Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ojj Krzysztofie tak tak masz trochę do nadrobienia , ja teraz stoję z modyfikacjami przez ponad 2 tygodnie , echh w łóżku przez 2 tygodnie ,miałem wypadek w pracy ;/ wiem, widziałem na fb, współczuję :kwasny:
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema wszystkim Kilka stron miałem do nadrobienia
  3. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ostatnie dni wolnego :thumbdown:
  4. Ciekawy tekst sprzed kilku miesięcy odnośnie największych upadków w branży mobilnej. Najszerzej opisany przypadek Nokii... Tekst długi, aczkolwiek ciekawy http://czytelnia.ubuntu.pl/index.php/2013/03/05/siedem-najwiekszych-katastrof-w-historii-przemyslu-mobilnego/
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    "dziadowskie drużyny jak ta wczoraj" ? Rozumiem, że Czarnogóra nie jest zespołem pokroju Niemiec, czy Hiszpanii, ale bez przesadyzmu... Nie bez powodów do wczoraj byli samodzielnym liderem w grupie... Po za tym kilku ważnych zawodników nie grało... Skoro oni są "dziadowską" drużyną to w jakim miejscu jest nasza repra
  6. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Obejrzałem dokładnie skrót wczorajszego meczu... co do końcówki i niby spalonego... Sędzia główny uznał naszą bramkę, bo po strzale wskazał na środek boiska... Jednak sędzia liniowy podniósł chorągiewkę, że pozycja spalona - zrobił to w momencie, gdy Szukała (?) uderzył z przewrotki... No i wydaje się, że miał rację, "bo za bramkarza uznaje się zawodnika, który znajduje się najbliżej linii końcowej. W tym przypadku obrońca"... ---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- Polska 1:1 Czarnogóra - skrót meczu (HQ) - 6.09.2013r. - YouTube
  7. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No i robota skończona niedawno Chemical Guys Pete 53 Black Pearl jest :kox:
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powitać z rana Czas umyć i nawoskować auto
  9. 133 zł tutaj można sprawdzać ceny części po numerze: sklep.gajos.com.pl
  10. Inwalida ?? kolega miał chyba na myśli, że napęd FWD jeśli się mylę to poprawcie
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja jeszcze 2 tygodnie wolnego
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Auto naprawdę jest obłędne Chciałbym by mój czarnuch wyglądał tak kiedyś z zewnątrz Tak jak kolega wyżej... drugie foto do kalendarza
  14. Oczywiście, że wynik można uznać za prawdziwy Tymbardziej, że na forum jest kilka wykresów seryjnych aut, które miały nawet trochę większe bonusy z fabryki... A co do logów to możesz zrobić ich komplet, zajrzyj do tego tematu: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Wtedy będziesz wiedział w jakim stanie masz silnik i jego osprzęt. Ale będzie pewnie ok, patrząc na wykres Jak zrobisz logi to wrzuć na forum
  15. To nie jest program. Po prostu mocna seria
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ribery Ribery Ribery!
  17. Tutaj świetnie widać jak jedzie seria, a jak auto po programie ( 255 KM 370 Nm). Różnica jest znaczna
  18. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co Pep kombinuje z tym Bayernem...
  20. Te błędy nie są związane z wtryskami... Bardziej z ECU silnika... Jednak pierwsze dwa błędy nie powinny uniemożliwiać odpalenia silnika... Nie wiem jak z tym trzecim błędem dokładnie. Woda czasem nie zalała sterownik silnika w podszybiu? Jednak najpierw sprawdź, czy klapa gasząca nie zacięła się w EGR... Poruszaj tą sztangą od klapy przy EGR i spróbuj odpalić. Też kiedyś mi się zacięła i auto nie odpalało...
  21. niestety muszę się zgodzić z kolegą też mnie rozczarował... może trafiliśmy na fake, nie wiem...
  22. Tak, w tylnych drzwiach również są 16tki. Jeśli chodzi o subwoofer to ma on 22,5 cm, taki jak tu: 8E5035412A GLOSNIK SUBWOOFER AUDI A4 B6 B7 BOSE (3433923801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub tu: AUDI A4 GŁOŚNIK SUBWOOFER BOSE 8E5035412A B6 B7 (3475257675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponoć 1BV to to samo co 1BE jeśli chodzi o wysokość... U mnie na 1BE i kole 225/40/18 z tyłu jest 65 cm, a przód prawie 0,5 cm wyżej Tak, wiem, koza
  24. Daje radę "mistrz parkowania" :polew: Ta A3 to Twoja? Ja raczej nie dałbym rady patrzyć na takie "manewry" na milimetry obok mojego auta chyba "pomógłbym" mu
  25. Poduszka pod silnikiem po stronie kierowcy - tylko z tej strony jest z czujnikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.