Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. w takim razie musimy molestować Norbiego..on ma nówke funke..06/07 [ Dodano: 15-11-2006, 00:52 ] ja też..taniej mnie to wyjdzie i w dodatku będzie nowe :mrgreen: Ja i Poź stawiamy na nowe częsci..jak nie to nie warto się bawić..
  2. Bienio masz może nową mape na dx ? http://moto.allegro.pl/item141961484_czesci_wnetrza_do_audi_a4_01_05.html
  3. BIenio ja rozbierałem tapicere z milion razy więc spoko damy rade (w b5)..no ale jeśli się boisz można podjechać niech robią w b6 może się troche różnić
  4. Panowie zaczynamy tam gdzie najłatwiej czyli u 2przyciskowców U mnie za dużo rezania jak na pierwszy rzut.. A oniak to ostatnio jakoś zbladł chyba za duzo białka dziewczyna z niego wysssssssssssssssssała :mrgreen: hehe.. A Ty Luk zapisz się już na prostowanie nosa bo jak Cie dorwe to ƒ¥€¾¾«° :twisted:
  5. Poź w czwartek weź Vaga to zakodujemy mój kluczyk..bo innej opcji nie ma..bo nie mam zamka..
  6. oj chłopaki ćwiczcie jeszcze oj ćwiczcie..jak macie takie czasy to ja Was nosem wciągne na zimnym silniku..he i to na wsteku.. a Ty bienio masz od dzisiaj byc na każdym spocie.. jak już poznałeś Warsaw A4 team to już chyba wiesz że DWA RAZY JEDYNKI NIE ROSNĄ :mrgreen: od dzisiaj na spotach obowiązuje strój wieczorowy..no Oniak jako że nie ma dla niego rozmiaru może przyjśc w piance :mrgreen:
  7. ..czyli Kunio the best :razz: tudej..
  8. ja chyba wymienie sobie z ramką..kosz jakieś 40 zł a przyciski 160..tzn komplet (4 przyciski+ blokada) myśle ze z ceny jeszcze zejdzie..ale to się dowiem na miejscu..a stare opchne..
  9. uuuuu kiepsko..myślałem ze będzie jakoś niskie 7 lub wysokie 6.. Bienio nie ma wyjścia..musisz się zapisać z nami na FMICa i napisz mi czy chcesz plastik przód lewy i prawy ? i ile masz przycisków..myśle ze czwartek lub piątek będe jechał z Poziem więc może będą na stanie to od razu kupimy..
  10. kurna było podjechać..dzisiaj jest pełen relax..poprostu cut mjut i orzeszki Co Plati rezał Kuniowi ?
  11. pierwsza to by była jak ja bym był :mrgreen:
  12. no qfa..niezła Ekypa :mrgreen: a tera pisz jakie czasy..
  13. OT. Panowie działamy cos z Sylwkiem..jakiś bal..fraki..niezłe laseczki..vódeczka..itd. ? Czy każdy idzie w swoją strone..
  14. niestety nie udało się Chemikowi po 1.jak się otwiera śrubakiem to się niszczy zamek (a w tym przypadku był już zapsuty) po 2 niszczenie blachy..w końcu zadzwoniliśmy po speca od zamków..przyjechał po 40 min. i sprawe załatwił naprawde fachowo.. Później to już mieliśmy inny problem ale nie będe tutaj pisał :mrgreen:
  15. Oniak chleju dajemy dzisiaj na foty..Poź jest już gotowy więc i Ty się szykuj..sesja zdjęciowa min od godz.23..Kunio ubieraj pończochy, baletki i też kaman..
  16. kozak fura :mrgreen: Gratki dawaj na spota to ją odmulimy..
  17. ..etam..dasz rade :mrgreen: No chłopaki rzucajcie się http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1854025 kto pierwszy ten lepszy.. Ewentualnie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1856173
  18. Jak powiedziałem Poziowi że jesteś z Oniakiem to myślał że przyjedziesz z nim.. Poź daj płytke to się obrobi..a najlepiej żeby jeszcze z jedną sesje zrobić i 2 od razu oddać do obróbki...
  19. No był..jesli chodzi o audi a3 w nowej budzie z silnikiem 2tdi to był..ciął się z Golfem GTi i niestety dostał baty..było bardzo mało fur..i szybko sie skończyło..psiarnia podjechała..generalnie przyjechaliśmy żeby zobaczyć Ciebie w akcji i Poziek chciał się z Tobą spróbować :mrgreen: ale widze wymiękłeś hehe
  20. buczy elegancko..wczoraj bylismy na wyścigach z Poziem i się chwalił..teraz na mnie i na Oniaka czas na wydecha :mrgreen: ..Bienio dlaczego wczoraj nie przyjechałeś na pole position jak co czwartek ?
  21. he to gites że będą też Wasze maluchy :mrgreen: Nasze kobiety zajmą się dzieciarnią, jedzeniem i porządkiem w pokojach i my oczywiście LANSssss i piwko.. :mrgreen: indacity
  22. Wrzucajcie tutaj zdjęcia Aczwórek..przerobionych, tuningowanych itd.bez żadnych opisów..just photos
  23. ja i siostra :mrgreen: pokój 2 os. :razz:
  24. eeeeeeeeeeeeno chłopy piśta cuś bo kurna nudy jak cholera..i statystyki "spocików warszawskich" spadają..E obudźta się i zacznijcie walić tu jakieś konkretne rzeczy bo wpadne w szau :mrgreen: ====>mnie tudej nie ma na kuleczkach :arrow: work :arrow: a po worku ustawiamy się z Poziem :arrow: na :arrow: zdjęcia nocne na mostach, i pod mostami, na ulicach.. :arrow: kto chętny niech daje info.. :arrow: i zabierać porządne aparaty a nie jakieś kliszowce jak u Lukasa zdjęcia mają być git :razz: :mrgreen:
  25. adamooo odpowiedział(a) na Rogal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Piękna furka :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.