Treść opublikowana przez Blachu
-
Piłka nożna
Lewy w szpitalu - złamana zatoka szczękowa... Robben ok miesiąca pauzy - kontuzja łydki... koniec sezonu a tu pięciu ważnych graczy z urazami, zresztą taka sytuacja ciągnie się przez cały sezon... stanley jak dla mnie to Lewy może w ogóle nie strzelać, byleby Bayern wygrywał Absencja Arjena może i jest lepsza dla Lewego, ale czy dla klubu?? Śmiem twierdzić że nie...
-
Piłka nożna
No niestety wyglądało to na kontuzję po powtórkach średnio było ocenić, ale raczej coś z łydką... W sumie ciekawe co będzie z Lewym, bo minę miał nie tęgą po tym starciu z bramkarzem...
-
Piłka nożna
Sędzia dał nadzieje BVB nie dyktując ewidentnego karnego... Jednak Bayern sam jest sobie winien, że muszą grać dogrywkę... No i ta sytuacja z Robbenem...
-
Klima nabita, ale nie chłodzi
Kolego załóż temat w odpowiednim dziale z klimą i na pewno otrzymasz pomoc. Opcja "szukaj" też nie gryzie. Ale najpierw przeczytaj regulamin i przywitaj się w odpowiednim wątku. Jeśli chodzi o klimę to sprawdź najpierw te sprzęgiełko klimatyzacji. Może się zerwało lub po prostu odkręciło, tak jak u mnie ostatnio...
-
Piłka nożna
Nie mam problemu z Realem, mimo że nie darzę ich sympatią... Żeby nie było to nie kibicuję żadnemu klubowi z Hiszpanii
-
Piłka nożna
I co z tego że nie będzie Modricia czy Bale? Real nie ma rezerwowych? Jak wypadnie im 2-3 zawodników z pierwszego składu to gra siada od razu?
-
Piłka nożna
Ale to było rok temu... Obecnie real gra często średnio. Nie wyglądają na tak mocnych jak rok temu, co było widać wczoraj... A nie sorry, to pierwsza wygrana od dawien dawna nad Atletico...
-
B6 DIVISION
- Piłka nożna
Oglądasz każdy mecz Bayernu w tym sezonie? Czy tylko ten wczorajszy?- Piłka nożna
Bayern na 1:0- B6 DIVISION
posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie Posłuchaj Baszmak, swego czasu "byłeś" w temacie Józka, o zlocie w BT itd, więc daruj sobie komentarze prowadzące do jednego...- Piłka nożna
Nie sądzę by Bayern był w stanie zagrać równie słabo, w obronie i w ataku, jak to miało miejsce w Porto...- Piłka nożna
Oby tak Ponoć Ribery i Robben mają być zdolni na drugą połowę w razie "w"...- B6 DIVISION
Baszmak szuka tylko zaczepki...- B6 DIVISION
KoJ@K Chodzi o to, że te zamienniki rur przy turbo są niby słabe i szybko pękają...- Piłka nożna
Tuchel nowym trenerem BVB od przyszłego sezonu... Ciekawe gdzie pójdzie Klopp Mówi się, że ma zrobić sobie rok przerwy... Czyżby miał zastąpić Pepa G. ?- B6 DIVISION
Dzięki matibati2 Korzystałem z grubszych igieł, ale spróbuję z tymi spinkami- B6 DIVISION
Odginasz od gory delikatnie plastikowe zabezpieczenie i podwazasz zeby zabki nie blokowaly. Od przodu z dolu i gory wsuwasz jednoczesnie po jakiejs grubszej igle i ciagniesz za pin. Chyba się poddaję To nie na moje nerwy- B6 DIVISION
Wydłub go po prostu czymś płaskim Raczej wypchnięcie go śrubokrętem odpada??- B6 DIVISION
Koledzy jak przepiąć pin 11 we wtyczce włącznika świateł? Pewnie jest to błahostka, ale Nie chcę nic popsuć- Spoty Słupecko - Konińskie
Taki syf w silniku podobno robi też castrol...- Piłka nożna
Bayern wystawił Porto 3x setki... Z całym szacunkiem, ale Dante czy Xabi powinni odpocząć na ławce od dłuższego czasu... Boateng gra na wysokim poziomie, choć i dziś trafił mu sie babol... Zresztą dziś cała defensywa do bani, jak i atak... Choć w rewanżu może się skończyć jak z Schachtarem...- B6 DIVISION
poziek Czyli wyrażenie "łajzy" można swobodnie używać wobec innych na forum: użytkowników, klubowiczy, moderatorów, vipów itd itd??? Bez żadnych konsekwencji? Bo niby może być użyte w różnym kontekście...- B6 DIVISION
Będą mieć wtedy kółko wzajemnej adoracji- B6 DIVISION
Regulamin, który przytoczył "pajda" jest dla wszystkich na forum? Czy "wybrani" nie muszą go respektować? - Piłka nożna