Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Michał, spokojnie, ja tak łatwo nie odpuszczę Wandejowi będzie rola choć może mi zabraknąć kilku PS, ale zobaczymy... btw jak wpadnie next stage do mojego dyszla to raczej już nawet soft w BiT nie pomoże
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
To w końcu Wandej ma serię 250 PS, czy coś tam jest lekko dłubnięte w sterowniku?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
W ogóle nie masz szans... Yep. No chyba, że Wandej nie ma tych 300PS... Zakładam że ma 250PS
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Z kreski nie mam raczej szans, ale z roli może być ciekawie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ten klekot nie jedne konie już zadziwił
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jak odśnieża FSO to mozemy podjechac:wink:Tapnięte z SGS5 Oki, będziemy w kontakcie zobaczymy co te biturbo potrafi
-
Truckerzy
Sorry, ale nie szydzę z nikogo co więcej... Jeżdżę od niedawna, i mam podobne plany co kolega wyżej, może nie identyczne, ale zbliżone... Trafiłem na dobrą firmę, więc plany nie są nierealne. Całe szczęście też, że lubię to, bo inaczej człowiek by nie wytrzymał długo w tego typu pracy... B-rad gdybym miał zarabiać 4k na międzynarodówce to bym został w swojej poprzedniej pracy - jazda solówką /wywrotką wokół komina...
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
To kiedy się mierzymy?
-
Truckerzy
Może kolega nie planuje mieszkania/domu za kilkaset tyś, więc te 20k na miesiąc mu nie potrzebne...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ktoś coś słyszał o oleju Sort 5w40 100% synthetic, z normą 505.01? Nowość raczej...
-
B6 DIVISION
Valvoline synpower extreme mst c3 5w40
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Hmm płyn do czyszczenia hamulcy, taki w sprayu... Powinien dać radę. Jest lepszy niż benzyna ekstrakcyjna imo...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Podbijam pytanie kolegi wyżej: osłony i odboje są w komplecie z amorami B8, czy trzeba kupić osobno? Ktoś coś wie?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
- B6 DIVISION
oczywiście Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wiązkę musiałbym zdobyć ori, czy sam byś zrobił jakąś customową? Zrobi się lepsza pogoda to odezwę się do Ciebie na PW w tej sprawie- B6 DIVISION
Kaju, przód pod wzmacniacz bose też podpinasz?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Będzie ok- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bierz Diesel Synthoil- B6 DIVISION
Tzn na gotowe. nie musi być w polerce żeby się świeciło hehe. Ma po prostu być wszystko jak należy i żeby spełniało swoje zadanie a nie na pokaz. Nie rób druciarstwa, polerka musi być Zależy jakie wymiary coolera wybierzesz (czy 180 czy 230 mm) oraz jaka średnica kwasówki na zrobienie dolotu... Ok 1500 styknie... Ale to też zależy gdzie będziesz robił...- Jaki preparat do mycia silnika?
Tenzi Truck Clean daje radę Nie zrobiłem fotek przed myciem, ale każdy się domyśla jak może wyglądać silnik przed myciem- B6 DIVISION
Patryk masz na myśli wrzucenie samego FMIC, czy też cooler razem z dolotem z kwasówki w polerce od turbo aż po kolektor ssący?- B6 DIVISION
- [B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Brak klapy gaszącej - telepie całym autem przy odpalaniu, a zwłaszcza przy gaszeniu silnika... Nie muszę pisać jaki to ma wpływ na poduchy pod silnikiem, czy dwumas... Dodam, że dawno temu też wyrzuciłem egr i wstawiłem jakąś rurkę z kolanem sylikonowym... No i po niedługim czasie wróciłem do egr z przeprosinami z tym że zaślepiłem dziada - a tą rurkę recyrkulacji spalin od kolektora wydechowego do egr wymontowałem, grubą zaślepkę dałem na kolektor ssący, a tą cienką założyłem na spód egr... Ale to też dawne czasy Teraz też nie mam egr, tylko że klapa gasząca z 2.5 tdi jest wspawana w kolektor ssący- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
KoJ@K dokładnie. Jak rok temu odbierałem auto to chyba byłem zbyt niecierpliwy Zresztą wystrojenie auta to nie takie "chop-siup". Przez długi czas zbierałem się na tą korektę, ale zawsze coś, a to zmiana pracy, a to, a to tamto... No ale w końcu się udało dojechać do Piotrka. Co ciekawe pierwszy pomiar i babka wypluła dokładnie tyle samo co finalnie rok temu - czyli jej nie zajeździłem Różnica w 50-200 km/h to ok 2.5s w porównaniu do tego co było wcześniej _quattro_ faktycznie zdjęcia gdzieś zniknęły z imageshack... Dziś już raczej nie uda się, ale niedługo zrobię z tym porządek oraz dodam nowe fotki, jak dojdzie reszta gratów- [B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Czemu EGR chcesz wywalić? Brak klapy gaszenia ma kilka minusów... - B6 DIVISION