Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Dokładnie..dzwoniliśmy, wysyłaliśmy sms-y i nic Bart =hardworker Dziewczyny były tak piekne ze aparat Ono odmówił posłuszeństwa :-) Poziek thx za pomoc w sprawie Lapka ale już kupiłem śmiga jak wściekły i w dodatku niesłyszalny We wtorek jak coś to jestem bo mam wolne :mrgreen: Bart ogarnij się szybciej z robotą i podjeżdzaj
  2. hehe..było 2 teraz jest 3 :mrgreen:
  3. No dzisiaj kicha..Ono dawaj jutro podjedziemy pod torwar na spot audi
  4. Chłopaki ja to dzisiaj w robocie...rozmawiałem z Bartem powiedział ze dzisiaj smiga..ewentualnie możemy jutro się spotkać pod torwarem z resztą audików..co o tym myślicie ? Ono wczoraj do Ciebie dzwoniłem 2 razy ale nie obierałeś..(z innego numeru:-) ), podjechałem do VTG żeby sprawdzili co i jak z turbiną..Grzesiek powiedział ze jest oki..i dopoki nie będzie brał oleju + nie będzie dymił to można śmigać.. Poziek wysyłałeś coś do Polski ?(zastanawiam się nad tym laptopem, ale boje się o przesyłke )...
  5. Chłopaki to jest domek w hmm ze tak powiem zdala od innych :-)..można wszystko blisko woda..hehe poprostu wiocha jak talala :-) ognicho, woda no chyba ze wolimy mieszkać gdzieś blisko wody i miasta zeby na dysko wyjść wieczorem do giżycko jak najbardziej..tam też są fajne miejscówki..byłem z żoną i za dom płacilismy 15 zł doba..i cały domek do dyspozycji..kuchnia, prysznic :razz: itd.a w ogóle to możemy uderzyć w ciemno :mrgreen: hehe
  6. już się powoli kończy..dzisiaj równo o 00:00 (1 sekunda) będzie mozna pić ile fabryka przyjmie..
  7. hm..ze sie wtrące Łódź jest fajnym miastem ale mazurki i morze to co innego woda, piwo, kobiety :razz: :razz: :razz: plaża :-) Pełen relax..mysle że miasto nie wchodziłoby w plan wycieczki...
  8. NO własnie..mam też znajomą w łebie coby złatwiła nam miłe spanko w samym centrum za grosze w zeszłym roku bylismy w 5 osób i płacilismy z 20 zł..mysle że jakby było więcej osób to z dychacza trza by było zapłacić :mrgreen:
  9. Chłopaki mazurki to jest tylko propozycja :-) Rozmawiałem z bratem powiedział ze jest chętny tylko jeszcze nie wie na 100% czy pojedzie (jego chata) Jeśli macie lepszą propozycje w atrakcyjnej cenie to proszę zapodać
  10. na strefie wolnocłowej można śmiało kupić % :-) ten teren nie jest objęty prohibicją Jak coś to proszę dać POCHWAŁę dla Lukas23 bo wczoraj było memory fajf..i Luk pomógł w 3 sekundy zmienić amory :-) Dzięks Luk bez Ciebie nie dalibyśmy rady.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: RISPEKT i thx za telefon masz browara
  11. Witam..mam pytanie..byłem dzisiaj w promotorze sprawdzili mi co jest nie tak w silniku..coś brzęczało..powiedzieli ze na 100% jest to łańcuch który napina wałki rozrządu..i tu 2 pytanka ? Ponieważ powiedzieli ze tak się dzieje bo silnik jest troche obsyfiony jakimś starym olejem.. -powiedzieli ze trzeba wlać płyn to czyszczenia silnika (czy to bezpieczne dla silnika, uszczelniaczy itd. ?) -jaki jest koszt takiego łańcucha a jaki robocizny ?
  12. hehe witka..no Poziek musi zarobić troche &&& na aczwórke :-) Poziek jak już sobie wybiore kompa to wyslesz mi ? Ile kosztuje przesyłka i czy będzie bepzieczna ?:> Nigdy nie ściągałem nic z USA więc nie wiem co i jak..
  13. a moja połówka leży u mnie w domu w lodóweczce E chłopaki dzisiaj nie wpadam bo w robocie jestem tak jak pisałem wcześniej.. Za tydzień tez wypada mi dzien pracy :-( więc też sie nie pojawie..Jakoś dupnie mi wychodzi ten grafik :???: A wybieramy się jakoś na mazurki (obok Giżycka, Harsz)..ale to jeszcze nie potwierdzone :smile: [ Dodano: 2006-05-23, 14:17 ] A jeszcze pytanie z innej beczki..macie jakiś dostęp to fajnych laptopków..noszę się z zamiarem zakupu i się zastanawiam co gdzie i za ile :mrgreen: Macie jakieś propozycje, możliwości kontakty..proszę na priv thx
  14. Tym razem to i ja się stawie..kurna mieliśmy iśc na imperke w piątek :-) ja byłem koleżanki się o Was pytały Wtorek jestem na 100%..chwilowo jestem bez neta..jakby coś się zmienło proszę o info na komóre.. Pozdrawiam :shock:
  15. http://zyj.kolorowo.patrz.pl/
  16. oj Łuki nie marudź :-)..jak nie masz gdzie spać to muf :-)..Bart ma dom i z 500 wolnych pokoi z basenem i dźakuzi i do niego wpadamy na aftera
  17. Lukas król się bawi płaci złotem na biednego nie trafiło.. :roll: w końcu A4 jeździsz :mrgreen:
  18. hehe u mnie w piątek odpada ..jest impreza zamknięta od 19 do nocy.. Myślałem zeby gdzies do klubika wyskoczyć :-) coby podesować :mrgreen: gdzieś gdzie nas wpuszczą..może do tango.. ? Albo wiecie co..otworzyli fajne dysko :-) zaraz za cynamonem..wjazd 60 zł ale picia po fullu..OPEN BAR :shock: pijemy jak królowie :mrgreen:
  19. Chłopaki sorki ze tak późno..wypadł teatr dzisiaj..jak coś to dojade jak jeszcze będziecie..bede dzwonił..
  20. Chłopaki a może tak spocik na imprezce w piątek zrobić coby z krową pogadać:-) ?:>bez furaków, elegancko itd. ?
  21. JOu bandziory :-) Dla Ono gratulejszyn jeszcze raz :-) hehe na starcie wciągał wszystkich nosem..zrobi program i czołówka będzie jak nic :-)..ogólnie furki jakoś nie smigały w tym sezonie,mało dziewczyek i dużo jakiś wiesniaków :razz: ..a ogólnie spoko było..Poziek dotarł troszeczke późno i mówił ze turbo jest już na wykończeniu..więc szykuje sie wymiana turbo - na jakie..poczekamy, zobaczymy Jesli chodzi o spota jutrzejszego to nie będe bo od rana jestem w robocie.. Pozdrawiam
  22. dajesz startuj :-)..zareklamujesz fure a my będziemy trzymać kciuki i krzyczeć
  23. a Wy jak będziecie startować to o której bedziecie ?
  24. JEszcze nagram bemowo i nagram wszystko na jedną płytke :-) PS.Torwar znajdzie każdy
  25. siemanko chłopaki :-) kurna nie odzywałem się bo jakoś czasu mało..fuuull roboty :-) ale 1 się spotykamy na lotnisku ?:> MOże się ustawimy tam gdzie zawsze i pojedziemy razem na lotnisko ?:> Ja się ścigać nie będe bo nie mam czym..Ono Poziek i Bartt walicie na start a ja Was nagrywam :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.