Treść opublikowana przez Blachu
-
Wąż AWX
To jest gumowy wąż z dolotu? Nie mam teraz jak sprawdzić numeru oem, ale mam w garażu cały kompletny dolot z awx... -Lumia 920-
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Wiosną wpadną pompki AL to będzie lepiej jechać bo obecne wtryski są mało wydajne w górnych obrotach... Później skrobnę Ci PW -Lumia 920-
-
Siłownia
Z 60 na 100 kg w 4 miesiące
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Nie mam pojęcia na tą chwilę Przepływka jest usunięta, a reszta idzie po MAP, jeśli się nie mylę ;p bo jakimś wielkim znawcą nie jestem
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Doładowanie 1.5 bara, u góry jest mniej daniels jaki milion przelotu? teraz to ma z 1,5 mln A tak poważnie to będzie ok 320 tys, sprawdzone w Aso ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 05:50 ---------- Powoli do przodu trochę mocy i momentu przybędzie Edit: Stage 2 ukończone Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 200 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Na wiosnę wpadną nowe końcówki AL, ewentualnie pompki BJ, więc góra obrotów będzie lepsza Teraz czas na wykres, podkreślam, że jest on roboczy, finalny będzie po ogarnięciu większych pompek na wiosnę Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tak auto odpycha się obecnie
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Auto jakiś czas temu odebrane po modyfikacjach Stage 2 ukończone Wszystkie prace mechaniczne, strojenie itd wykonał Juby_p z naszego forum Jeszcze raz wielkie dzięki mistrzu Seryjne pompowtryski AN pozwoliły na zrobienie 200 KM (jako ciekawostkę podam, że mają trochę mniejszą dyszę niż pompki BA). Na wiosnę wpadną nowe końcówki AL, ewentualnie pompki BJ, więc góra obrotów będzie lepsza Teraz czas na wykres, podkreślam, że jest on roboczy, finalny będzie po ogarnięciu większych pompek na wiosnę Wykonane modyfikacje: - turbosprężarka GTB1756vk, - FMIC 180x550x65 - wejście i wyjście IC przerobione tak by cooler znajdował się jak najniżej w zderzaku, - dolot 54mm z kwasówki w polerce, - DP 2,75", - TIP w polerce, - wycięty środkowy tłumik, - EGR out - wspawana klapa gaszenia z 2.5 tdi, - usunięty przepływomierz, - tarcza sprzęgła 228mm obita kevlarem oraz wzmocniony docisk, - kontrola startu. Fotki z prac: Tak auto odpycha się obecnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- [B6 AVF] by Edyta
- Spoty Słupecko - Konińskie
- Piłka nożna
Raczej sztuką byłoby ich nie wykorzystać -Lumia 920-- B6 DIVISION
To ile masz mocy w tej ośce że nie masz trakcji? 300 PS ?- Piłka nożna
Może niech Bayern na drugą połowę zostawi zawodnika lub dwóch w szatni... będą równe szanse -Lumia 920-- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
U Piotrka nie widziałem, ale u Adriana tak fajna funkcja, ale to może w przyszłości najpierw czekam na finał strojenia- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
W jaką moc celuję? Wiadomo jakie wyniki wychodzą na gtb17 Wynik wyjdzie przy strojeniu, nie mniej, nie więcej Mówię sobie że to będzie finalny setup, ale wiadomo jak to bywa kkam sprzęgło zostawiasz ori awx do gtb22?- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Dolot z kwasu od turbo przez FMIC do kolektora ssącego DP będzie 2,75" o ile dobrze pamiętam. Bez auta jestem trochę dłużej niż tydzień ale daję radę jak potrzeba to jest jeszcze Corsa 1.3 cdti - istny szatan W kierunku Katowic raczej się nie wybieram, ale jak coś można zgadać się np. w połowie drogi jak coś- Spoty Słupecko - Konińskie
zajrzyj tutaj: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=23140- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Auto jeszcze nie jest odebrane, to dopiero za tydzień. Wszystkie prace wykonuje Juby_p z naszego forum Tak w skrócie to w tym setupie będzie: GTB1756vk, dolot z kwasówki w polerce, EGR i CAT out, DP, TIP, FMIC, wycięty środkowy tłumik, tarcza sprzęgła obita kevlarem i podobno delikatnie wzmocniony docisk ;P do tego jeszcze kontrola startu w sofcie Pompki seryjne AN... Jak odbiorę auto to zrobię dokładniejsze zestawienie z cyframi, wykresem, więcej fotek, jakiś filmik itp- Spoty Słupecko - Konińskie
to wtedy się nie myśli o chipie- Spoty Słupecko - Konińskie
było kilka razy trzeci bieg- [A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
GTB już niedługo zawita pod maską Temat będzie ogarniał nasz kolega z forum, Juby_p Turbo kupiłem na forum za najniższą krajową Edit: Mała zapowiedź tego co dzieje się z autem Stage 2 na ukończeniu. Mała fotka z prac- Spoty Słupecko - Konińskie
Temperaturę powietrza wpisujesz w programie Jeśli chodzi o wiatr to podczas pomiaru, gdy obroty dojdą do odcinki, wtedy wciska się sprzęgło i tak "na luzie" jedziesz przez pewien dystans - to wówczas obliczane są opory toczenia, ruchu itd, które działają na poruszające się auto. To tak w skrócie Powitać Panowie- Spoty Słupecko - Konińskie
Hamownia drogowa (dynomet) oszukuje tylko wtedy, gdy operator tego chce... A tak w ogóle to- [B6 AWX] S-line a4
Ładnie sam chip, czy jakieś inne mody? Jaka szerokość opon?- B6 DIVISION
Np. stanley .... slo byłeś ciut szybszy- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Ten zestaw do regeneracji skórzanej tapicerki z Ledercentrum, który kupiłeś to jeden cały komplet, czy brałeś kilka produktów osobno?