Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. 7agan Numer Boscha dla pompki AN: 0 414 720 209 oraz BJ: 0 414 720 279 lub 0 414 720 229
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawy kawałek o CCCO
  3. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Możesz dać jakieś foto jak usiadł na gwincie? Mówisz że jest mega komfortowo... Nie jest czasem zbyt miękko? Jak prowadzenie przy dynamicznej jeździe? w zakrętach itp?
  5. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Polak potrafi http://allegro.pl/audi-a4-b5-stylizowana-na-a6-c6-slicznotka-i4748004283.html
  6. 7agan W tym katalogu Bosha jest jakieś info odnośnie pompek AN czy BJ? Jaką mają dyszę i "nosek" dyszy?, -Lumia 920-
  7. Też jestem ciekaw jak dwumas i sprzęgło to zniesie na moim profilu jest temat z chipem mojego awx-a na 172/382 jest wykres oraz dwa filmiki jak zbiera sie ze startu i 3 biegu jedzie fajnie jak odbiorę auto na nowym setupie to podzielę sie wrażeniami, filmikami itp -Lumia 920-
  8. BQ to nie jest dobry wybór... Lepsze już np. BA. O dobre AL trudno, ale są BJ, które są porównywalne z nimi, a pochodzą z młodszych roczników. Jak kolega wyżej, szkoda zachodu z brd... Ja mam też awx i lada moment ukończony zostanie nowy setup: Gtb1756, FMIC, DP 2,5", pompki AN i sprzęgło obite kevlarem. Zobaczymy jak będzie się sprawować -Lumia 920-
  9. Jaką końcówkę w numerze mają pompki? Będziesz szedł w moc? -Lumia 920-
  10. Może opiszesz co nie co jak zamocowałeś dokładkę z b7 do tej z b6? Cięcie? Klejenie? -Lumia 920-
  11. No naprawdę ładnie się prezentuje ciekawie zrobione tylne lampy - sprayem przyciemniałeś? Zderzak z tyłu też ok tańsza opcja niż ori s-line? Bezawaryjności -Lumia 920-
  12. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    BVB przedostatnia w tabeli Reus powoli już chyba zaczyna pakować się i kierunek Monachium...
  13. W ciepłe dni, oprócz utraty mocy, będzie też pewnie widoczny na pełnym ogniu batory w lusterku...
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Tego się bałem, że na Bayern wezmą się w garść choć Bayern miał takie akcje, że powinien coś strzelić, ale brak skuteczności Dobry szpil po przerwie będą bramki...
  15. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A o 18:30 Der Klassiker Jakie typy?
  16. Raczej R.I.P. smartfonów Nokii... Bo sama firma Nokia nadal istnieje, pozostałe jej oddziały... https://wpworld.pl/37709/obecna-nokia-chce-wrocic-do-produkcji-smartfonow/ Swoją drogą nie wiem czemu tak wszyscy hejtują system Windows Phone?? Najnowsze mobilne wydanie 8.1 jest ok... Natomiast zbliżający się Windows 10 ma być taki sam na komputerach, tabletach i smartfonach
  17. W dieslu na pełnym bucie też fis pokazuje 40 litrów.... Sent from Lumia 920
  18. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No może trochę przesadziłem ale coś w tym jest...
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co do Messiego to chyba Neuer przebiega więcej km w czasie meczu
  20. Ładny avant jaki kod lakieru? Po jego korekcie jest bajka Przymierzasz się do gtb?
  21. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Są lepsi od Podolskiego, dlatego ten siedzi na ławce od jakiegoś czasu... A ten Bellarabi zagrał dobry mecz, tym bardziej, że to był jego debiut, brakło mu tylko gola, a właściwie dwóch, trzech
  22. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie lepiej niech od razu zrezygnują z brania udziału w eliminacjach... W BE media oszalały TV ,radio ,gazety Polacy pokonali 2:0 mistrzów świata.... Niech grają dalej, zobaczymy co będzie Lada dzień Szkocja będzie rywalem... Wczoraj mieliśmy masę szczęścia, chyba z ostatnich 10 lat się skumulowało
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Koniec końców i tak pewnie nie będzie awansu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.