Treść opublikowana przez lolot
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Płytka już śmiga.Ale dzięki:wink: ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ---------- Marcin, nie masz błędów na fis ale jak podłączysz kabelek to masz OK? Jarku trzeba mieć takowy kabelek:grin:
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Ja na razie żadnych błędów nie ma i mam nadzieje że nie bedzie:naughty: ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- To to ja wiem że na xenonach jest o wiele lepiej i jasniej ale jak na razie kieszeń nie pozwala na tak grube mody:kwasny:
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
Zaślepek nie kupowałem sam pokombinowałem trochę,przykleiłem plastikowe krążki na silikon narazie bo z tymi zaslepkami za duzo zachodu:wink:
-
[ALL B8] Pochwalę się i ja moją czarnulką
dzięki jedrekx no w sumie tego otworu nie brałem aż tak pod uwagę a to wazne szczególnie na zimę lepiej zeby felunek dobrze przylegał,a co do jakosci to w sumie tez rzacja bo na zimę musi byc fela dobrej jakosci coby nie zgniła od naszej polskiej soli:decayed: ---------- Post dopisany at 08:22 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ---------- nic tylko szukać dalej:banan: ---------- Post dopisany 04-03-2013 at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2012 at 09:22 ---------- Witam.Dzięki koledze prott3 czyli Tomkowi który rozkminił wymiane żarówek w naszych b-8kach ze zwykłymi reflektorami postanowiłem też zrobić takie rezanko i powiem wam że jestem nawet zadowolony z efektu,no na pewno jes o wiele lepiej niz wczesniej. wymieniłem też żarówki świateł krótkich a żeby na dole nie było żółto wrzuciłem też inne żarówki halogenowe i całość moim skromnym zdaniem całkiem niezle sie skomponowała, A tu foteczka nocna A teraz wy oceńcie czy jest spoko:banan:
-
Żarówki do zwykłych lamp.
Witam szanownych:decayed:Już poruszałem temat w innym wątku ale nie otrzymałem pomocnej odpowiedzi może teraz ktoś mi pomoże,otóż chciałbym wymienić żarówki w swojej b8-ce mam zwykłe lampy bez xenonu i chciałbym wrzucić jakieś żarówki żeby świeciły na biało lub delikatnie niebiesko tylko nie jestem za bardzo obeznany w temacie wiec proszę was o porade.Na alledrogo jest sporo tego z zamocowaniem H7,hidy nie hidy ale nie chce miec pózniej problemu z psiarnią bo nie wiem do konca jak to jest z tymi nie ori żarówami.A wiec skoro wszyscy wszytkim pomagają na tym forum to czekam na porady.Dzięki:facepalm: A dodam jeszcze że biegnę już po żarówki led p13w bedzie wymiana na pasku do jazdy dziennej:banan: ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:32 ---------- A co myślicie o tym zestawie? dzienne-http://moto.allegro.pl/zarowka-led-p13w-smd-biala-6w-nowosc-i2991336726.html krótkie pludługie-http://moto.allegro.pl/szybka-wysylka-gratisy-h7-osram-cool-blue-hyper-i2995972937.html przeciwmgielne-http://moto.allegro.pl/h8-xenon-niebieskie-12v-35w-zarowka-zarowki-ksenon-i3003010965.html Ciekawe jak to sie zgra:eusathink:
-
Spot Białystok
Hej i jak z tym spocikiem na Krywlanach ja się pisze o ile ktos tam bedzie.pozdro
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
No potrzebne są tylko czy mozna je bez problemu podłączyć?
-
Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach w Audi A4 B8
Panowie a co byście proponowali wrzucić wyżej?Trochę pokopałem na aledrogo i wynalazłem takie coś i teraz pytanie czy idzie to bez problemu podłączyć,czy żarówki od świateł długich i krutkich róznią się tylko mocą,i czy nie bedzie wyskakiwał jakiś błąd?Sorki za moją niewiedzę w tym temacie:kwasny:Co byście doradzili wrzucić do zwykłych lamp żeby jakoś fajniej to świeciło i wyglądało? a i link- H7R XENON Żarnik KSENON PALNIK HID BEZ SOCZEWEK (2986782633) - motoAllegro
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Hej Artur jak tam wymiana żarówek?Ja też przymierzam się do tego małego modu bo jednak cieszy oko,myslę też nad wymianą żarówek halogenowych tylko nie za bardzo wiem jakie wrzucić żeby ładnie na biało świeciły bo jak pasek na biało to i pasowało by wrzucić coś fajnego wyrzej:wink:
-
[B8 CAHA] Bialy avant
Piękna no i quattro:thumbup1:Bezawaryjności:wink:
-
Woda wewnątrz !!
Witam ,ostatnio zauważyłem małą kałuże pod nogami kierowcy na początku myślałem ze to z wycieraczki gumowej trochę poleciało ale śnieg stopniał wody na wycieraczce brak a pod nią nadal kałuża więc wziąłem się za szukanie przyczyny,pierwsze co zrobiłem to od dołu odkręciłem plastiki ze może korkami spustowymi przemaka ale tam wszystko jest ok.Uszczelki przy drzwiach tez wyglądają na dobre wiec nie mam pojęcia skąd tam może się dostawac woda czy ktoś z was miał taki przypadek?
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Fajne.Po naszych polskich autostradach długo by nie polatały:facepalm:
-
[B8 CAPA] Moje A4 B8 3.0TDIQ
Super furka no i ten bucik:naughty:Bezawaryjnośći:wink:
-
Obszywanie siedzień....
Witam.Czy obszywał ktoś u siebie foteliki skórą lub innymi materiałami,jakoś ostatnio wpadł mi do głowy taki pomysł,tylko nie wiem czy jest sens bawić się i czy takie materiały po obszyciu są trwałe.Dzięki za ewentualne odpowiedzi:wink:
-
[B8 CAHA]Moja QUARTZ GREY 2.0TDI 170KM :)) HIGH BEEN,ACC, ALCANTARA,
Fajnie się prezentuje.Zazdroszcze stołków.Bezawaryjnośći:wink:
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
poprostu na glebę z nią
-
[ALL B8] moje czarne cztery kolka:)
Następny czarnuch w klubie:banan:Ładna belgijka.Szerokości i coby nie stękała:decayed:
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Piękna co tu dużo mówić.Jeśli chodzi o lampy to ja tez na początku sie najarałem na xenony ale z czasem mi odeszlo i na tych tez jest ładna,włącz w kompie tylko światła dzienne i będzie palił sie cały pasek u dołu lampy.Bezawaryjności życzę.Pozdro
-
[ALL B8] moja Golutka ;) A4 małe zmiany :)
Fajnusia,szczególnie kolorek ładnie się prezentuje.Co do kółka po drugiej stronie to powiem wam że jezdziłem przez siedem lat i to po powrocie cięzko bylo się przyzwyczaić do mieszka po prawej na początku mieszalem w schowku od drzwi hehe.Pozdro i bezawaryjności:wink:
-
Trzeszczące słupki ?
Hmmm czy były demontowane to trudno powiedziec ale wątpie bo nie widać zadnych sladów. ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- coś jednak jest z tymi słupkami bo to nie tylko u mnie jest ten problem-http://www.autocentrum.pl/autorentgen/audi/a4/b8/skrzypiace-slupki-1363982656/
-
Trzeszczące słupki ?
Witam.Od jakiegoś czasu podczas jazdy słychać delikatne trzaski w słupkach środkowych na wysokości montowania pasa,czy ktoś już może usuwał ten problem?,w sumie nic strasznego ale wkurza podczas jazdy.
-
Gdzie podpiąć podświetlenie nóg(podłogi)?
Witam.Czy ktoś z Was bawił się w dokładkę podświetlenia podłogi,jakie graty kupić i gdzie podpiąć?
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Piękny avancik:wink:Witaj w klubie:banan:
-
Kontrolka swiec żarowych....
Witam szanownych forumowiczów.Mam problem otóż podczas jazdy od czasu do czasu miga mi kontrolka świec żarowych auto a4b8 2.0 tdi 2008r.podłączałem do kompa i jedyny błąd jaki był to za duże napięcie na przepustnicy z tym że nie jest to błąd ciągły czy może to być przyczyną tej migającej kontrolki,czy też cos innego?Dzięki za porady:)
-
Wgrywanie Pl menu oraz lektora MMI 2G HIGH
A jakby tylko menu za 300 zeta?