Treść opublikowana przez Blachu
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
danieltor Pisząc "zaślepki z wałka rozrządu" masz na myśli tzw. broki ?
-
Jaki smartfon wybrać?
Lumia 1520 wiadomo, gabaryty spore, ekran 6"... Względem 930 ma slot na kartę pamięci, sporo większą baterię oraz ekran IPS LCD, który wspiera Glance screen - przydatny bajer. Reszta to praktycznie to samo co 930.
-
Jaki smartfon wybrać?
Nie tylko w Twoim odczuciu Windows Phone jest szybszy w użytkowaniu.... Lumia 930 ma dosyć mocny hardware, jedyny minus to brak slotu na kartę pamięci.... Świetnie nadaje się do cykania fotek (choć nie jest to samo co poczciwa Nokia 808), wraz z aktualizacją Denim można zapisywać zdjęcia do formatu RAW i nagrywać clipy 4K... I co ważne już wkrótce dostanie aktualizację do Windows 10 Mobile Tak więc poleciłbym Lumię 930
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Koledzy owe dudnienie z filtra macie cały czas? Po odpaleniu na zimnym silniku też?? Czy tylko później, gdy się rozgrzeje?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Te felgi z RS mają coś w sobie... Ile cm masz z przodu od rantu błotnika do podłoża?
-
Zestaw bose
Czarny i srebrny wzmacniacz grają identycznie.
-
rura turbiny
Ta gumowa rura która zsunęła się nie jest uszkodzona?? Jeśli jest uszkodzona to wymiana, jeśli nie to załóż ją ponownie, tylko solidnie ... Następnie zrób komplet logów VAG-iem, podsyłam temat jak je zrobić jakbyś nie wiedział: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-tdi-aktualizacja-20-viii-2012/ Wtedy będzie można ocenić co z autem jest nie tak...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
W końcu coś innego, lepszego niż błogosławiony motul.....
-
B6 DIVISION
2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone.Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też?Zabawkowych nie biorę pod uwagę,dół ma lepszy i tylko to. Hmm teraz mam te 1756, przed tym była seria po chipie, i jeśli chodzi o dół to mam wrażenie że na gtb deko lepiej jedzie, powiedzmy od tych 1500 rpm... Ale może to złudzenie
-
B6 DIVISION
2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone. Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też?
-
B6 DIVISION
Ile przelotu ma i jak to wygląda z przypasowaniem? Jeśli chodzi o przypasowanie to potrzeba zrobić DP i raczej TIP (dolot do turbo), bo te seryjne niezbyt pasują... Jeśli chodzi o przelot to ja na niej zrobiłem prawie 3 tys km, a poprzednik z forum, kupił turbo jako nowe i przejeździł ok 30k km... Zdjecia turbo są w moim temacie z wykresami modyfikacji w dziale tuning... -Lumia 920-
-
B6 DIVISION
Wladi moje gtb1756 będzie w przyszłości na sprzedaż -Lumia 920-
-
B6 DIVISION
Masz na myśli Launch Control?? Jeśli chodzi o przycisk sport to "kkam" robi do tego moduły itd...
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wałek gdzie zdobyłeś jesli to nie tajemnica? Słusznie że od razu poszedłeś w 2260 -Lumia 920-
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Wałek ori czy nowy zamiennik? W ile celujecie finalnie? -Lumia 920-
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Kolego napiszesz jeszcze jak auto prowadzi się na tych springach H&R względem 1BE? Bo na Eibach Pro Kit podobno auto "robi się miękkie"... -Lumia 920-
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Soft to musowo Sam się długo zbierałem z programem i żałuję, że.... tak długo z tym zwlekałem Ale i tak było mało i po kilku miesiącach wpadło gtb i reszta... Jednak historia znów się powtarza i za parę miesięcy pod maskę trafią nowe graty
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hehe krzycząca kobieta na fotelu pasażera lepiej działa niż policja Swoim AWX-em póki co udało się gnać 235 skrzynia seria... Patryk jeździsz serią? Bez programu?
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Wnętrze jest Tylko 2 paki wyciąga Twój AWX ?
-
Piłka nożna
Bayern nadal w kryzysie... Hamburger zjedzony, 8:0
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Warto zalać tego typu specyfik. Na dniach do oliwy dodam Xado Stage 1, z tym że jest "trochę" droższy niż ceratec... -Lumia 920-
-
Siłownia
Od początku roku 4 kg na plus -Lumia 920-
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Gdzie znalazłeś info że ten LM jest dedykowany pod PD ? Olej zalany? Hmm sam zastanawiam się czy nie zaryzykować z tym LM przy następnej wymianie
-
amorki audi a4 b6
Zawieszenie masz 1BA, 1BE, czy 1BV ???
- Spoty Słupecko - Konińskie