Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
Jesteś z Włocławka? Zrób softa to będzie lepiej... Jak coś to mogę dać Ci namiary na kolegę z forum, będziesz miał blisko, a i robi to profi Wykres u mnie w temacie. Swoją drogą to swojego awx-a nie mogłem kiedyś rozbujać wiecej jak 180, pod nogą jeszcze gazu było, ale już nie chciał przyspieszać Wyszło na to że nawet nieduże wzniesienie i auto już nie chciało przyspieszać przy takiej prędkości... Później serie rozbujałem do 210 w dwie osoby
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
auto masz serię?
-
Piłka nożna
Dziś oglądamy triumfatora tego mundialu Sent from Lumia 920
-
A4 B7 2.0 BPW QUATTRO AVANT Po dzisiejszej wizycie w Fabryce Mocy - co sądzicie?
Dół masz dużo słabszy niż na serii Może podjedź na jakąś korektę softu...
-
Piłka nożna
Szpaku ja zwykle pokazał klasę
-
Piłka nożna
Kroos niby do Realu... Sent from Lumia 920
-
Piłka nożna
Holandia da radę? Chyba Robben Sent from my RM-821_eu_poland_324 using Tapatalk
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
Ile kosztuje taki fachowy programik u kolegi? Takie pytania to kieruj bezpośrednio do juby_p na PW Byłem u niego na zrobieniu programu do awx i polecam Wykres po chipie masz u mnie w temacie
-
Piłka nożna
możliwe... a na pewno era generacji pewnych piłkarzy Brawo Hiszpania
-
Piłka nożna
Muller na króla to jest piłkarz... Może nie efektowny, ale do bólu efektywny...
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Ból d*py u Szpakowskiego, Engela, itd.... bezcenne Robben nieźle niszczył
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arkadiush Odwiedzę odwiedzę muszę w końcu ruszyć tyłek i przyjechać na spota... Choć ostatnio taki zapie..ol że nie pamiętam już kiedy myłem swojego klekota ale myślę że się ogarnę
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Też tankuję wyłącznie vervę na Orlenie w Kłodawie i nic złego się nie dzieje... A spalanie zależne od nogi
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
W końcu nagrałem 0-100 oczywiście start mógłby być lepszy, ale nie próbowałem dalej - nie ma co babci męczyć
-
Program do 1.9 TDI PD AVF
Jak chcesz taki wykres jak u mnie to zgłoś się do "juby_p" On mi auto stroił Sent from Lumia 920
-
Analiza logów dla POMPOWTRYSKIWACZY (Grupa 013, 023)
Nie ma się czym martwić, jest ok
-
B6 DIVISION
gril w masce da sie spokojnie zdemontowac nic nie lamiac a ten w zderzaku sie demontuje poprostu chwytasz i szarpeisz do siebie:wink: tak patrze na ten grill w zderzaku i chyba nie jest ori żadnych numerów oem, napis "made in taiwan". Po za tym wygląda jak jedna, cała, nierozbieralna część...
-
B6 DIVISION
Witam Zabieram się powoli za malowanie chromowanych obwódek grilla w masce i zderzaku plastidipem Ten w zderzaku jest nierozbieralny na moje oko... Malować całego z kratką, czy jakoś zabezpieczyć ją, tak by psiknąć samą chromową ramkę? Jak wy działaliście? Jeśli chodzi o ten w masce to uda się oszczędzić wszystkie zaczepy przy rozbieraniu? Jakieś porady?
-
Piłka nożna
Pierwsza połowa na niskim poziomie Szpaku też daje swój "koncert" Chociaż wynik jest dobry
-
Piłka nożna
Van Gaal ponoć chce Robbena, Mullera i Kroosa Sent from Lumia 920
-
Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
Z tylną półką też się męczyłem kiedyś tylko że moja była bez rolety... Po zdjęciu maskownicy i odkręceniu wszystkich śrubek, półkę po bokach należy docisnąć, tak by "języczki" ze słupka ( nie wiem jak to nazwać) wyszły z otworów w półce. Najpierw jedna, potem druga strona półki. Następnie półkę ciągniesz do siebie. Tak to mniej więcej wyglądało jeśli dobrze pamiętam Sent from Lumia 920
-
Program do 1.9 TDI PD AVF
Powiedzmy że w okolicy 2500rpm u mnie jest przy 2700rpm (na seryjnych gratach), a i z dołu też jedzie fajnie
-
Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
W seryjnym nagłośnieniu głośniki w tylnych drzwiach grają sporo słabiej niż te z przodu... Po prostu tak jest zbudowana "scena muzyczna" w aucie, gdzie masz mocny przód, a tył jest tylko dopełnieniem. PS: ładne hantle
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
GTB2260 ??