Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lolot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lolot

  1. Autko super wygląda w białym no i sedanik tak trzymać:decayed:Bezawaryjnośći:wink:
  2. Co do trzeszczących plastików w słupkach zgadzam się w 100%,u mnie chrupie szczególnie prawy od pasażera na nierównościach.
  3. Dzięki wodzu:wink:
  4. przód i tył Grzesiu:decayed:
  5. Koledzy czy ktoś z Was zmieniał sam klocki hamulcowe w b8?Czy potrzebne jest podpięcie do kompa czy wystarczy wymienic i tyle?Dzięki za opd:naughty:
  6. Dzięki simon:)
  7. Panowie czy ktoś z Was sprawdzał furke po numerze nin przez autoraport czy warto?
  8. Ładna czrnulka,szkoda że bez MMI ale czego sie nie da wyrezać.Gratki furki:wink:
  9. Witam.Z przykrością musze Wam powiedzieć że u mnie wystepuje ten sam problem.Fajerka drga w granicach 100-130km/h.Koła wyważane już trzy razy ale pan wulkanizator powiedział że jak bedzie nadal telepać to za free wyważy kolejny raz,musze poczekać bo zakład na razie zamknięty(urlop).
  10. a nic Ci sie nie tłucze na postoju na biegu jałowym bo w wiekszosci przypadow wlasnie ten objaw sygnalizuje wymiane dwumasa a potem autko drga Nie na postoju na razie cisza nie słychać nic niepokojącego jedyne co się dzieje to delikatne drgania całej kabiny i drążka biegów.
  11. To i ja coś dorzucę:wink:Silnik 2.0 CR CAGA,nalatane 177000,zrobilem ją jakieś 5 tysi.Na dzien dzisiejszy odezwało się łożysko z przodu i wymiana czujnika różnicy ćiśnienia w DPF,a poza tym mysle ze niedługo do wymiany dwumas:kwasny: bo zaczyna lekko drgac kabinka.Pozdro:wink:
  12. No to czekamy z niecierpliwością na efekty i jak bedzie git to trzeba bedzie sie na browara umówić i obgadać temat:naughty:
  13. Fajna furka,też mam bez ksenonu i jakoś jest spoko,zmienisz żaróweczki dziennych światełek na led i tez bedzie spoko jak chcesz wiedziec jak to zrobic pisz na priv pomogę.Ogólnie gratki furki:wink:
  14. Fajna sztuka.Zazdroszczę stołków moje marzenie:)
  15. lolot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy chodzi Ci o koło dojazdowe?
  16. Kolego jak Ci żółtym zalatuje to po co się pytasz?
  17. Sorki koledzy za nieobecność moja na forum ale urodził mi sie potomek i powiem Wam że nic innego mnie ostatnio nie obchodziło hehe ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- Jeśli chodzi o żarówki to efekt jak dla mnie jest super a co do ich praktyczności to sie okaże bo nie mialem okazji ich przetestować podczas deszczowej pogody bo wtedy to podobno żarówki takiego typu słabo oświetlają droge.Jezdziłem ostatnio nocą i żarówki przy dobrej aurze dają rade świecą białym światełkiem zupełnie innym niz wczesniejsze żółte.Powiem tak nie jest to jakis wielki wielki wydatek a spróbować warto.Jeśli chodzi o dzienne i postoju to efekt jest super jak dla mnie warto wydac te ok 250 zł.Pozdro ---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ---------- mumen dawaj foty lub namiary zaraz obcykamy co tam masz do zaoferowania:wink:
  18. lolot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No oki, a teraz najważniejsze, czy ORI i jaka kasa ?? Nie ORI a kasa,myślę że za 3000 zeta mogę oddać.
  19. lolot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie nic nie pisałem na PW ---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- To ET troche małe jak na A4, nie będzie obcierało o rancior błotnika, to raczej do A5 to ok, ale A4 ... może być kiepsko ---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ---------- Jakie cale, ET stan opon i wifil becalen ?? Koła 19' jedna felga posiada delikatne przytarcie jak na foto,opony firestone 245/35 w dobrym stanie ok 5 mm bieżnika oczywiscie letnie:wink:Et trudno powiedziec ale chyba 35 musialbym sprawdzic.A dodam jeszcze że latały w b 8-ce i na 100% pasują
  20. lolot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś chętny na takie kółka?
  21. fele replika R8 - czy to są oryginały? Raczej nie bo nie mają znaczka czterech kułek wewnątrz tylko ponabijane jakies numerki.Ile można zaspiewać za takie kółka ? ---------- Post dopisany 12-03-2013 at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 21:40 ---------- Dobra chopy kółeczka za 3 koła pó:decayed:jdą
  22. Następny czarnuch w klubie:banan:Bezawaryjnośći:wink:
  23. Witam,mam do sprzedania felgi 19" z ładnymi oponami firestone 245/35 R19.Oponki w dobrym stanie bieżnik ok 5mm.Felgi do tej pory latały w audi a4 b8 wiec na 100% pasuja do tego auta,jedna jest delikatnie otarta ale prawie tego nie widać.Jeśli chodzi o cene to czekam na wasze propozycje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.