Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
Ładny progres Masz jakieś duże foto jak wygląda zderzak z tyłu na ulterach 90mm? Głośniki bose miałeś założone wcześniej przed kompletną wiązką, czy robiłeś wszystko od razu?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja będę miał dokładkę zwykłą do diesla na zbyciu, kolor LY9B, bez potrzeby malowania... Ale do dopiero gdzieś na wiosnę jak będę zakładał dokładkę s-line od beny...
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Najbardziej miarodajne jest postawienie dwóch aut obok siebie na drodze... Fakt, można nagrać filmiki jak auto jedzie, uwzględniając rozmiar kół, temperaturę, liczbę osób w aucie itd itd, ale zawsze znajdzie się ktoś kto zarzuci Ci, że jechałeś z górki, z wiatrem itp Tak poważniej to start z miejsca odpuść sobie... Zrób 40-120 km/h na trzecim biegu i np. 50-200 km/h
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakieś 250KM. Myślałem, że macie na myśli serię
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Usiadło coś niżej na tych sportline? Ogólnie nie jest miękko w porównaniu do serii? Bo spotkałem się z opinią, że 1BE, w porównaniu do sprężyn prokit, to beton...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jakie to "ograniczenia" ma 1.8T bez Q ?
-
4.0 TDI A8 D3 Opinie
4.0 TDI w A8 D3 to najgorszy wybór jeśli chodzi o diesle... Ogólnie sprawa wygląda tak: 4.0 tdi < 3.0 tdi < 4.2 tdi...
-
wymiana przednich głośników na BOSE ?
To że coś gra i nie poszło z dymem nie oznacza że jest dobrze i zgodnie z obciążalnością poszczególnych komponentów. To nie lepiej było już i ten przód pod pod ten wzmacniacz podłączyć ? Była by pełnia szczęścia. Może i lepiej byłoby podłączyć też przód pod wzmacniacz bose , ale... Jednak trochę pracy, czasu to zajmuje. Do tego trzeba mieć dobre kable - w dziale warsztat z tematem o bose sporo osób pisało, że po podpięciu przodu w głośnikach było słychać dźwięk silnika... Na forum wiele osób też ma taki setup jak ja: przód pod radio i tył pod wzmak bose... I nigdy nie czytałem/słyszałem o problemach wynikających z tego... Co więcej, podobno jest to najlepszy setup... Więc jak widać można, mimo że niby teoretycznie jest to niezgodne z "książką". Swoją drogą pewnie przechodzenie z półsyntetyku na full, czy podnoszenie mocy silnika to też "zło"... Nr. głośników w drzwi: 8E0 035 411 A lub 8E0 035 411 B. Te z końcówką "B" to nowszy model, z końcówki produkcji B7, czy też A3 8P. Grają lepiej niż te z końcówką A. Wtyczki pasują, mocowania też. Nie kombinuj tylko kup 4 głośniki w drzwi oraz wzmak z subem bose
-
wymiana przednich głośników na BOSE ?
Swego czasu wymieniłem u siebie głośniki średniotonowe w drzwiach na bose oraz suba na tylnej półce... Początkowo wzmacniacz pozostał zwykły harman. Jeśli chodzi o samo granie to różnica była dosyć spora (wiadomo, nie było to co pełne bose, ale już grało fajnie). Radio miałem symphony II, mam je nadal. I nic się nie spaliło itd Bez żadnych problemów itd. Wówczas jedynie sub bose sprawiał problem na zwykłym wzmaku... Otóż przy dłuższym graniu przy potencjometrze ustawionym na min. 15 z suba zaczynał wydobywać się jakby "tekturowy" bas Poniżej "15" nic się nie działo. Ostatecznie został założony wzmak bose i jest o niebo lepiej, a przód nadal gra pod radiem. I zero jakichkolwiek problemów
-
B6 DIVISION
S5 Łapie jeszcze lagi, zawiechy itd itd ?
-
Siłownia
Ja mam siłkę w domu trochę sprzętu jest wczoraj nogi, a dziś klata i tric
-
B6 DIVISION
a ja wolne do 7 stycznia całe 18 dni bez pracy...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja wolne od wigilii, a do pracy dopiero 7-go stycznia
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Jaki orientacyjny koszt takiej imprezy? Pewnie kilka ładnych tysi ;p
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
To z tą skrzynią dqs i sprzęgłem 228mm to mnie zaciekawiłeś, muszę zagłębić się w temat... Tak w ogóle to tutaj widać obroty silnika i prędkość na hck: http://www.fotosik.pl/u/madafakir/album/809766
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
On nie spełnia ale śmiało można lać do PD-ków. Tak w ogóle to nie ma już na rynku full syntetyka (PAO) z aprobatą 505.01. To też nie jest prawdziwy full syntetyk z normą 505.01? Valvoline Synpower xtreme MST C3 5w40? http://www.valvolineeurope.com/polish/products/engine_oils/synpower_xtreme/cid(7875)/synpower_xtreme_mst_c3_5w-40
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Ale przy DQS i tak musiałbym wymienić kompletne sprzęgło, dwumas, rozrusznik i inne drobiazgi... Nie byłoby jedynie problemu z elektroniką. Póki co te wzmocnione sprzęgło daje radę, a ma jeszcze raczej spory zapas (czyt. moment który przenosi u Darona na 228mm)... Już w głowie zaczyna mi świtać 2260vzk
-
RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek
Ładna Powodzenia w modach i bezawaryjności Ramkę grilla, dolnej kratki oraz listwę przy tylnej klapie daj na czarno Lampy z przodu też. Będzie mega wtedy
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
U ruskich jest RS7 które robi ćwiartkę w 10.1 s
-
B6 DIVISION
Bez Kevina świąt "ni ma"
-
B6 DIVISION
Koledzy mam pytanie odnośnie tylnego zderzaka... Jeśli będę chciał połączyć dokładkę s-line ze swoją górną częścią zderzaka to będzie trzeba jeszcze lutować na ich łączeniu żeby to wszystko się sztywno trzymało? Bo słyszałem taką wersję, ale nie jestem tego pewien Czy to się trzyma tylko na plastikowych wciskach i śrubach torx na końcach?
-
A4 1.9 Tdi 130km --> mod by Tune-up 184/403 :)
Matek55 nagraj jakieś filmiki jak to jedzie i tyle, tylko poczekaj na lepszą pogodę, mniej wietrzną A jeśli chodzi o pomiar na innej hamowni to... -Lumia 920-
-
Wyciek Oleju
No z pokrywy zaworów nic nie leci. Wydaje mi się że to z michy, ale od strony turbiny, bo po stronie kierowcy jest ok. Wyczyszczę i będę obserwował... -Lumia 920-
-
Wyciek Oleju
I przestało pocić się? Bo u mnie też tam chyba cieknie lekko olej :/
-
Truckerzy
Skoro już jesteśmy w terenie, to sytuacja u mnie w pracy z przed kilku dni... Oczywiście to nie moja trzyośka