Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Armi wiadoma sprawa, na mokrym przy gazie w podłodze nie ma pierwszego i drugiego biegu... -Lumia 920-
  2. Nie ma tragedii z trakcją. Opona też robi swoje, Potenza re050a 225/40/18. Na suchym dobrze trzyma, na mokrym jest gorzej, ale nie narzekam... Są mocniejsze ośki i jeżdżą -Lumia 920-
  3. Kupiłem auto z przyciemnionymi szybami. Boczne szyby z przodu muszą mieć co najmniej 70% przepuszczalności, czyli tyle ile "goła" szyba. U mnie z przodu jest chyba 22%, nie jest to legalne, ale przez 3,5 roku nie musiałem ściągać folii z przodu -Lumia 920-
  4. Ten LM chyba nie spełnia normy 505.01 ?? -Lumia 920-
  5. Może kolega miał na myśli sprzęgło brd razem ze skrzynią 6 Jeśli chodzi o doładowanie to chyba 1.8 bara, ale nie jestem pewien. Dopytam Piotrka... -Lumia 920-
  6. Hf80 dają paliwa na 320 PS jesli dobrze pamiętam... Mi one wystarczą z grubym zapisem -Lumia 920-
  7. 2260vk chyba gorzej wstaje w porównaniu do vzk pompki będą moje seryjne, zmienione zostaną tylko ich końcówki na firad hf80... Takie coś po głowie chodzi -Lumia 920-
  8. U Darona w passacie awx trzyma 500-530 Nm - tarcza obita kevlarem i wzmocniony docisk... -Lumia 920-
  9. Wpadnij do centrum Polski to się przejedziesz mocy już brakuje, w sumie mogłem iść od razu w 2260vzk... Ale miałem pewne obawy o sprzęgło... Następne będzie większe turbo oraz końcówki do pompowtrysków, ale nieseryjne.... -Lumia 920-
  10. Jak kiedyś wpadłbym do Kutna to zobaczyłbyś jak jeździ 1756 obecne turbo raczej za parę miesięcy będzie na sprzedaż, bo w planach jest gruba moc -Lumia 920-
  11. Kiedyś może wpadnę na spota, będę obserwował wasz temat jakie gtb planujesz? -Lumia 920-
  12. Rzadko ale daleko nie mam... A czemu pytasz? -Lumia 920-
  13. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To Guardiola przejmując Barcelonę dostał samograja? A może poprostu zrobił tam dobrą robotę... Same nazwiska w zespole nie wystarczą, przykład: Moyes w United, czy Klinsmann w Bayernie, czy City od dłuższego czasu...
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiepsko to wygląda bo zgubili formę po przerwie zimowej, ale spokojnie, odnajdą swój rytm Raczej nic się nie skończyło... Lepszy dołek formy teraz niż w kluczowej fazie sezonu. Paradoksalnie można zaryzykować stwierdzenie, że taki początek rundy rewanżowej to najlepsze co mogło im się przydarzyć... -Lumia 920-
  15. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern jaki łomot od wilków...
  16. ciahciah Podpowiesz co to za olej za 185 zł?? Bo u mnie silnik też nie ma lekko, a i koni jest trochę więcej niż w serii... -Lumia 920-
  17. Wygląd wyglądem, ale pomyśl też o mocy bo serią nie da się jeździć -Lumia 920-
  18. W ogłoszeniu jest foto, że rzekomo tak siedziało B5 na tych springach:
  19. Niby przód ma 70%, a tył 50%... 1BE bardziej miękkie?
  20. Koledzy może wy coś doradzicie konkretnego... Znajomy ma A4 B5 na zawieszce 1BA, trochę koza jest Nie zależy mu na super glebie, ale chce trochę obniżyć auto. Wacha się między samymi springami eibach pro kit -30mm, a kompletnym 1BE (amory i springi)... Która opcja lepsza? Chyba że zaproponujecie jakieś inne rozwiązanie w rozsądnej kwocie?
  21. Podpiąłem jeszcze raz auto pod vag-a... Temperatura na fis-ie była 7 st. Klimatyzacje włączyłem na "LO"... Wychodzi no to, że jest za małe ciśnienie w układzie klimatyzacji. Czyli nieszczelność, czy może za mało czynnika mi nabili? Bo jakby była nieszczelność to chyba by zeszło całkowicie ciśnienie, czy się mylę?
  22. Lumia 535 Dlaczego? Płynność, stabilność itd itd... Niedługo aktualizacja do Windows 10, którą dostaniesz na ten telefon, zresztą jak każdą inną Lumię. Mało aplikacji?? Niedawno ich liczba w sklepie przekroczyła 560 tys... -Lumia 920-
  23. Ten filmik, który wrzucił wczoraj daniels to nie mojego awx-a to nie realne by 200 konne b6 na 225/40/18 jechało jak Twoje b5
  24. U siebie też mam obecnie głośniki i wzmacniacz bose, ale przód gra pod radiem nadal... Powiedz czy jak podpiąłeś wszystko pod wzmaka to różnica była znaczna na tyle, że warto to było zrobić?? Bo położenie ori wiązki bose to sporo pracy, czasu itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.