Treść opublikowana przez lolot
-
Nagrody Orlen - klub Verva czy warto?
Ja punkty przeznaczam na filtry do wody Brity i też jakiś pożytek jest
-
A4 b8 mody
Kolego polecam warsztat Speed Service na poznańskiej tam ci ogarną wszystko, Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Ford S-max Titanium S....
Hak zamontował poprzedni właściciel.Wycieli mu poprostu otwór w dyfuzorze i to tak trochę szpetnie,ja odkreciłem trzpień bo mi średnio to się widziało,w sumie po odkręceniu nie rzuca się tak w oczy Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka Sezon zimowy rozpoczęty Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Tak były ok.Ja proponuję przy zamawianiu czy kupowaniu poprostu zastrzedz aby były produkcji finlandzkiej i tyle oponki ogólnie są dobre szczególnie zimowe,pół Norwegii na nich jeździ a zimy wiadomo jakie tam są.Letnie mam nokian z line i też godne polecenia.Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ja zamawiałem już 3 komplety opon Nokiana i 2 trafiłem made in Finlandii,a jeden made in russia i nie wiem czy to zbieg okoliczności ale te od ruskich musiałem trzy razy przeważać telepało fajerą strasznie dodam że były to letnie opony Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Ja zakupiłem na allegro wpiszcie w wyszukiwarce p13w i tam będzie sklep xcar24 ja wybrałem te 29 wat i już półtora roku bez problemu. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
Ford S-max Titanium S....
Nie kolego autko jeszcze nie jezdziło po B-stoku
-
Ford S-max Titanium S....
Power Shift skrzynia z volvo odpowiednik DSG w VW,rewelacyjna skrzynia bardzo płynnie zmienia biegi na s-ce można manualnie pośmigać co przy wiekszych mocach daje dużo frajdy z jazdy
-
Ford S-max Titanium S....
Witam.Z a4 b8 przesiadłem się do s-maxa,z autka jak na razie jestem mega zadowolony,jest przepaść jeśli chodzi komfort jazdy. Autko zakupiłem w belgii z przebiegiem sprawdzonym 105tys,poprzedni własciciel bardzo dbał o nie o czym świadczy stan wewnętrzny i zewnętrzny autka,Nie łatwo było znależć maxia w tym pakiecie ale po trzech miesiącach poszukiwań udało się Wyposażenie -silnik 2.0 tdci Duratorq CR TC -skrzynia automat POWER SHIFT 6-cio stopniowa -system bezkluczykowy -pakiet TITANIUM S -światła ksenonowe z doświetlaniem zakrętów plus led do jazdy dziennej -tylnie światła w technologi led -koła 18"plus oponki 235.45 -zawieszenie sportowe -kolor Frozen White -klima dwustrefowa -fotele skóra/alakantra wszystko obszyte czerwoną nicią w pełnej elektryce z pamięcią ustawień -panoramadach -navi travelpilot mca+karta sd,wejście usb. -ford convers+ -schowek klimatyzowany -asystent pasa -lusterka elektryczne składane -wewnętrzne lustro fotochromatyczne -czujnik zmierzchu -czujnik deszczu -czujniki parkowania przód i tył z kamerą czujniki kontroli ciśnienia w oponach -ford easy fuel -i dużo innych bajerów
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Witam.Panowie rodzinka mi się powiększy i myślę nad wymianą auta oczywiście coś większego,chodzi mi po głowie s-max tylko cały czas myślę żeby sie nie wklepać i pózniej nie żałować,auto podoba mi się bardzo,szukam z max wyposażeniem wersji titanium s,wiem że powiecie że głupotą jest wymieniać audi na forda ale niestety w b8 jest już za ciasno.Może któryś tu z kolegów forumowiczów miał do czynienia z takim autem a może polecicie coś innego.Dzięki za odp. http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę. http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.Temat do zamknięcia autko sprzedane przesiadłem się na białą strzałę. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę. http://otomoto.pl/oferta/ford-s-max-titanium-s-1-6-ecoboost-160km-navi-l-ID4pbLjA.html Poluję na coś takiego tylko w dieslu bo ta benzynka myslę ze za mało jak na tą budę.Temat do zamknięcia autko sprzedane przesiadłem się na białą strzałę. Wysłane z mojego D5503 przy użyciu TapatalkaAutko przedstawię bliżej w dziale inne marki Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Pochwal się kolego na co wymieniłeś?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Dawaj foty kolego?
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Kolego to są żarówki do halogenów,do dziennych idą p13w,ja mam założone w dziennych 29 watowe i jest ok.http://allegro.pl/audi-a4-b8-zarowki-swiatla-dzienne-led-drl-p13w-i5132599488.html Pozdro
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Widzę że kolega z Białego może będę miał okazję zobaczyć tą laleczkę na żywo.Furacz piękny,bezawaryjności kolego i pozdro?
-
Kontrolka świec żarowych
Kolego nie pisz bzdur.Wszystko zależy jaki mamy błąd . Jeżeli jest to błąd elektryczny to faktycznie czujnik do wymiany. Jeżeli jest to błąd od cisnienia poza granicznymi to nalezy spróbowac dopalic dpf , jeżeli stan zapełnienia dpfu będzie za wysoki to nic tu nie da zmiana czujnika i jego adaptaje i zerowania bo nowy czujnik szybko odda parametry starego. Zapominacie o jednej podstawowej rzeczy... DPF nie jest dożywotni i ma prawo w okoicach 180-200kkm się skończyć. Pozdr A kolega od razu czarne scenariusze pisze,u mnie byla ta sama historia,zapalała się kontrolka,wymienilem czujnik,dopaliłem dpf i jest ok,i nikt tu bzdur nie pisze prawdą jest że jeżeli silnik ma jakiś błąd czyli usterkę to nie uruchamia procedury wypalania dpf.
-
B8 TrOOOOp
Podobają mi się te fele a do audi tylko te dwa parametry mają polukam moze cos jeszcze wymyslę.
-
B8 TrOOOOp
Panowie może tutaj pomożecie chcę kupić te felgi do b8 tylko cały czas myślę jakie et wziąć czy 35 czy 48 bo takie są dostępne, zawiecha to 1BE,I czy opony 225/45 mozna smiało wrzucać na nie? http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/dotz/dotz+shift+5x112+8+0x18+35,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,18,2446,0,5-0,115602637,szi.html Dzięki za odp.
-
a4 b8 moje pierwsze audi:)
Ładny sedanik i spoko wyposażony.Bezawaryjnośći życzę
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
Gratki furki i bezawaryjnej jazdy
-
podświetlenie pokręteł od nawiewów
Panowie pytanko,ostatnio zauważyłem że pokrętełka od regulacji nawiewów w mojej b8 nie są podświetlone po włączeniu świateł ,czy możliwe że były wersje bez podświetlenia tego czy też może szukać przyczyny?
-
Problem z przepustnica powietrza
Ja zamawiałem przepustnicę u kolegi z forum o niku Wandej,ori częśći juz rok po wymianie i wszystko ok.Napisz do niego moze podesle Ci za granicę.
-
[A4 b8] mój czerwonowóz
a to nie jest zwykła zawiecha? bo ja o niczym nie wiem No mi się wydaje że nie jest zwykła na zwykłej wyżej by było
-
[A4 b8] mój czerwonowóz
Kolor miazga.Na wielki plus zawiecha.Gratki fury i bezawaryjności
-
Klapa bagażnika sedan otwiera sie z impetem
A ja rozwiązałem ten problem w ten sposób że uczepiłem na klapie magnes od anteny cb i klapa otwiera się superaszczo
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
O które stacje Orlenu Ci chodzi kolego?Ja tankuje się przy venedzie od samego początku powstania stacji i na razie jest wszystko ok.....