Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Synpower Extreme mst c3 5w40 ma normę 505.01
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy, miałem zwykłe lampy w b6, założyłem ori bixy... I teraz mam pytanie o śruby/nakrętki regulacji reflektora... Jedna z nich znajduje się teraz pod pasem przednim blisko błotnika. Jak sobie z tym radziliście przy ustawianiu lamp (a właściwie to diagnosta)? Wiercenie dziury w pasie przednim średnio mnie cieszy Czy da radę obejść się bez tego?
  3. Dawajcie ten dym Ładnie jedzie, ale trzeba jeszcze uwolnić wydech i deko dostroić
  4. Kiedy jakiś onboard 50-200?
  5. No właśnie przód nie skacze, Słychać tylko te stukanie...
  6. Takie strzelanie jak na filmiku niżej oznacza zużyty przegub wewnętrzny? Dodam, że przód nie podskakuje przy ostrym ruszaniu, czyli to raczej nic w zawieszeniu...?
  7. Kawał dobrej roboty znajomek mi kiedyś coś opowiadał o furce
  8. MaxsteRR masz na forum temat z autem? Szukam na fonie, a nie mogę nic znaleźć... Luknąłbym na mody
  9. Ale ogólnie chyba nie ma tragedii z dymem? Czy zasłona dymna jest spora? jestem ciekaw bo u mnie też niedługo wpadną firady, tyle że hf100
  10. Daje radę takiej wielkości fmic przy tej mocy? Batory z tyłu pewnie niezły? Będę obserwował wątek
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzą słuchy, że w PL ma już w ogóle śnieg nie padać
  12. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Arturo Vidal o krok od Bayernu, donoszą media... Byłoby fajnie
  13. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak mu zdrowie dopisze to da radę. Tymbardziej u van Gaala...
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    jeszcze 3 lata temu uznałbym ten transfer za świetne posunięcie działaczy MU teraz już mam mieszane uczucia Znacznie bardziej wolałbym Lewego lub Muellera 3 lata temu Bayern, by go nie puścił nigdzie Szkoda, że odszedł, koniec pewnej epoki - 17 lat w klubie, wygrał wszystko co mógł, ale chciał spróbować czegoś nowego...
  15. taaa działe niezłą dostajemy z unii... tylko, że każde otrzymane unijne euro generuje dług...
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bild donosi, że Schweinsteiger do United przechodzi...
  17. Blachu odpowiedział(a) na putin temat w 1.9TDI
    Jakby co to mam prawie nową tarczę sprzęgła do awx (228mm), po przebiegu ok 12-14 tyś km. Musiałbym sprawdzić przebieg na fakturze z wymiany w aso. Jak coś to pw
  18. U mnie przód ma ok 23% przepuszczalności jak narazie 4 lata bez zrywania folii...
  19. Przód boczne też przyciemnione?
  20. Rybus85 Na czym polegał ten brak funkcjonalności w przypadku yanosika? w sumie z tej apki nie korzystałem dłużej niż chwilę, ale znajomy robi to często i nie narzeka. Co do tych aplikacji z androida na windows 10 to ciekawe co z tego wyjdzie... Premiera mobilnego windowsa 10 na przełomie października/listopada. Mimo tego ja już korzystam z testowego buildu "dziesiątki" w programie windows insider, który jest w ciągłym rozwoju
  21. Racja, ale przy gtb trochę więcej rzeźby. Mimo tego jednak warto. Baszmak masz gtb u siebie??
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie nie pamiętam teraz, ale chyba 480-530. A nie mam teraz jak sprawdzić tego.
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podnieś maskę do góry, na jej dole masz tabliczkę na której jest podana ilość czynnika r134a. Bynajmniej u mnie tak jest
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bangod masz na myśli ilość czynnika?
  25. Do Płocka daleko nie masz, więc polecę Ci naszego forumowicza "juby_p". Piotrek mocno ogarnia temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.