Treść opublikowana przez Blachu
-
System operacyjny Android
Jak tam wrażenia po przesiadce na 930? Jak wypada ekran, aparat, płynność działania? Zadowolony ogólnie z systemu WP?
-
Siłownia
Tutaj nikt nie koksuje
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pisząc o "ciszy" przy porannym rozruchu nie miałem na myśli tego jak silnik pracuje w temperaturze roboczej, tylko właśnie w pierwszych chwilach po rozruchu... Tzn nie słychać niczego, czego nie powinno być. Co do nagrzewania się oleju to nie jest czasem tak, że przy jego skrajnie wysokich temperaturach, jego właściwości diametralnie spadają?? O to mi też chodziło. No chyba że sie mylę i nie ma to znaczenia na właściwości oliwy. Co do wytracania temperatury przez tą oliwę to nie mam na tą chwilę informacji na ten temat, może dopytam.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Znajomy z pomodzonego avf-a przesiadł się z motula na valvo synpower extreme mst... Oprócz mniejszego spijania oliwy, "zauważył ciszę" przy porannym rozruchu oraz to, że valvo jest bardziej odporne termicznie na ostrą jazdę - ma vfiza więc może śledzić temp oleju. Przy następnej wymianie też odchodzę od błogosławionego motula...- B6 DIVISION
Jakbyś miał dziurę w dolocie to auto powinno Ci kopcić na czarno A Twoje gtb swiszczy?? To może intercooler jest dziurawy. Ewidentnie słychać to z lewej strony. U mnie gtb gdy jadę z niższych obrotów, delikatnie świszczy - ale trwa to może z 2 sekundy i przy ok 1800 rpm. Później nie ma tego zjawiska. Gdy miałem serię awx i dziurę w dolocie to świst był mocny przy każdym dodaniu gazu, ale batory też był widoczny w lusterku Po założeniu gtb raz mi zsunęła się trochę opaska z kwasiaka... I nie było żadnego świstu... To był okrutny szum, szuranie (nie wiem jak to określić) przy dodawaniu gazu- B6 DIVISION
Jakbyś miał dziurę w dolocie to auto powinno Ci kopcić na czarno- Piłka nożna
Raczej nie pierwszy raz błysnął, i zapewne nie ostatni...- Quattro 1.9 tdi afn mocne sprzegło
Tarcza awx obita kevlarem i wzmocniony docisk sporo zniesie... Daron z forum testował i taki zestaw ogarnął 530 nm. U mnie po modach Juby_p takie sprzęgło radzi sobie bez problemów od 8k km, a dwumas ma już 20k km przejechane i cisza. Choć to ośki to w quattro też nie powinno być lipy.- Spoty Słupecko - Konińskie
Nieciekawie miałeś... To nie sprawdzałeś dokręcenia kół? Hmm co do tego przegubu wewnętrznego to jakie masz objawy?- System operacyjny Android
Po premierze WP10 MS wypuści dwa flagowce. Ma to być Lumia 940 - 5,2", snap 808, 3gb ramu, 17 mpix - https://wpworld.pl/43606/lumia-940-w-gfxbench/ Oraz Lumia 940 XL - 5,7", snap 810, 3gb ramu, 20 mpix - https://wpworld.pl/43664/microsoft-lumia-940-xl-czy-taka-bedzie-ostateczna-specyfikacja/ Takie wieści krążą... Jednak cena będzie spora. A taka Lumia 930 nie jest droga, a daje radę, no i dostanie aktualizację do "10".- System operacyjny Android
Jeśli chodzi o aparat to ten z Lumii 930 jest lepszy niż w G3. Wyświetlacz też na korzyść lumii, mimo mniejszej rozdzielczości, wnioskując z opinii na forach. Co do baterii to tu delikatna przewaga g3, mimo sporo pojemniejszej baterii.- Rura intercoolera - problem z łącznikiem
To zdjęcie chyba moje Ja wówczas kupiłem nową gumową rurę z aso... Miałem ją u siebie przez jakieś 1,5 roku. Od prawie roku mam cały dolot z kwasówki, więc ta rura leży w garażu. Jakby co to pisz na PW- Telefon do 300zł
No tak, android... I instalacja jakiś romów, patchy i nie wiadomo czego jeszcze, by system jako tako działał płynnie... W tej kwocie poszukaj Lumii 720 lub Lumii 625, ze wskazaniem na tą pierwszą. Niedługo aktualizacja do Windows 10 Mobile, więc może kafelki stałyby się pierwszym wyborem- NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Marcin jeżdżę tyle. Póki co szału nie ma, ale w przyszłości będzie ciekawie...- NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Bieniek 100-200 w ile robisz?- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ile procent?- Siłownia
Zymek1989 Na moje to masz za małą objętość treningu na ramiona... Ja na biceps robię trzy ćwiczenia, po cztery serie i powtórzenia po 8-10... Ciężar też odpowiedni, by na koniec być styranym. Tak samo to wygląda z tricepsem...- Siłownia
Np jakie "mieszanki" ? Bo nie jestem aż taki aktualny z suplami?- Siłownia
Pany przecież nie sprawdzam maksów co tydzień raz na ruski rok dosłownie No i jak mówicie, dieta najważniejsza... Jak zaczynałem pierwszy raz z siłką to były gainery, białka, kreatyny i inne cuda, ale efekty były co najwyżej średnie... Teraz nie korzystam z tego, poza prostym mono, ale przykładam się do jedzenia i jest różnica. Dieta i progresja ciężaru robi różnicę, jak na mnie- Siłownia
Po dłuższej przerwie, przez 4 miesiące "treningu" (siłka w domu w weekend, a w tygodniu pompki x2) w łapce 45,5 cm, a na płaskiej 145 kg na raz. Waga obecnie 105-106 kg. Wzrost 188 cm. Może byłoby lepiej, ale w tygodniu nie mam dostępu do siłki ze względu na pracę...- NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
Pany bez spiny już ustawcie się na rolkę i po temacie ten temat jest o czymś innym... Może warto byłoby założyć osobny temat i wtedy moglibyśmy podyskutować o tdi vs pb?? Arek 100-200 w ile kręcisz?- 1,9TDI AFN +GTB17 207km/417nm by Spanky
Może warto zapoznać się z tematem poniżej... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/311441-porownanie-hamowni/- NOWY REKORD POLSKI ! 3.0 TDI CCWA 407 PS i 720Nm
masz rację, diesel odstaje od benzyny- Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
marekg czyli co? Mamy przyjmować obecną sytuację w kraju (tą polityczną, gospodarczą itd...) tak jak byłoby wszystko ok? Mamy ślepo wierzyć, że władza reprezentuje interesy narodu, ma na celu nasze dobro? Mamy karmić się tym wszystkim co nam wciskają w szeroko zmanipulowanych mediach, tj. telewizja, radio, czy prasa? Mamy przestać samodzielnie myśleć? Stać się niewolnikami, najpierw umysłowymi, a później być może fizycznymi? Mamy wierzyć, że wszyscy są równi, nie tylko w kraju, ale i na świecie? Jeśli chodzi o świat to kwestii NWO, masonerii, iluminatów itd. nie będę już nawet poruszał... Trochę robi się off top... - Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?