Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lolot

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lolot

  1. I będą coraz droższe ponieważ są to jeszcze nie docenione oponki w pl ale coraz więcej ludzi jezdzi na nich i sobie chwali,ja również
  2. lolot odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy pisałem w innym dziale ale nikt tam chyba nie zagląda,chodzi o to jak przekodować tylne lampy z ameryckich na EU,może ktoś z was to przerabiał wiem że można zrobić kierunki w lampach od wstecznego tylko gdzie poszperać i co jest potrzebne.Auto to audi a5,kuzyn sprowadził z USA i nie bardzo wie jak to ogarnąć.Dzięki za jakąkolwiek podpowiedz.
  3. Panowie pytanko.Jak przekodować i gdzie instalacje pod lampy eu z usa.Chodzi o audi a5 ale instalacja jest podobna.Może mistrzu Grzesiu przerabiał ten temat.Będę dzwięczny
  4. Ja szczerze polecam Nokiany Z Line super oponki i w przyzwoitej cenie.
  5. Panowie jest gdzieś instrukcja jak zdjąć przednie nadkola w b8?,bo wiem że są tam wkręty na torxa ale są też jakieś spinki i nie chce ich pourywać.
  6. No to kolego nie masz się czym martwić bo u mnie to samo,czasami boje się żeby mi klapa szyby nie wypierdzieliła albo nie wyrwało jej z korzeniami ,wygląda na to że tak ten typ już ma.Pozdro
  7. Ładny sedanik.,jak dla mnie w środku trochę za jasno,na duży plus kolor,no i przebieg.Bezawaryjnośći
  8. Ładny sedanik kolego,szczególnie dupcia.Bezawaryjności
  9. lolot odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie pytanie z innej beczki.Czy jest możliwość dokupienia zabudowy akumulatora w b7? bo brzydko wyglądają te klemy na wierzchu po otwarciu klapy.
  10. Spokojnie możesz wymieniać bez żadnych przetwornic przecież to takie same żarówki tylko o innej barwie,co do policji to raczej nie będzie z tym problemów.Pozdro
  11. J.w only Verva od 2 lat i nic złego się nie dzieje
  12. Ładny sedanik,prawie taki sam jak mój Przy tym kolorze lakieru troszeczke sie bobawisz bo nawet wiatr go rysuje Bezawaryjnośći
  13. Zapomniałeś dodać oleju napędowego
  14. lolot odpowiedział(a) na TomShrek temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    A ja tak pozytywnie napisze koledze.Ładne autko,szkoda że bez navi ale to se pewnie dorzucisz.Szerokości i bezawaryjnej jazdy
  15. Co do pierwszych dwóch modów to ok.Ale moim zdaniem żadna żarówka led nie zastąpi żarówki h7 55w,może się mylę
  16. Gratki zakupu,fajny motor szkoda że nie Q ale i bez tego da się jezdzić.Bezawaryjności życzę
  17. Wymieniaj kolego jak najszybciej,bo Ci wejdzie w tryb awaryjny i nie będzie czym jezdzić,a i filtr nie będzie się regenerował
  18. Co do pl menu w łomży chłopaki Ci wgrają-http://www.uczymyautapolskiego.pl/
  19. Ładny sedanik,super wypasik,witamy kolejną b8 na podlasiu,bezawaryjności kolego:wink:
  20. Dobra zamiana,też myślę nad zamianą 17''NA 19'' ale jak na razie zjezdzę oponki które mam i zobaczymy.Sedanik idento jak mój nie wiem jak z wypozażeniem w środku no i koników mniej ale to normalka w U.K .Życzę bezawaryjności:wink:
  21. Śliczny avancik i ładnie wyposażony.Oby się dobrze sprawował.
  22. lolot odpowiedział(a) na lolot temat w Podlaskie
    W sumie to chyba Poznańska jest:) ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- W sumie to chyba Poznańska jest:) Speed Service
  23. lolot odpowiedział(a) na lolot temat w Podlaskie
    Kolego,gdyby oni byli partaczami to by nawet mi się nie chciało tutaj cokolwiek pisać i kogokolwiek polecać,jak wjezdzasz od strony BP zaraz za torami masz wielki bilbord speed service i luknij sobie jakie i ile fur tam stoi.Pozdro
  24. Panowie a wiadomo ile kosztuje wjazd na rozpoczęcie i czy trzeba jakoś rezerwować miejscówki?Pozdro:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.