Treść opublikowana przez Blachu
-
Piłka nożna
Douglas Costa... Chłopak robi robotę na skrzydle, czy to lewe, czy to prawe... Strzał w dziesiątkę Bayernu...
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn, co najlepsze?
B6 z tego linku ma felgi 18". Fakt siedzi dosyć nisko... Jeśli dla Ciebie to nadal za nisko to może warto dać same amory koni, i poszukać sprężyn od 1BE (nowych, używek lub jakieś zamiennika) - tutaj już raczej nie będzie zbyt nisko dla Ciebie. Sam mam 1BE zawieszenie i jest dosyć wysoko jak dla mnie. Poniżej aukcja z samymi amorami koni str. http://allegro.pl/audi-a4-00-07-b6-b7-amortyzatory-sportowe-koni-x4-i5619756995.html
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn, co najlepsze?
W poście nr 195 w poniższym temacie jest kilka zdjęć jak auto leży na tym zestawie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/104766-b6-awx-czarny-sedan-work-ongoing/page-10
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn, co najlepsze?
Zawieszenie s-line (1BE czy 1BV)jest niższe od zwykłego zawieszenia (1BA) o 20 mm. Co do drugiego pytania to nie wiem jaki model amora Bilstein Ci proponowali...
-
Wymiana amortyzatorów i sprężyn, co najlepsze?
Hmm a komplet tego typu: http://allegro.pl/audi-a4-00-07-b6-b7-amortyzatory-koni-sprezyny-i5345835886.html Sprężyny niższe o 1 cm od 1BE (s-line). Tak z ciekawości ile masz teraz od ziemi do rantu błotnika z przodu i z tyłu??
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Castrol też ma oleje spełniające normę 505.01 i co z tego Jeśli chodzi o Valvo to linia Synpower jest raczej o klasę wyżej niż Durablend
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Z tym motulem, że jest taki naj naj, nie byłbym taki pewny tego.... Chyba miałeś na myśli top tec 4100
-
Piłka nożna
Ale van Gaal uparł się na Mullera... Znowu jakieś wieści na ten temat w necie... 85 mln...
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Na jakim oleju jeździsz, że wałek tak się wyciera??
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
Też jestem ciekaw jak to jedzie... No cóż, czekamy za nagraniem...
-
Przyciemniane szyby kara
Przyciemniaj, jak chcesz i tyle. Nikt Ci głowy za to nie urwie. Najwyżej możesz mieć pecha i będziesz zdzierał folię przy nich. Ale później znowu sobie obkleisz szyby Gdzieniegdzie możesz mieć też problem z przeglądem... Ogólnie sporo osób jeździ bezstresowo z przyciemnionymi szybami latami...
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
Zbiera się
-
Dobrzy chiptunerzy
Skontaktuj się z naszym forumowym kolegą "juby_p" z Płocka, nie masz strasznie daleko. Piotrek mocno ogarnia te tematy, a do tego w rozsądnej cenie. Softy pisze indywidualnie pod klienta, a nie jakieś gotowce. Moje auto wyszło spod jego ręki, a także wielu innych osób. Polecam Ci go
-
[B6 AWX] Oem +
FMIC rzuca się w oczy
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Co chcesz wypróbować z palety LM do PD??
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Jest koza, to fakt... ale wszystkiego naraz nie ogarnę...
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Harry jak będziesz w centrum PL daj znać, sprawdzimy co lepiej jedzie - moja babka czy Twoje 3.0 tdi Update: Jakiś czas temu na pokład wpadły bixy z soczewką z B8 i led z RS6 C6
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Współczuję bez klimy jeździć ale ważne że działa
-
Piłka nożna
De Bruyne za rok do Bayernu
-
Piłka nożna
Myślicie, że taka gra, bez ognia, będzie przez cały sezon? Nie sądzę... Btw trzecie nieudane podejście do tego pucharu za kadencji Pepa.... Tak po za tym Wolfsburg ma niezłą pakę, a ten De Bruyne...niesamowity...
-
B6 DIVISION
Mistrze, wyrwał ktoś na skupie wysyłkowym za kata od 1.9 tdi więcej niż 150-170 zł??
-
B6 DIVISION
380 nm sprzęgło awx znosi lekko, tylko pytanie jak długo, bo to już blisko granicy jego możliwości... Bezpieczniej i bardziej przyszłościowo obić tarczę kevlarem. Można też lekko wzmocnić docisk...
-
Sprzęgło i dwumas od AVF do AWX ?
Tarczę sprzęgła od awx obij kevlarem np. u skoczylasa w Warszawie - koszt 150 zł. Do tego delikatne wzmocnienie docisku Taki zestaw na luzie znosi moment z mojego podpisu już od 10k km. U Darona w passacie taki zestaw ogarniał maksymalnie 520-530 Nm bodajże
-
Siłownia
Ja robie tak: Poniedzialek: Klata i bicek Sroda Plecy i tircek Piatek Barki i klata ;] A nogi?
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Napisz jak tam olej LM spisuje się? dużo przejechałeś na nim? Jakieś spostrzeżenia?