Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. danieltor Pisząc "zaślepki z wałka rozrządu" masz na myśli tzw. broki ?
  2. Lumia 1520 wiadomo, gabaryty spore, ekran 6"... Względem 930 ma slot na kartę pamięci, sporo większą baterię oraz ekran IPS LCD, który wspiera Glance screen - przydatny bajer. Reszta to praktycznie to samo co 930.
  3. Nie tylko w Twoim odczuciu Windows Phone jest szybszy w użytkowaniu.... Lumia 930 ma dosyć mocny hardware, jedyny minus to brak slotu na kartę pamięci.... Świetnie nadaje się do cykania fotek (choć nie jest to samo co poczciwa Nokia 808), wraz z aktualizacją Denim można zapisywać zdjęcia do formatu RAW i nagrywać clipy 4K... I co ważne już wkrótce dostanie aktualizację do Windows 10 Mobile Tak więc poleciłbym Lumię 930
  4. Koledzy owe dudnienie z filtra macie cały czas? Po odpaleniu na zimnym silniku też?? Czy tylko później, gdy się rozgrzeje?
  5. Te felgi z RS mają coś w sobie... Ile cm masz z przodu od rantu błotnika do podłoża?
  6. Czarny i srebrny wzmacniacz grają identycznie.
  7. Blachu odpowiedział(a) na izol84 temat w 1.9TDI
    Ta gumowa rura która zsunęła się nie jest uszkodzona?? Jeśli jest uszkodzona to wymiana, jeśli nie to załóż ją ponownie, tylko solidnie ... Następnie zrób komplet logów VAG-iem, podsyłam temat jak je zrobić jakbyś nie wiedział: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/11318-diagnostyka-tdi-aktualizacja-20-viii-2012/ Wtedy będzie można ocenić co z autem jest nie tak...
  8. W końcu coś innego, lepszego niż błogosławiony motul.....
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone.Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też?Zabawkowych nie biorę pod uwagę,dół ma lepszy i tylko to. Hmm teraz mam te 1756, przed tym była seria po chipie, i jeśli chodzi o dół to mam wrażenie że na gtb deko lepiej jedzie, powiedzmy od tych 1500 rpm... Ale może to złudzenie
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone. Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też?
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile przelotu ma i jak to wygląda z przypasowaniem? Jeśli chodzi o przypasowanie to potrzeba zrobić DP i raczej TIP (dolot do turbo), bo te seryjne niezbyt pasują... Jeśli chodzi o przelot to ja na niej zrobiłem prawie 3 tys km, a poprzednik z forum, kupił turbo jako nowe i przejeździł ok 30k km... Zdjecia turbo są w moim temacie z wykresami modyfikacji w dziale tuning... -Lumia 920-
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi moje gtb1756 będzie w przyszłości na sprzedaż -Lumia 920-
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz na myśli Launch Control?? Jeśli chodzi o przycisk sport to "kkam" robi do tego moduły itd...
  14. Wałek gdzie zdobyłeś jesli to nie tajemnica? Słusznie że od razu poszedłeś w 2260 -Lumia 920-
  15. Wałek ori czy nowy zamiennik? W ile celujecie finalnie? -Lumia 920-
  16. Kolego napiszesz jeszcze jak auto prowadzi się na tych springach H&R względem 1BE? Bo na Eibach Pro Kit podobno auto "robi się miękkie"... -Lumia 920-
  17. Soft to musowo Sam się długo zbierałem z programem i żałuję, że.... tak długo z tym zwlekałem Ale i tak było mało i po kilku miesiącach wpadło gtb i reszta... Jednak historia znów się powtarza i za parę miesięcy pod maskę trafią nowe graty
  18. Hehe krzycząca kobieta na fotelu pasażera lepiej działa niż policja Swoim AWX-em póki co udało się gnać 235 skrzynia seria... Patryk jeździsz serią? Bez programu?
  19. Wnętrze jest Tylko 2 paki wyciąga Twój AWX ?
  20. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern nadal w kryzysie... Hamburger zjedzony, 8:0
  21. Warto zalać tego typu specyfik. Na dniach do oliwy dodam Xado Stage 1, z tym że jest "trochę" droższy niż ceratec... -Lumia 920-
  22. Blachu odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Od początku roku 4 kg na plus -Lumia 920-
  23. Gdzie znalazłeś info że ten LM jest dedykowany pod PD ? Olej zalany? Hmm sam zastanawiam się czy nie zaryzykować z tym LM przy następnej wymianie
  24. Blachu odpowiedział(a) na Patryk41 temat w Audi A4 B6/B7
    Zawieszenie masz 1BA, 1BE, czy 1BV ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.