Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie radyjko miałeś wcześniej w aucie? Zmiana z concerta robi mega różnice Concerta III ? To na rns-e dźwięk lepszej jakości niż w przypadku concerta czy symphony?
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakie radyjko miałeś wcześniej w aucie?
  3. Kto tu pisze o liczeniu nanosekund z filmików?? Bez przesadyzmu, bądźmy poważni... Wykresem się nie jeździ to po pierwsze... Tylko później jest zdziwienie i płacz, bo objechał mnie ktoś "słabszym" autem... Wyszło ile wyszło, nikt nikomu nie zarzuca oszukanie pomiaru, czy coś w tym stylu... Bynajmniej ja czegoś takiego nie widzę... Ale prawie 190/420 na seryjnym osprzęcie avf... Czasem wynik trudny do zrobienia na brd, fmic, dp itd.... Ale to tylko moje skromne zdanie. I żeby nie było, to uważałem Tune Up za znaną i porządną firmę, także bez spiny
  4. Faktycznie skrzynia jest... Raczej niestety nic z nią nie będę robił, choć takie hck byłoby fajne, ale do tego doliczyć nowe sprzęgło, dwumas, rozrusznik, licznik z nowszego rocznika, montaż i inne drobiazgi - w moim przypadku chyba średnio opłacalny interes... Tą kasę wolałbym zainwestować w heble z prawdziwego zdarzenia
  5. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W sumie o epi z anabolic technologies czy dragon nutrition nie słyszałem/czytałem jakiś złych opinii... Choć były przypadki że zamiast epi było w opakowaniu coś innego, mocniejszego...mocny blok itd itd...
  6. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Deka solo? Powodzenia... -Lumia 920-
  7. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W sensie, że sprzedają wałki?
  8. Mierzyłeś na podstawie filmiku? Wyniki były powtarzalne? -Lumia 920-
  9. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Może pomyśl nad Epistane
  10. A jaki wg ciebie powinien być przybliżony czas 50-100 na 3biegu przy mocy mojego auta? Tak pytam z ciekawości gdyż nie bardzo mam możliwość to sprawdzić. To moze powiem tak... W moim sedanie po czipsie na 172/382 na kolach 225/40/18 mialem ok 4.3-4.4 s. Mierzone stoperem na podstawie filmiku. W Twoim avancie powinno być podobnie.
  11. nastek79 Przecież napisałem że najbardziej interesował by mnie filmik na 3 biegu, który jest taki sam w awx i avf ... -Lumia 920-
  12. Bardziej mnie by interesował ten 3 bieg, miałbym porównanie do swojego awx po sofcie -Lumia 920- Jaki masz rozmiar kół? -Lumia 920-
  13. Jesli obecnie trochę przydymia to zobaczysz co będzie latem przy ponad 25 st. batory będziesz widział w wstecznym lusterku -Lumia 920-
  14. To dlaczego specyfic jest "najlepszy do PD" ? -Lumia 920-
  15. Wynik dosyć optymistyczny daj jakieś filmiki jak to jedzie -Lumia 920-
  16. Faktycznie specyfic najlepszy do 1.9 tdi PD? A czy czasem x- clean nie ma lepszych właściwości w niższych temperaturach?
  17. W vagu w kanale klimatyzacji w którejś grupie sprawdzę działanie klimy? Tzn ciśnienie itp? Jak wrócę na weekend to sprawdzę te sprzęgło zrywne w kompresorze, czy kręci się śrubka w środku koła pasowego... -Lumia 920-
  18. Temperatura była 7-9 st na fis... Najpierw sprawdzę ten czujnik. Jego wiązkę lub wymiana na nowy. -Lumia 920- Teraz właśnie econ nie pali się na klimatroniku. Czyli miałbym do wymiany sprężarkę klimatyzacji? -Lumia 920-
  19. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Też kiedyś nie lubiłem nóg robić teraz uwielbiam to
  20. Witam Ostatnio w aucie miałem wymienianą chłodnicę klimatyzacji. Wymieniony został też osuszacz. Po złożeniu jeździłem 3 tygodnie bez czynnika w układzie. Na panelu klimy palił się przycisk "econ". Wczoraj pojechałem nabić klimę, maszyna bosha sprawdziła układ - był szczelny. Jednak klimatyzacja nie uruchomiła się, wentylator klimy też nie. Tryb "econ" nie palił się na klimatroniku. Okazało się że kabel przy wtyczce do sprężarki klimatyzacji, był przetarty. Po zlutowaniu nadal nie działa klima Bezpiecznik nr 6 wygląda na sprawny... Po podpięciu vaga wyskoczyły takie błędy: - 1274 Silnik sterujacy klapy przeplywu powietrza - 71 zablakowany lub brak napiecia - Blad sporadyczny - 604 potencjometr w v71-G113 przerwa lub zwarcie do plusa - Blad sporadyczny - 819 Nie znany kod bledu sygnal za maly - Blad sporadyczny Pierwszy błąd już miałem wcześniej. Drugi związany jest z klapą i podobno nie ma wpływu na nie działanie klimy. Trzeci błąd to czujnik ciśnienia klimatyzacji. Jakieś sugestie?
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Koledzy, pali mi się kontrolka poduch, vag wskazał na wtykę pod fotelem pasażera. Po wycięciu wtyczki, trzeba dawać tam jakiś opornik, czy wystarczy tylko zlutować i zaizolować? Kawałek kabelka będzie trzeba dodać pewnie?
  22. Do 1756 HF80 to nie przerost formy nad treścią?? Bardziej myślałem o wstawieniu końcówek AL lub całych BJ... -Lumia 920-
  23. Najpierw ogarnę temat pompowtrysków, a później zobaczymy... -Lumia 920-
  24. baszmak7 kilka postów wyżej dałem dwa filmiki z 1756 tak to byłe turbo danielsa, byłe jeszcze raz dzięki Wynik był deko inny? Tzn? -Lumia 920-
  25. Starą tarczę do obicia kevlarem wysłałem tutaj: http://www.sprzegla-regeneracja.pl/ Docisk wzmocnił mi Juby_p. Jak widać przenosi ładny moment jeździ się jak na seryjnym sprzęgle. -Lumia 920-

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.