Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Andy walcz : http://cgi.ebay.de/Fernbedienung-Standheizung-Luftung-Audi-/320744996275?pt=DE_Autoteile&hash=item4aade43db3
  2. nowe graty na przód : ciekawy jestem jak te śmieszne głośniki zagrają magnes z tyłu jest neodymowy a sam głośnik waży 1/5 tego co normalny głośnik..
  3. myślę że powinieneś kupować same trąbki bo resztę kupisz taniej w PL...+ dodatkowo waga dla przesyłki robi swoje..jak wyślą drogą morską butle to ok ale jak samolotem to na 100% walisz cło..i same problemy bo na każdej zmianie lotniska masz pełną kontrol paczki..
  4. A jakie zamowiles? Z blastera?[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 01:41_________________________________________________Ja zanowilem shockera xl i mam nadzieje Ze sie zmieszcza i beda robily rzez w okolicy
  5. Vario a co z Twoimi zestawami ?
  6. ja już się boje jak będziesz do mnie podjeżdżał
  7. są białe..ale ostatnio przejechałem z 3000km i się pobrudziły
  8. zdjęcie to fotomontaż robione na parkingu na saskiej
  9. dzisiaj w nocy lub jutro wyślę..mam to w robocie ale dzisiaj rano nie dałem rady urwać się w poniedziałek będzie u Ciebie fotki robione z daleka żeby 3 samochody uchwycić na 1 zdjęciu
  10. Air zenith ob2
  11. a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro
  12. ta
  13. dzisiaj przyjechały graty :
  14. Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie:
  15. dałem 100zł za komplet z osłonami lusterka.. właśnie zakupiłem train horns tylko teraz myślę gdzie je upchnąć [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________
  16. trochę rezania z tym jest..pod co podłączyłeś ledy ?
  17. a gdzie ja to włożę ?
  18. ciekawe jak wyjdzie po strojeniu..jaka moc i ile nm z dołu..może sam zamontuje gruchę oraz ślimaka można skierować w dół lub w górę w zależności od pomysłu..[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________dodatkowo mam custom kolektor więc może będzie łatwo zamontować
  19. nie wysłałem..bo pracuje jutro postaram się shipnąć..
  20. podobno żona tak jeździ że od 2 miechów 3 razy rozrząd zmieniał
  21. 5w wystarczy..większy jak chcesz to musisz zrobić jakiś mały wzmacniacz z bateryjki a dodatkowo z większym się nie zmieścisz w lampce..no chyba że jakiś neodymowe ale się nie opłaca..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.