRK i już mnie przywitali Przykre - ale przynajmniej satysfakcja, że się yebanym tym razem nie udało... Kurcze chłopaki trochę daleko do Was mam - pewnie prędzej w lokalnym ASO sobie przekodowanie załatwię (chociaż nie mówię, chętnie bym odwiedził ) Czyli co - soft ustawia kodowanie pod JAP - wystarczy to ponownie przewalić na RoW (tutaj pomoże VAS) i znów navi gada jak dawniej (głośnikiem z przodu?) Bart albo kup sobie moduł tv free i problem z głowy
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
w po co Ci takie ledy w irl nikt się nie zna na tym co trendi :gwizdanie: sam się boje je rozklejać bo jak dotkniesz chrom to od razu tłuste się robi i są ślady
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
Rogali to wpisz mi 2 auta na dpf + program..
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no przynajmniej d*pa nie boli jak jeżdżę po parkingu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
he z ledów jestem zadowolony ..święcą jak powinny tylko mi kierunkowskaz lata w lampie muszę rozkleić klosz..