Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    80 mln za Riberyego i nic Co do Twojej hipotezy to myślę, że nie wiem co mogłoby się stać w takim przypadku z Messim, pewnie poleciałby na kasę i odrzedł Ale ja twierdząc, że nikt kluczowy z Bayernu nie odejdzie brałem pod uwagę tylko rozsądne pieniądze Bo przecież nikt za takiego Dante nie będzie płacił kilkadziesiąt mln, za którego Bayern zapłacił ok 5 mln
  2. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    każdy ma swoją cenę Otóż to, ale nie w Bayernie chyba że mówimy o sytuacji typu: Gomez, Podolski itp - zawodnikach którzy nie dali sobie rady w klubie... Choć Mario odwalił kawał dobrej roboty przez te kilka sezonów, to ostatecznie uciekł by szukać regularnej gry... Swego czasu Real dawał za Riberyego kosmiczne pieniądze, i nic... Ribery gra dalej w FCBM. Bayern nie musi sprzedawać, ma wystarczająco dużo Euro. Od paru lat konsekwentnie rozwijając zespół, klub osiągnęli to co widzimy dziś.
  3. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Reus jest do wyjęcia z BVB (która IMO raczej się "kończy"), chociaż ostatnio obniżył nieco loty... Co do tej czwórki z Bayernu to jest nie do ruszenia, tak jak każdy inny kluczowy gracz tego klubu
  4. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ktoś już tak miał? :polew:
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi Których konkretnie?
  6. W Symphony II nie da rady, by na wyświetlaczu pojawiały się tytuły piosenek. Takie rzeczy np. w Symphony III, Concert III itp...
  7. ładnie ładnie Daj więcej fotek, w tym wnętrza ---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ---------- obecna zawiecha to 1BE?
  8. Auto po 6 dniach stania w garażu bez odpalania (praca w delegacji) odpaliło od strzała temp w garażu -16 st
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Ja chyba odpadam z dziś pogoda masakra
  11. To podajcie adres tej myjki, żebym miał co wpisać w navi ja nie z Konina
  12. To w jakim miejscu ten spot?
  13. Mi w sumie obojętne na którą, ale dobrze byłoby ustalić na 100% żebym wiedział jak ustawić jutrzejszy dzień
  14. No i jak z tym spotem w niedzielę? Jest? Jeśli tak to o której? Sent from Lumia 920
  15. Lista: 1. Arkadiush 2. Blachu Pany co jest? Wpisywać się Sent from Lumia 920
  16. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  17. Jest i drugi 1. Arkadiush 2. Blachu Kto trzeci, itd itd?
  18. To jak z tym spotem? Może jakąś listę warto puścić?
  19. Po myciu zawsze wycieram auto do sucha mikrofibrami. Bez tego zawsze zostaną smugi, zacieki na lakierze. A na czarnym jest to bardzo widoczne. Ja zawsze myję u siebie na podwórku, dwa wiaderka, szczotka z miękkim włosiem, dobry szampon i do przodu Później wycieranie auta do sucha i jest ok. Co jakiś czas (2-3 miesiące) nakładam po myciu wosk
  20. Jestem za
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Tylko, że ja rok temu założyłem bose tzn przód gra nadal pod radiem, ale daje to radę jednak myślę nad zmianą głośników średniotonowych w drzwiach na bose z końcówką "B" (ponoć grają trochę lepiej) lub kupić jakieś hert'ze, czy jbl, które pasowałyby
  23. A porównywałeś może te Hert'ze z nagłośnieniem BOSE?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.