Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karol89

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Karol89

  1. Nie podobało mi się ranne odpalanie:( wystarczyło pożalić się kkamowi i sprawa rozwiązana jedna świeca skończyła swój żywot Dziękuje Dzik paczka doszła świece zamontowane (Pro Choice polecam )
  2. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupiłem własnie u takiego kolesia i d*pa jest jak by o milimetr cieńszy w mocowaniu do kluczyka przez co mam uczucie że lata poprzedni grot był idealnie dopasowany
  3. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie pomóżcie skąd kupujecie czysty grot do kluczyka z b7 ? [emoji17] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pospieszyłem się i za 130 kupiłem obudowy z ledami zobaczę jak to pochodzi najwyżej wrzucę je do a3 a zrobię tak jak ty piszesz [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale i tak potrzebuje całej lampki moje już czas zniszczył niestety [emoji30] ale na przyszłość będę pamiętać [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja wiem że Tomnik robi świetne oświetlenie led ale już wydawałem więcej kasy na rzeczy z aso więc to nie tak drogie a oryginał. tym bardziej że to do mojego autka więc musi byc z aso
  7. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dziękuję
  8. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie szukam lampek led pod tablice zastanawiam sie nad oryginalnymi z aso ma ktoś je? nie ma z nimi problemu ? nie wywalają błędu ? http://allegro.pl/nowe-oryginalne-lampki-led-audi-a3-a4-a6-q7-a8-rej-i5719365219.html
  9. Prawdopodobnie uszkodził się zegar radiowy spróbuj kupić i podmienić jest na belce tylnego zderzaka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie chce założyć podwójny wydech z końcówkami ulter jaka jest najlepsza średnica montażowa do tłumika 2.5 lub 1.8 T ( nie wiem jeszcze jaki tłumik bd montować ) bo mam dylemat czy wybrać 55 czy 50? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie poszukuje pilnie pompy Haldexu o numerze 0AY 598 549 A proszę o informacje na pw dziękuje
  12. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziekuje za podpowiedz ale to jest samochodzik z 2015 roku wiec troszkę będzie się różnic napęd. Wydaje mi się ze problem jest jakiś z elektryka. Najlepszy sposobem będzie podjechać do serwisu na diagnozę bo po mechanikach podobne koszty wyjdą jak będę jeździł na komputery [emoji846][emoji30] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebuje pomocy w czasie śniegów bawiliśmy się Multiwanem 4x4 Po powrocie do domku na drugi dzień przestał działać haldex na komputerze wyskoczył błąd 11 przerwa w obwodzie. Wydaje mi się ze problem polega na którymś z czujników abs. Jeżeli ktoś przerabiał podobny temat proszę o pomoc?
  14. Dzięki za miłe słowo Od razu bardziej chce się działać przy aucie
  15. Oczywiście b6 zostało w rodzinie Brat dalej ją dopieszcza, jeśli chodzi o a3 bardzo fajne autko udało mi się mimo długich poszukiwań znaleźć perełkę wśród a3 o którą dodatkowo zadbała firma ABT w Niemczech co dało 196KM i 400Nm i w dodatku Q czyli zdrowo się odpycha no i Jazda bardzo przyjemna nie ma problemu z zastanawianiem się czy wyprzedzać No i oczywiście pierwsze autko w moich rękach z napędem Quattro i od razu się w tym napędzie zakochałem już nie kupie sobie autka bez tego napędu, naprawdę warto dołożyć trochę więcej pieniążków bo radość z jazdy jest tego warta Pozdrawiam Jakiś czas temu przyszedł czas na zabezpieczenie oraz czyszczenia skór, dopiero udało mi się znaleźć czas żeby się pochwalić co udało się zrobić mimo że fotele i ogólnie skóra była w bardzo ładnym stanie. Podziękowania dla Max Cleana z Bytowa za pracę którą wykonał. Bardzo polecam !
  16. Dokładnie, szczerze to nie kupowałem dla zapachu tylko dla dobrego wyglądu tego gekona Czas na wymianę oleju sprzegła Haldex, przy okazji wymienię również olej w moście oraz reduktorze. Niestety trochę ta przyjemność kosztuje
  17. Musisz ze mną rogalic po mieście ja będę obserwować i zaciągać do furki [emoji16][emoji16][emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam taki sam zalany i jest Ok [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Panie Krzysztofie widziałem jak dziewczynki się oglądają za Ta A4 ;D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Teraz będzie ładnie pachnieć
  21. Karol89 odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Na Bukowinę bd jechać na nich ?❄️[emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Karol89 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie lepiej zainwestować w leda. Ja jestem tego zdania ze oryginał zawsze najlepsze rozwiązanie [emoji16] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Uczestnik: Karol89 osoba towarzysząca: Łukasz Malwina Klaudia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.