Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Douglas Costa... Chłopak robi robotę na skrzydle, czy to lewe, czy to prawe... Strzał w dziesiątkę Bayernu...
  2. B6 z tego linku ma felgi 18". Fakt siedzi dosyć nisko... Jeśli dla Ciebie to nadal za nisko to może warto dać same amory koni, i poszukać sprężyn od 1BE (nowych, używek lub jakieś zamiennika) - tutaj już raczej nie będzie zbyt nisko dla Ciebie. Sam mam 1BE zawieszenie i jest dosyć wysoko jak dla mnie. Poniżej aukcja z samymi amorami koni str. http://allegro.pl/audi-a4-00-07-b6-b7-amortyzatory-sportowe-koni-x4-i5619756995.html
  3. W poście nr 195 w poniższym temacie jest kilka zdjęć jak auto leży na tym zestawie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/104766-b6-awx-czarny-sedan-work-ongoing/page-10
  4. Zawieszenie s-line (1BE czy 1BV)jest niższe od zwykłego zawieszenia (1BA) o 20 mm. Co do drugiego pytania to nie wiem jaki model amora Bilstein Ci proponowali...
  5. Hmm a komplet tego typu: http://allegro.pl/audi-a4-00-07-b6-b7-amortyzatory-koni-sprezyny-i5345835886.html Sprężyny niższe o 1 cm od 1BE (s-line). Tak z ciekawości ile masz teraz od ziemi do rantu błotnika z przodu i z tyłu??
  6. Castrol też ma oleje spełniające normę 505.01 i co z tego Jeśli chodzi o Valvo to linia Synpower jest raczej o klasę wyżej niż Durablend
  7. Z tym motulem, że jest taki naj naj, nie byłbym taki pewny tego.... Chyba miałeś na myśli top tec 4100
  8. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale van Gaal uparł się na Mullera... Znowu jakieś wieści na ten temat w necie... 85 mln...
  9. Na jakim oleju jeździsz, że wałek tak się wyciera??
  10. Też jestem ciekaw jak to jedzie... No cóż, czekamy za nagraniem...
  11. Przyciemniaj, jak chcesz i tyle. Nikt Ci głowy za to nie urwie. Najwyżej możesz mieć pecha i będziesz zdzierał folię przy nich. Ale później znowu sobie obkleisz szyby Gdzieniegdzie możesz mieć też problem z przeglądem... Ogólnie sporo osób jeździ bezstresowo z przyciemnionymi szybami latami...
  12. Skontaktuj się z naszym forumowym kolegą "juby_p" z Płocka, nie masz strasznie daleko. Piotrek mocno ogarnia te tematy, a do tego w rozsądnej cenie. Softy pisze indywidualnie pod klienta, a nie jakieś gotowce. Moje auto wyszło spod jego ręki, a także wielu innych osób. Polecam Ci go
  13. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    FMIC rzuca się w oczy
  14. Co chcesz wypróbować z palety LM do PD??
  15. Jest koza, to fakt... ale wszystkiego naraz nie ogarnę...
  16. Harry jak będziesz w centrum PL daj znać, sprawdzimy co lepiej jedzie - moja babka czy Twoje 3.0 tdi Update: Jakiś czas temu na pokład wpadły bixy z soczewką z B8 i led z RS6 C6
  17. Współczuję bez klimy jeździć ale ważne że działa
  18. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    De Bruyne za rok do Bayernu
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślicie, że taka gra, bez ognia, będzie przez cały sezon? Nie sądzę... Btw trzecie nieudane podejście do tego pucharu za kadencji Pepa.... Tak po za tym Wolfsburg ma niezłą pakę, a ten De Bruyne...niesamowity...
  20. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mistrze, wyrwał ktoś na skupie wysyłkowym za kata od 1.9 tdi więcej niż 150-170 zł??
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    380 nm sprzęgło awx znosi lekko, tylko pytanie jak długo, bo to już blisko granicy jego możliwości... Bezpieczniej i bardziej przyszłościowo obić tarczę kevlarem. Można też lekko wzmocnić docisk...
  22. Tarczę sprzęgła od awx obij kevlarem np. u skoczylasa w Warszawie - koszt 150 zł. Do tego delikatne wzmocnienie docisku Taki zestaw na luzie znosi moment z mojego podpisu już od 10k km. U Darona w passacie taki zestaw ogarniał maksymalnie 520-530 Nm bodajże
  23. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja robie tak: Poniedzialek: Klata i bicek Sroda Plecy i tircek Piatek Barki i klata ;] A nogi?
  24. Napisz jak tam olej LM spisuje się? dużo przejechałeś na nim? Jakieś spostrzeżenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.