Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Auudii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Auudii

  1. NANKANG NS20 tajwan moze na urlop to tak ale lepiej kup jakies markowe opony zobaczysz roznice
  2. nie robie tego ani dla kasy i to nie jest reklama jakis uslug robie to dla wlasnej przyjemnosci bo lubie .Pomysl jest a kazdy moze zrobic co chce moze i listwa byla by dobra jak pisze GreGoriO tereba by bylo cos pokabinowac a moze z Paska cos by podeszlo
  3. EGR zaslepione od dolotu spalin cos takiego <br /><br /> blacha ze stali nierdzewnej 1mm i uszczelka wycieta na wzor tej ori plua dwa otworki zaslepione nie na jakies patyczki tylko nagwintowane M6 i na klej silikonowy wkrecone dwie zaslepki i wszystok jest dobrze such i czysto
  4. Panowie ze sie podlacze w tym miejscu wydostaje mi sie olej z EGR idzie cos z tym zrobic czy zawor do wymiany <br /><br />
  5. Auudii odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Tak dokladnie Dissen am Teutoburger Wald
  6. Auudii odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    pozdrowienia z Dissen
  7. Mialem juz sporo kontroli i nikt jeszcze sie nie przyczepił do kierunków choć mam je ze 2 lata kilka razy tylko sprawdzali podlaczenie swiatel do jazdy dziennej i nie bylo do czego sie przyczepic ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ---------- <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> tak to wygląda od wewnątrz
  8. powiem tak jak chcesz tym autem jezdzic jeszcze jakis czas to doradzam wymiane dwumasa tarczy docisku lozyska jak chcesz to auto opchnac to regenerowany spokojnie wystarczy
  9. jesli nie chcesz wydac na lakiernika 300-400 zlociszy to tylko lakier zaprawkowy
  10. no nie do konca .... 2.0tdi CR nie bylo w a4b7 - to nie w pelni nowa konstrukcja ale "przebudowany PD-ek" - w silnikach montowanych wzdluznie + passat (moze tez inne wyjatki) byly montowanie walki wyrownujace i do okolo 10.2009 byly to czesci identycznie (w sensie identyczne numery czesci w ETCE) jak w koncowce 2.0tdi PD (oczywiscie montowanych poprzecznie +passek bo np w octavii byly bez walkow wyr.). Obecnie do "PD"-ow nie sprzedaje sie w ASO ("wycofano z produkcji") do naprawy oryginalnych czesci jakie szly na 1wszy montaz ale kompletne zestawy "z poprawionego CRa" (walki wyr, pompa oleju, zabierak, kola posrednie) nie ma sensu pompowac watka poniewaz wiadome jest, ze Twoj samochod oplaca sie jedynie sprzedac jak stoi albo "jakos tanio naprawic" i tych kryteriow nie spelnia "swap na silnik 2,0tdi CR" dwa mity z rorzadem to mit. w zaleznosci od zestawu (czy z pompa wody, czy z paskiem napedu pompy vp itp) nowe markowe czesci sa od 400-1000PLN zuzycie paliwa w zasadzie to tez troche mit wynikajacy z tego, ze wiekszosc 2.5 to tiptronici a wiekoszosc 1,9 to manuale Wg danych producenta 1.9 w tiptronicu wtrynia w miescie ponad 10L (dane producenta wypisane w instrukcjach obslugi!) To co nie jest mitem to koszty napraw wynikajace ze skomplikowania, wady konstrukcyjnej i bardzie ciezkiego dostepu do podzespolow np alternatora Pozdrawiam, Przemek A powiedz kto wymienia rozrzad bez pompy wody moze jeszcze na rolkach mozna oszczedzic
  11. 2,5 to juz dziadek zreszta sa z nim same problemy no i koszty wym rozrządu no i apetyt ogramny
  12. sczerze nie podobaja mi sie wrecz katastrofa
  13. Witam prosze o opinie na temat tych felg ile sa warte? chce je kupic ale sie zastanawiam nad cena jaka warto zaplacic felgi 16" troche obszurane do malowania na 100% dzieki za opinie pozdro <br /><br />
  14. v-tech nie polecam zobacz co wszyscy tu pisza na ich temat
  15. oszczednie to znaczy nie mulic silnika jak tu koledzy pisza nie na 5 przy 60 km i drlikatnie operowac pedalem gazu nie prtyszpieszac gwaltownie lecz spokojnie rozpedzac auto
  16. zrob zdiecie tak zeby bylo widac te dwa wypusty na bokach to bedzie latwiej powiedziec co to za zarowa
  17. zdejmij waz z turbiny zlap palcami za srubr ktora jest na osce i poruszaj gora dol prawo lewo jak jest chc troche luzu wyczujesz to znaczy ze to turbo padlo
  18. nie wiem jak benzyna ale mialem passata 1,9 110-tke mialem zrobione 480 tys i chodzil super wszystko zalezy jak dba sie o silnik
  19. bardzo ladna super się prezentuje
  20. rozrzad spokojnie wytrzyma 100 do 150 tys km wiec wymiana co 60 - 70 tys to naciagactwo i tyle wszystko wytrzyma tyle ile wytrzyma pompa wody i rolki a to okolo 150 tys km sam wymieniam miedzy 120- 130 bo co 60 to musial bym wymieniac co roku , znam takie przypadki ze ludzie wymieniaja co 200 tys km i nic sie nie dzieje
  21. mi robil gosciu to tak 4 godzinki na luzie schodzi
  22. Auudii odpowiedział(a) na tata1989tom temat w Audi A4 B7
    teraz to wiocha ale gdyby za pare miesiecy Audi to wprowadzilo do seryjnych aut to wtedy wszyscy powiedza ORI ORI ORI

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.