Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
7agan Numer Boscha dla pompki AN: 0 414 720 209 oraz BJ: 0 414 720 279 lub 0 414 720 229
-
B6 DIVISION
Ciekawy kawałek o CCCO
-
B6 DIVISION
- Gwint AP vs Eibach Pro Kit
Możesz dać jakieś foto jak usiadł na gwincie? Mówisz że jest mega komfortowo... Nie jest czasem zbyt miękko? Jak prowadzenie przy dynamicznej jeździe? w zakrętach itp?- Audi A4 B7 2.0 TFSI BGB 264KM 394NM By Compsport
7s do setki ??- Spoty Słupecko - Konińskie
- B6 DIVISION
Polak potrafi http://allegro.pl/audi-a4-b5-stylizowana-na-a6-c6-slicznotka-i4748004283.html- [B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
7agan W tym katalogu Bosha jest jakieś info odnośnie pompek AN czy BJ? Jaką mają dyszę i "nosek" dyszy?, -Lumia 920-- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Też jestem ciekaw jak dwumas i sprzęgło to zniesie na moim profilu jest temat z chipem mojego awx-a na 172/382 jest wykres oraz dwa filmiki jak zbiera sie ze startu i 3 biegu jedzie fajnie jak odbiorę auto na nowym setupie to podzielę sie wrażeniami, filmikami itp -Lumia 920-- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
BQ to nie jest dobry wybór... Lepsze już np. BA. O dobre AL trudno, ale są BJ, które są porównywalne z nimi, a pochodzą z młodszych roczników. Jak kolega wyżej, szkoda zachodu z brd... Ja mam też awx i lada moment ukończony zostanie nowy setup: Gtb1756, FMIC, DP 2,5", pompki AN i sprzęgło obite kevlarem. Zobaczymy jak będzie się sprawować -Lumia 920-- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Jaką końcówkę w numerze mają pompki? Będziesz szedł w moc? -Lumia 920-- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Może opiszesz co nie co jak zamocowałeś dokładkę z b7 do tej z b6? Cięcie? Klejenie? -Lumia 920-- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
No naprawdę ładnie się prezentuje ciekawie zrobione tylne lampy - sprayem przyciemniałeś? Zderzak z tyłu też ok tańsza opcja niż ori s-line? Bezawaryjności -Lumia 920-- Piłka nożna
BVB przedostatnia w tabeli Reus powoli już chyba zaczyna pakować się i kierunek Monachium...- Audi A4 B6 AVF Avant 1,9 TDI
W ciepłe dni, oprócz utraty mocy, będzie też pewnie widoczny na pełnym ogniu batory w lusterku...- Piłka nożna
Tego się bałem, że na Bayern wezmą się w garść choć Bayern miał takie akcje, że powinien coś strzelić, ale brak skuteczności Dobry szpil po przerwie będą bramki...- Piłka nożna
A o 18:30 Der Klassiker Jakie typy?- Czy nowe nokie to padło??
Raczej R.I.P. smartfonów Nokii... Bo sama firma Nokia nadal istnieje, pozostałe jej oddziały... https://wpworld.pl/37709/obecna-nokia-chce-wrocic-do-produkcji-smartfonow/ Swoją drogą nie wiem czemu tak wszyscy hejtują system Windows Phone?? Najnowsze mobilne wydanie 8.1 jest ok... Natomiast zbliżający się Windows 10 ma być taki sam na komputerach, tabletach i smartfonach- 1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
W dieslu na pełnym bucie też fis pokazuje 40 litrów.... Sent from Lumia 920- Piłka nożna
No może trochę przesadziłem ale coś w tym jest...- Piłka nożna
Co do Messiego to chyba Neuer przebiega więcej km w czasie meczu- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ładny avant jaki kod lakieru? Po jego korekcie jest bajka Przymierzasz się do gtb?- Piłka nożna
Są lepsi od Podolskiego, dlatego ten siedzi na ławce od jakiegoś czasu... A ten Bellarabi zagrał dobry mecz, tym bardziej, że to był jego debiut, brakło mu tylko gola, a właściwie dwóch, trzech- Piłka nożna
Pewnie lepiej niech od razu zrezygnują z brania udziału w eliminacjach... W BE media oszalały TV ,radio ,gazety Polacy pokonali 2:0 mistrzów świata.... Niech grają dalej, zobaczymy co będzie Lada dzień Szkocja będzie rywalem... Wczoraj mieliśmy masę szczęścia, chyba z ostatnich 10 lat się skumulowało- Piłka nożna
Koniec końców i tak pewnie nie będzie awansu - Gwint AP vs Eibach Pro Kit