Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Miałem przez kilka tygodni tą flanszę zamiast egr... Ale szybko wróciłem do egra, którego zaślepiłem... Możesz spróbować, może Tobie nie będzie przeszkadzać mocne telepanie autem podczas gaszenia
  2. A od dołu jak jedzie względem serii na chipie? Tak do 2000obr? Jak z reakcją na gaz? Nagraj jakieś filmiki jak jedzie Sent from Lumia 920
  3. Różnica względem samego chipa mocno odczuwalna? niedługo u mnie też zawita pod maską gtb Sent from Lumia 920
  4. Kolego ta waga na wykresie jest ok? Tylko 1535 kg? To mój awx w sedanie w ośce waży 1480, a do tego jeszcze paliwo i kierowca... Więc coś tu nie halo... Sent from Lumia 920
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kamyk jak oni (MU) to robią?
  6. Lepiej zrobić korektę... Jeśli chodzi o moment to na dole obrotów masz go dużo,ale później leci na łeb na szyje... Tak wiem, masz seryjne graty pod maską avf-a, ale można poprowadzić moment bardziej płasko, przez co wrażenia z jazdy lepsze oraz dwumas, sprzęgło mają lżej. Jeśli chodzi o moc to kilka, 10 KM więcej. Pozwolę sobie wrzucić wykres mojego auta, zwróć uwagę na przebieg momentu:
  7. Momentu sporo, ale koni coś mało Ponadto max moment jest już przy 2100, trochę wcześnie...
  8. Dzięki i również pozdrawiam
  9. Ile civic waży? 900 kg?
  10. lukasso15Najbliżej masz w Pleszewie Goodhope: http://www.dyno.pl z tego co czytałem to solidna firma
  11. Pozdro dla kierownika z pasażerką z avanta B6 na numerach PO ...XY Dziś ok 18 jechaliśmy A2 ze Strykowa w stronę Poznania, mrugnąłem awaryjkami, i dostałem "długie" w zamian
  12. Panie musisz kliknąć okienko "Więcej opcji" pojawi się większe okno edytora z możliwością wstawienia foty
  13. Graty wyniku Jak w aucie miałeś GTB17 i 420-435 Nm to jakie tam sprzegło siedziało? Ori AVB? Czy zmieniłeś całą skrzynię z kompletnym sprzęgłem?
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Xabi Alonso i Benatia w Bayernie... Transfery na plus, zwłaszcza ten drugi... Sent from Lumia 920
  15. Cyferki ładnie wyglądają nagraj jakieś filmiki z przyspieszenia, zobaczymy jak jedzie np. 50-100 na trzecim biegu oraz coś na czwórce... PS: myślę ze moment mógłby zostać trochę lepiej rozłożony, bardziej płasko... Sent from Lumia 920
  16. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U siebie mam 2,5 bara z przodu i z tyłu na 225/40/18...
  17. Pany może jakiś spot w ten weekend? W końcu pojawiłbym się Sent from Lumia 920
  18. Mały modzik, a cieszy ramka grilla i dolnej kratki oraz listwa pod klapą z tyłu pomalowana w czarny mat plastidipem. Na montaż czeka też turbo gtb1756vk. Do tego też FMIC, DP itd itd...
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wszystkim
  20. Grubo głowica będzie robiona, czy jest to finalny setup? Sent from Lumia 920
  21. Moment fajnie rozłożony, ale mogłoby być go ciut więcej
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wrażenia po zrobieniu pełnego bose? U siebie mam wymienione głośniki, sub i wzmak na bose.... Ciekawi mnie czy duża różnica byłaby i czy gra warta świeczki bo jednak roboty z tym trochę jest jeśli się nie mylę...
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.