Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiblos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiblos

  1. audi fajne bardzo fajne moje tez mogło by być czarne, ja nie wiem ale takie lamy co masz z przodu to mam takie same i jeszcze ze 2 klubowiczów widziałem ze maja w swoich audi :th: co do tych felg to ja tez mam 16 cali i zarazie nie zmienię mam do nich komplety nowych opon i finanse mi nie pozwalają na razie na coś większego
  2. ale teraz mam odczucie ze turbo dziurę mam aż do 5 tys można jakoś sprawdzić od ilu obrotów turbo już dobrze ładuje?? jest jakiś zaworek sterujący włączaniem turbo czy coś takiego??
  3. hej pozbyłem się kata narazie została stara pucha po kacie i jest troszkę głośnie ale już lepie :th: ale nie o to chodzi, mianowicie przy obrotach nie wysokich audi tak sobie idzie trochę lepiej jak z zapchanym katem, ale jak dochodzę do 5tys obrotów to jest szarpniecie i nagłe przyśpieszenie aj jak obrotomierz przesuwa się do około 5600obr/min to jeszcze jedno szarpniecie i jeszcze lepiej idzie jak by turbo dopiero wtedy ładowało
  4. kiblos odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    ale często czytam że wszyscy maja problem z katem więc nie jestem sam
  5. kiblos odpowiedział(a) na sardo temat w Audi A4 B5
    ja mam AEB i mam tylko jedna sondę
  6. już czytałem o tym na forum :th:
  7. niesty jeszcze do poniedziałku będzie trwałóo u mnie a nie wiem ile czasu jeździł tak ten typ co od niego kupiłem teraz oszczędzam nie katam jeżdze powoli
  8. teraz to nie mam szans z ważącym 2400kg citroenem jumperm 120konnym normalnie z miejsca nie mogę go dogonić
  9. nie ma znaczenie i na gazie i na benzynie się tak samo grzeje
  10. tak sie pucha nagrzewa że już ie jest czerwona tylko prawie biała z zewnątrz
  11. szkoda że nie pojechałem kilka ładnych samochodów było :th:
  12. hej po otwarciu maski w moim audi zauważyłem że mój kat jest prawie biały mam silnik taki jak w profilu i moje pytanie jest następujące czy to może być przyczyna że moje audi nie jedzie??
  13. właśnie montaż to jest problem ja do brewek nic nie mam sam chciałbym kupić :th:
  14. to fotki mojego a4 jak je kupowałem miała bagażnik dachowy no ale już go nie ma jak odbiore ja z warsztatu bo mi rozrząd wymieniają to zrobię nowe fotki no ale tak o to wygląda: o to i nowe foteczki robione własnie
  15. szperając na allegro znalazłem coś takiego:http://moto.allegro.pl/item336897911_angel_eyes_ringi_audi_a4.html jak dla mnie są fajne tylko nie wiem czy ciężko jest rozebrać lamę żeby jej nie uszkodzić zawsze chciałem mieć ribgi a te są fajne
  16. kiblos odpowiedział(a) na kiblos temat w Nadwozie i Wnętrze
    heh słyszałem że o gustach się nie dyskutuje, na pewno golf wujaszka z brewkami wygląda sporo lepiej. PABLO GT mam takie same lamy w moim a4 i do nich chciałbym brewki tylko takie na górę lampy a nie takie co idą ku dołowi np te: http://moto.allegro.pl/item336422093_audi_a4_1995_1999r_brewki_18zl_kpl_orginal_tc.html
  17. kiblos opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    pewnie mi napiszecie ze ten wątek już był poruszany no ale mam pytanko: na allegro można kupić brewki ale wszystkie są przyklejane ale wujaszek w swoim Golfie III ma takie na zatrzaski można gdzieś to kupić??
  18. mam problem ze znalezieniem czujnika abs do adui a4 1.8T rok 95 quattro od ośki pasuje na tył??
  19. nom i już po sprawie dzięki chłopaki za pomoc już moje xenony świecą razem z długimi:D czapka z głowy
  20. @froger34 masz racje co dobry kabel to dobry kabel
  21. a co z tylnymi głośnikami?? czemu to nie działa??
  22. heh nic mi to nie mówi w renault mam podłączone jak tutaj i tam wszystko git
  23. jutro oddaje samochód do naprawy znaczy łożysko do wymiany niech sie mechanicy męczą. u mnie nie mogłem na tyle kabla naciągnąć a o zdjęciu dołu nawet nie wspominam nie dałem rady może jakieś wskazówki??
  24. widzę że temat stary i chciałbym go odświeżyć a mianowicie nie mogę na tyle wyciągnąć tej kostki żeby swobodnie kable przełożyć. Plastik mogę zdjąć tylko z góry kierownicy i wypiąłem tą kostke ale nie mam pola manewru a mam xenony i strasznie mnie drażni że po zmianie na długie gasną i później chwile jest pół mrok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.