Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
pare fotek z rezania:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
ramki [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:42_________________________________________________ jeszcze nie wiem..ale raczej 2
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
obrażasz mnie? przecie to 50
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
tutaj foto ori wyciszenia dachu
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie miałem więcej czasu żeby wsjo wygłuszyć..zrobiłem maskę, całą podłogę od pedałów po bagażnik i dach..zostało do wycieszenia: półka tył + wszystkie drzwi [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 17:31_________________________________________________i puściłem nowy kabelek
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
przez ostatnie dwa dni trochę przyrezałem :
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
i pamiętaj jedno..do czarnych butów zawsze białe skary !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
się działo się najlepsza impra klubowa
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
najlepiej ubierz się w pare różnych kreacji..zrób sobie foto i wyślij tu na forum..albo zrób zdjęcia co masz w szafie oraz wszystkich butów..to Ci powiemy co i jak
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
okazało się że strój nie jest potrzebny..selekcja jak do wojska..nachy w dół i jaaaaazda
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
oryginał nie widać ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pamiętacie tą impreze ?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Alv spoko wpadaj [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 12:13_________________________________________________nowe możliwości montażu led w lusterkach: lub : a dzisiaj przyszła nowa paczka : jutro nowe rezanie
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
coraz więcej nieuczciwych sprzedających i firm trzeba zgłaszać na policje..przygotować wszystkie sms-y, przelewy i uzgodnienia mailowe - i działać..powodzenia. jeśli chodzi o zakupy z firmami to w każdym mieście jest pomoc i dzwonić do rzecznika praw konsumenta..oni załatwiają wszystkie formalności..
-
Uwaga!!! Firma GETem oszustem!!!
rzecznik praw konsumenta..dzwonisz i działają bardzo szybko w przypadku jeśli jest sprawa pomiędzy osobą pryw. a firmą ..
-
[B6 AWX] Work in progress...
hi podaj numer spryskiwaczy mgiełkowych
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
Panowie..przecież to tylko sklep RTV..pewnie pierwsza praca kolegi..nie podniecajcie się tym garniakiem bo w tej sytuacji jest zbędny zakłada się go tam gdzie używa się na co dzień...
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
najlepiej zabrać ze sobą..skoro wysyłałeś inni też to zrobili i nie będą pamiętać kim jesteś
-
[ALL B6/B7] Montaz Analogowego TUNERA TV pod RNS E
bez problemu można odblokować :gwizdanie:
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
do mnie przychodzą kucharze na rozmowy to jak widzę że paznokcie są brudne i poobgryzane to od razu gonie..albo śmierdzą potem, alkoholem itd. i weź ze sobą cv teraz jest moda przychodzenia bez cv i się tłumaczą że przechodzili obok..
-
Jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?
garniaka nie zakładaj..załóż polo i dzinsy jakieś mokasyny i będzie gitara
-
[B6 AVJ] Przekładnia kierownicza
ja mam magiel do opchnięcia jak coś kto chce ? bez servotronica..przebieg 120tysi cena 350zł
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb bierz i z tego wyrezaj rs4 b7 :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:23_________________________________________________http://allegro.pl/audi-s4-rs4-2-7biturbo-i1811813331.html
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
jak są ładne to sobie przypasuje pisz ile
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
BWC CENA 2500ZŁ[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 19:02_________________________________________________+VÓDKA