Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Ładny progres Masz jakieś duże foto jak wygląda zderzak z tyłu na ulterach 90mm? Głośniki bose miałeś założone wcześniej przed kompletną wiązką, czy robiłeś wszystko od razu?
  2. Ja będę miał dokładkę zwykłą do diesla na zbyciu, kolor LY9B, bez potrzeby malowania... Ale do dopiero gdzieś na wiosnę jak będę zakładał dokładkę s-line od beny...
  3. Najbardziej miarodajne jest postawienie dwóch aut obok siebie na drodze... Fakt, można nagrać filmiki jak auto jedzie, uwzględniając rozmiar kół, temperaturę, liczbę osób w aucie itd itd, ale zawsze znajdzie się ktoś kto zarzuci Ci, że jechałeś z górki, z wiatrem itp Tak poważniej to start z miejsca odpuść sobie... Zrób 40-120 km/h na trzecim biegu i np. 50-200 km/h
  4. Jakieś 250KM. Myślałem, że macie na myśli serię
  5. Usiadło coś niżej na tych sportline? Ogólnie nie jest miękko w porównaniu do serii? Bo spotkałem się z opinią, że 1BE, w porównaniu do sprężyn prokit, to beton...
  6. Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ?
  7. 4.0 TDI w A8 D3 to najgorszy wybór jeśli chodzi o diesle... Ogólnie sprawa wygląda tak: 4.0 tdi < 3.0 tdi < 4.2 tdi...
  8. To że coś gra i nie poszło z dymem nie oznacza że jest dobrze i zgodnie z obciążalnością poszczególnych komponentów. To nie lepiej było już i ten przód pod pod ten wzmacniacz podłączyć ? Była by pełnia szczęścia. Może i lepiej byłoby podłączyć też przód pod wzmacniacz bose , ale... Jednak trochę pracy, czasu to zajmuje. Do tego trzeba mieć dobre kable - w dziale warsztat z tematem o bose sporo osób pisało, że po podpięciu przodu w głośnikach było słychać dźwięk silnika... Na forum wiele osób też ma taki setup jak ja: przód pod radio i tył pod wzmak bose... I nigdy nie czytałem/słyszałem o problemach wynikających z tego... Co więcej, podobno jest to najlepszy setup... Więc jak widać można, mimo że niby teoretycznie jest to niezgodne z "książką". Swoją drogą pewnie przechodzenie z półsyntetyku na full, czy podnoszenie mocy silnika to też "zło"... Nr. głośników w drzwi: 8E0 035 411 A lub 8E0 035 411 B. Te z końcówką "B" to nowszy model, z końcówki produkcji B7, czy też A3 8P. Grają lepiej niż te z końcówką A. Wtyczki pasują, mocowania też. Nie kombinuj tylko kup 4 głośniki w drzwi oraz wzmak z subem bose
  9. Swego czasu wymieniłem u siebie głośniki średniotonowe w drzwiach na bose oraz suba na tylnej półce... Początkowo wzmacniacz pozostał zwykły harman. Jeśli chodzi o samo granie to różnica była dosyć spora (wiadomo, nie było to co pełne bose, ale już grało fajnie). Radio miałem symphony II, mam je nadal. I nic się nie spaliło itd Bez żadnych problemów itd. Wówczas jedynie sub bose sprawiał problem na zwykłym wzmaku... Otóż przy dłuższym graniu przy potencjometrze ustawionym na min. 15 z suba zaczynał wydobywać się jakby "tekturowy" bas Poniżej "15" nic się nie działo. Ostatecznie został założony wzmak bose i jest o niebo lepiej, a przód nadal gra pod radiem. I zero jakichkolwiek problemów
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S5 Łapie jeszcze lagi, zawiechy itd itd ?
  11. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja mam siłkę w domu trochę sprzętu jest wczoraj nogi, a dziś klata i tric
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja wolne do 7 stycznia całe 18 dni bez pracy...
  13. Ja wolne od wigilii, a do pracy dopiero 7-go stycznia
  14. Jaki orientacyjny koszt takiej imprezy? Pewnie kilka ładnych tysi ;p
  15. To z tą skrzynią dqs i sprzęgłem 228mm to mnie zaciekawiłeś, muszę zagłębić się w temat... Tak w ogóle to tutaj widać obroty silnika i prędkość na hck: http://www.fotosik.pl/u/madafakir/album/809766
  16. On nie spełnia ale śmiało można lać do PD-ków. Tak w ogóle to nie ma już na rynku full syntetyka (PAO) z aprobatą 505.01. To też nie jest prawdziwy full syntetyk z normą 505.01? Valvoline Synpower xtreme MST C3 5w40? http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/synpower_xtreme/cid(7875)/synpower_xtreme_mst_c3_5w-40
  17. Ale przy DQS i tak musiałbym wymienić kompletne sprzęgło, dwumas, rozrusznik i inne drobiazgi... Nie byłoby jedynie problemu z elektroniką. Póki co te wzmocnione sprzęgło daje radę, a ma jeszcze raczej spory zapas (czyt. moment który przenosi u Darona na 228mm)... Już w głowie zaczyna mi świtać 2260vzk
  18. Ładna Powodzenia w modach i bezawaryjności Ramkę grilla, dolnej kratki oraz listwę przy tylnej klapie daj na czarno Lampy z przodu też. Będzie mega wtedy
  19. U ruskich jest RS7 które robi ćwiartkę w 10.1 s
  20. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez Kevina świąt "ni ma"
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mam pytanie odnośnie tylnego zderzaka... Jeśli będę chciał połączyć dokładkę s-line ze swoją górną częścią zderzaka to będzie trzeba jeszcze lutować na ich łączeniu żeby to wszystko się sztywno trzymało? Bo słyszałem taką wersję, ale nie jestem tego pewien Czy to się trzyma tylko na plastikowych wciskach i śrubach torx na końcach?
  22. Matek55 nagraj jakieś filmiki jak to jedzie i tyle, tylko poczekaj na lepszą pogodę, mniej wietrzną A jeśli chodzi o pomiar na innej hamowni to... -Lumia 920-
  23. Blachu odpowiedział(a) na kszyhu temat w 2.0
    No z pokrywy zaworów nic nie leci. Wydaje mi się że to z michy, ale od strony turbiny, bo po stronie kierowcy jest ok. Wyczyszczę i będę obserwował... -Lumia 920-
  24. Blachu odpowiedział(a) na kszyhu temat w 2.0
    I przestało pocić się? Bo u mnie też tam chyba cieknie lekko olej :/
  25. Blachu odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Skoro już jesteśmy w terenie, to sytuacja u mnie w pracy z przed kilku dni... Oczywiście to nie moja trzyośka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.