Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A średnica wydechu z 1.8t i 1.9 tdi jest taka sama??
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema everybody
  3. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    To u mnie cały czas auto "zamulone", bo czy lato czy zima to opona 225 tak z ciekawości... Ważyłeś kiedyś swoje b6??
  4. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Nagraj 50-180 jak jedzie na tych większych kołach
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe kiedy w Polsce coś się zmieni w tej kwestii (szkolenia młodzieży)... Coś na wzór naszego zachodniego sąsiada... A może istnieje coś takiego tylko ja o tym nie wiem
  6. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To że reprezentacja Niemiec gra od jakiegoś czasu ładnie dla oka, oraz na najwyższym poziomie to raczej nie zasługa multi kulti, a gruntownej przebudowy systemu szkolenia młodzieży na początku tego wieku... Proces ten jest stale rozwijany. Polecam przeczytać ten artykuł w którym jest szerzej przedstawione to: http://sport.newsweek.pl/reprezentacja-niemiec-reforma-pilki-szkolenie-mlodziezy-newsweek-pl,artykuly,343835,1.html IMO co z tego że któryś z rodziców jest obcokrajowcem, skoro dany piłkarz urodził się w Niemczech, całe życie tam żyje, tam zostaje wyszkolony oraz dzięki temu krajowi osiąga to co osiągnął... Jestem przekonany, że gdyby Poldi czy Klose nie wyjechali z Polski to zostaliby zwykłymi, przeciętnymi kopaczami...
  7. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewy ładna bramka => https://www.facebook.com/video.php?v=621640707966909&set=vb.463898117074503&type=2&theater
  8. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Większe koło mocno zamuliło auto? -Lumia 920-
  9. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Nie wkręcaj mnie Wiem jaki masz setup w aucie od paru lat i nie jest to seria Pytałem czy planujesz żeby iść dalej w tym kierunku...
  10. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    1756 czy 2260? To nie znasz nikogo na forum ogarniętego w tych klockach?
  11. Blachu odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Z mocą będziesz coś grzebał w przyszłości, czy zostaje tak jak jest?
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Radia Audi z USA różnią się względem tych z EU tylko wyszukiwaniem nieparzystych częstotliwości (czyli problem z odbiorem radia u nas)?? Reszta jest taka sama i wsio działa?
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To co było nie tak z autem???
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A tu jeszcze Niemcy i Szkocja na wyjeździe... Słabo to widzę... -Lumia 920-
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    potrzebny Ci rozrusznik, podkładka skrzyni. Wszystko pasuje P&P, półosie też. Rocznik masz chyba 04 wiec nie powinno byc problemów z licznikiem.
  16. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz zmieniać skrzynię to najlepiej na którąś z tych symboli: HCK z 2.0 tdi 170 ps lub DQS z 2.5 tdi. Kilka osób na forum robiło takie swapy. Gdzieś był nawet temat o tym na forum...
  17. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w awx przy 180km/h jest ok 3450rpm... Marcin musiał się raczej pomylić podając dane
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma żadnej różnicy kolosalnej miedzy awx a avfPrędkość przy 180 Avf ma 3 tys obrotów Awx ma 3100 obrotów Wiec co to za różnica. A z reguły awx mniej pali i ma dłuższe biegi Sent from my Iphone 6 Trochę popłynąłeś z tymi wartościami Istotną korzyścią w avf jest większe sprzęgło niż w awx... Chyba ze ktoś jeździ serią, to bez różnicy.
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli się nie mylę to awx i avf mają bardzo podobne prędkości przy tych samych obrotach na najwyższym biegu...
  20. Z której części mazowieckiego jesteś?
  21. Co do pompek to najpierw zrób ich diagnostykę vag-iem, może nie ma potrzeby ich w ogóle ruszać... Tym bardziej, że to nie mały koszt -Lumia 920-
  22. Kamelus_ Akurat tutaj nie miałem na myśli "pseudo firemek które doświadczenia zbierają"... Oczywiście są takie... Tutaj na forum mamy przecież kilku świetnych tunerów, którzy mocno ogarniają temat. Zrobią to nie gorzej, ba! Śmiem twierdzić, że nawet i lepiej niż te "renomowane" firmy - nie ujmując nikomu... Do tego nie zedrą z nikogo kasy. Bo z całym szacunkiem, ale 1500 zl za softa do seryjnego 1.9 tdi to przesadyzm... Kazek 1.9 Jesteś z Rzeszowa, więc uderz w sprawie softa do forumowicza Gregor10 z Jasła, masz najbliżej, a zrobi Ci profi softa za dobrą cenę. -Lumia 920-
  23. Pompki sprawdzisz vag-iem, w grupach: 013, 018, 023. Jak coś to później mozesz wrzucić logi na forum do oceny. Auto kopci Ci na czarno? Jakieś problemy z rozruchem? Rzucanie/telepanie budą na wolnych obrotach? Czasem takie oznaki dają zużyte pompki... Rób softa najpierw. Nie drogi zabieg, ale różnica jest znaczna względem serii a później będziesz mógł sobie dłubać wnętrze -Lumia 920-
  24. Jak pompki będą zdrowe i reszta też to ok 165-170 PS można spokojnie ugrać. Co do kosztów softa to różnie... Ale powiedzmy tak 600-700 zeta... -Lumia 920-
  25. Kazek 1.9 Nie baw się w podświetlane znaczki IMO to trochę wiocha... Pomyśl też nad softem, niezbyt kosztowna sprawa, a auto jeździ znacznie lepiej po za tym graty za odbudowę auta -Lumia 920-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.