Treść opublikowana przez lolot
-
Polecane opony zimowe
I będą coraz droższe ponieważ są to jeszcze nie docenione oponki w pl ale coraz więcej ludzi jezdzi na nich i sobie chwali,ja również
-
B8 TrOOOOp
Koledzy pisałem w innym dziale ale nikt tam chyba nie zagląda,chodzi o to jak przekodować tylne lampy z ameryckich na EU,może ktoś z was to przerabiał wiem że można zrobić kierunki w lampach od wstecznego tylko gdzie poszperać i co jest potrzebne.Auto to audi a5,kuzyn sprowadził z USA i nie bardzo wie jak to ogarnąć.Dzięki za jakąkolwiek podpowiedz.
-
Przekodowanie tylnych lamp z USA na EU.
Panowie pytanko.Jak przekodować i gdzie instalacje pod lampy eu z usa.Chodzi o audi a5 ale instalacja jest podobna.Może mistrzu Grzesiu przerabiał ten temat.Będę dzwięczny
-
Polecane opony letnie
Ja szczerze polecam Nokiany Z Line super oponki i w przyzwoitej cenie.
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Panowie jest gdzieś instrukcja jak zdjąć przednie nadkola w b8?,bo wiem że są tam wkręty na torxa ale są też jakieś spinki i nie chce ich pourywać.
-
Klapa bagażnika sedan otwiera sie z impetem
No to kolego nie masz się czym martwić bo u mnie to samo,czasami boje się żeby mi klapa szyby nie wypierdzieliła albo nie wyrwało jej z korzeniami ,wygląda na to że tak ten typ już ma.Pozdro
-
[All B8] Audi A4B8 FL 2013
Ładny sedanik.,jak dla mnie w środku trochę za jasno,na duży plus kolor,no i przebieg.Bezawaryjnośći
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
- A4b8 caga 2.0TDI LIFT
Ładny sedanik kolego,szczególnie dupcia.Bezawaryjności- B7 Crew
- Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Spokojnie możesz wymieniać bez żadnych przetwornic przecież to takie same żarówki tylko o innej barwie,co do policji to raczej nie będzie z tym problemów.Pozdro- Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
J.w only Verva od 2 lat i nic złego się nie dzieje- A4 B8 CAGA 2.0 tdi
Ładny sedanik,prawie taki sam jak mój Przy tym kolorze lakieru troszeczke sie bobawisz bo nawet wiatr go rysuje Bezawaryjnośći- Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Zapomniałeś dodać oleju napędowego- A4 B8 2.0 TFSI
A ja tak pozytywnie napisze koledze.Ładne autko,szkoda że bez navi ale to se pewnie dorzucisz.Szerokości i bezawaryjnej jazdy- Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Co do pierwszych dwóch modów to ok.Ale moim zdaniem żadna żarówka led nie zastąpi żarówki h7 55w,może się mylę- Moje pierwsze a4 :) / Audi a4 b8 2.7 TDI 2009 sedan
Gratki zakupu,fajny motor szkoda że nie Q ale i bez tego da się jezdzić.Bezawaryjności życzę- Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Wymieniaj kolego jak najszybciej,bo Ci wejdzie w tryb awaryjny i nie będzie czym jezdzić,a i filtr nie będzie się regenerował- [B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Co do pl menu w łomży chłopaki Ci wgrają-http://www.uczymyautapolskiego.pl/- [B8 CAHA] + quattro s line + Exterieur
Ładny sedanik,super wypasik,witamy kolejną b8 na podlasiu,bezawaryjności kolego:wink:- [All B8]Moja Audi A4 B8 po założeniu nowych felg CONCAVE 19" ET40 i 9,5 szerokie
Dobra zamiana,też myślę nad zamianą 17''NA 19'' ale jak na razie zjezdzę oponki które mam i zobaczymy.Sedanik idento jak mój nie wiem jak z wypozażeniem w środku no i koników mniej ale to normalka w U.K .Życzę bezawaryjności:wink:- [ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
Śliczny avancik i ładnie wyposażony.Oby się dobrze sprawował.- Speed Service
W sumie to chyba Poznańska jest:) ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- W sumie to chyba Poznańska jest:) Speed Service- Speed Service
Kolego,gdyby oni byli partaczami to by nawet mi się nie chciało tutaj cokolwiek pisać i kogokolwiek polecać,jak wjezdzasz od strony BP zaraz za torami masz wielki bilbord speed service i luknij sobie jakie i ile fur tam stoi.Pozdro- VAGPodlasie - rozpoczęcie sezonu 2014
Panowie a wiadomo ile kosztuje wjazd na rozpoczęcie i czy trzeba jakoś rezerwować miejscówki?Pozdro:wink: - A4b8 caga 2.0TDI LIFT