Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 AVF] AUDI A4 Avant 1.9TDI by maniek_s
Z tym dostosowanie przycisków do radia to nie wiem, nie pomogę Przed założeniem kiery może warto byłoby gdybyś wysłał ją do kolegi z forum do obszycia skórą, bo jest trochę styrana IMO te repliki RS4 są ładniejsze niż te fele od merca, które planujesz wrzucić, ale to tylko moja skromna opinia
-
[B6 AVF] AUDI A4 Avant 1.9TDI by maniek_s
Jeśli się nie mylę to te przyciski służą tylko do ręcznej zmiany biegów w automacie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja mam wolne, więc mógłbym zawitać jak coś... Sent from Lumia 920
-
wykres po hamowni do oceny + pytania
Skoro taka seria wyszła na hamowni to może warto byłoby przyjrzeć się silnikowi i jego osprzętowi
-
Jaki Wosk na zimę ?
Co polecacie do Chemical Guys PETE'S 53 tak żeby drastycznie nie zmniejszyć trwałości tego wosku? Narazie stosuję sam wosk, ale wiosną chciałbym coś do niego dołożyć...
- b6 avant
-
Mój avant na trytkach po przejściach...
Ja na 1be i 225/40/18 jeszcze znoszę ten "komfort" Myślałem nad springami eibach prokit (-30mm), ale jak widzę jak u Ciebie siadło auto na sportline to chyba zmieniam zdanie ciekawe tylko jak amory długo wytrzymają przy takim obniżeniu...
-
Głosniki tyl
To niech kolega sprawdzi, czy ma głośniki z tyłu, subwoofer na tylnej półce itp Ale faktem jest, że były B6 tylko z audio z przodu...
-
opony 225/35/19 do naciągu
Jeśli chodzi o kumho to mam na tyle model exsta xt (7mm bieżnika) i na mokrym są słabiutkie Kilka razy zarzuciło mi tyłkiem na zakręcie, gdzie na praktycznie łysych bridgestone potenza nie było mowy o takim czymś... Na wiosnę te opony robią u mnie out Co do naciągu to z przodu mam wyżej wymienione bridgestony i na feldze 8,5 cala ładniej widać ten naciąg, niż na kumho. Nie jest jakiś duży, ale jest
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Wesołych!
-
Mój avant na trytkach po przejściach...
Ładnie siadła na tych springach eibach sportline a jak z komfortem, prowadzeniem, wybieraniem nierówności w porównaniu do 1be? Gdy z tyłu wejdą 3 osobo to nic nie obciera podczas jazdy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Koledzy, będziecie jeszcze coś organizować przed końcem roku? 29 czy 30? Będę wtedy w domu, no i chciałbym w końcu zjawić się na spocie Sent from Lumia 920
-
Głosniki tyl
Były B6, które wychodziły tylko z głośnikami z przodu...
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Taki spot się szykuje, a ja w robocie Powitać
-
B6 DIVISION
- Truckerzy
Mi przyszła po 12dniach:wink: To byłoby zajefajnie jak tak szybko- Truckerzy
Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?- Spoty Słupecko - Konińskie
Ja nie wiem kiedy wrócę z delegacji, ale coś czuję że dopiero w poniedziałek wieczorem Sent from Lumia 920- Spoty Słupecko - Konińskie
To kiedy Pany ten spot? Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- Sent from Lumia 920- Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
Wiele osób na forum ma setup w którym głośniki bose z przodu grają pod radiem i nikt nic nie zauważył by coś złego działo się z radiem czy odtwarzanym dźwiękiem... Długotrwałe słuchanie muzyki na maksa nie powodowało żadnych "anomalii" w systemie audio, sprawdziłem to nie raz. Jedynie subwoofer bose na zwykłym wzmacniaczu, przy potencjometrze ustawionym na co najmniej 50%, po kilku minutach zaczynał wydawać z siebie dziwny tekturowy bas. Jednak po wymianie wzmaka na bose wszystko było ok. I nikogo nie zniechęcam do założenia pełnego bose Sent from Lumia 920- Spoty Słupecko - Konińskie
- B6 DIVISION
- Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
Kuzyn niedawno wydał ok 400 zł na wzmacniacz (używka) i dwa głośniki i gra mu to mizernie Gdy ktoś wsiądzie do mnie do auta i posłucha jak gra bose to jest pod wrażeniem... Wiadomo, cudów nie można oczekiwać, ale jest fajnie, głośno i czysto- Standradowy zestaw audio - zamiana na BOSE
To trochę daleko jest... Różnią się wyglądem oraz wtyczką - ten czarny ma 25 pin, a srebrny ma 32 pin. Po za tym grają identycznie. Wtyczka do wzmacniacza też jest w komplecie? ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- Jak coś to radio concert 2 jest w dziale sprzedam na forum ---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- za 500 zł złoży lepszy zestaw? Nie jestem w temacie car audio na bieżąco, ale nie wydaje mi się- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a kostkę do czarnego wzmaka 25 pin posiada ktoś? Najlepiej z kabelkami - Truckerzy