Treść opublikowana przez Blachu
-
[B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Powodzenia w modach i bezawaryjności Plany zacne A może jakaś większa felga? Zmień postojówki na ledowe i usuń napisy "A4" i "1.9 TDI" z tylnej klapy - IMO lepiej bez Dokładki zderzaków w kolor to też dobry mod, jak nie chcesz zakładać s-line
-
Demontaz tylnej polki sedan
1. Najpierw w kufrze pod półką odłączamy kabelek od STOPU. 2. Teraz należy zdemontować blendę głośnika, zaczynamy od części przedniej, następnie boki i uchylamy do góry i wychodzi. 2. Odkręcamy 4 śrubki pod blendą. 3. W przedniej części półki jest zagięcie, które jest ukryte za oparciem. W tym miejscu są 4 zatrzaski - pociągamy w przód i wyskakują. 4. I teraz najgorsza robota, żeby półkę wyciągnąć należy popchać jeden bok do tyłu i jednocześnie z tej samej strony wciskać ją w dół przy słupku - półka jest połączona ze słupkiem (ze słupka wystają 3 "języczki", a w półce są 3 szczeliny) 5. to samo zrobić po drugiej stronie. ---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Od strony światła stopu w półce rozmieszczone są takie 4 "języczki", które mieszczą się w otworach w karoserii. Odpowiadają one za to, by półka równo leżała. Mi trzy z nich się oderwały, ale można je przykleić do półki.
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Małe zmiany Wskoczył komplet głośników BOSE Jeszcze tylko montaż wzmaka i podpięcie przodu Egr zrobił out (dałem ciała przy docinaniu kolana w przyszłości poprawi się to dla estetyki): Kilka aktualnych fotek
-
[B6 AVF] by Edyta
No no Edyta będzie gruubo
-
Piłka nożna
BVB postawili wysoko poprzeczkę w pierwszej połowie, ale w drugiej połowie Bayern zrobił co swoje Nie był to najlepszy mecz w ich wykonaniu, ale mniejsza o to... Liczy się puchar Zresztą cały sezon grali pięknie PS: cisza komentatorów po bramkach Bayernu... Bezcenne
- uszczelka
-
Prośba o weryfikacje logów
Kolego Twoje pompowtryski są w kiepskim stanie... Stąd te telepanie karoserią.
-
Nadkole
w ASO ok 176 zł znalazłem kilka na allegro Audi a4 b6 nadkole prawy tył - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
- Nadkole
-
Piłka nożna
Dobrze, że w finale LM wyjdą w podstawowych składach PS: Neuer to jest gość
-
jak zdjąć tapicerke w przednich prawych drzwiach???
Tutaj masz filmik co i jak Audi A4 Window Regulator Replacement | Removal And Installation | - YouTube
-
AWX.............R-Performance............:D
Jeśli masz na myśli filmik kolegi Chuck Norris, to przedstawia on przyspieszenie seryjnego B6 ok 10s do 100 km/h
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Xenon jest jaka barwa? 5000K ?
-
Krzywa górna wewnętrzna listwa drzwi kierowcy - Jak naprawić
Wygląda na to, że ktoś zdemontował boczek w drzwiach i nie poprawnie go później złożył. Tzn. górną część tapicerki drzwi należy najpierw wcisnąć w "prowadnicę" znajdującą się przy całej długości szyby, a następnie dociskać boczek drzwi tak by spinki wskoczyły na swoje miejsce... (sorki za taki opis, ale chciałem to jak najprościej przedstawić). Poprzedni właściciel prawdopodobnie nie umieścił dobrze górnej części tapicerki drzwi, przez co ona odstaje. Musisz zdjąć boczek i złożyć go poprawnie. Ten filmik Ci pomoże: PS: zaopatrz się w spinki, które lubią łamać się przy demontażu boczka z drzwi. Kosztują grosze. To ich nr. 5 sztuk: 8E0 868 243 i 2x 8E0 868 276.
-
listwa uchwytowa (oświetlenie tablicy rej )- sedan
8E0 827 574 C 3FZ
-
Fitrl oleju - 1.9 TDI AWX
074 115 562
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
R8 Twin Turbo Od 1:57 min ładnie się zbiera
-
Piłka nożna
Yes yes yes Liczyłem na zwycięstwo Bayernu, ale takiej demolki sie nie spodziewałem. Choć wynik mógłby być jeszcze wyższy
-
Piłka nożna
Tak samo Bild "nie miał" racji z Martinezem, Guardiolą...
- Piłka nożna
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Robię od ponad pół roku trasę Kielce - Piotrków T. - Łask (dalej Koło), dwa razy w tygodniu: poniedziałek rano i piątek wieczór lub sobota popołudnie jak dla mnie jest ona ok zarówno pod względem jakości drogi, jak i możliwości szybkiego przemieszczenia się jedynie w piątkowy wieczór przed Piotrkowem czasem zdarzają się małe korki...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fajny czarnuch Jedyny słuszny kolor
-
Cieknacy EGR
A nie lepiej całkowicie usunąć egr? Po za tym przyczyną nadmiaru oleju w dolocie jest turbina bądź odma...
-
Piłka nożna
W poprzednim roku puchar LM "powędrował" z Monachium do Londynu... W tym roku z Londynu trafi do Monachium Nie zdziwię się jak Barsa nie da rady Bayern to nie Milan, że przegra przed pierwszym gwizdkiem na Camp Nou. Po za tym defensywa Barsy jest... Jednak w piłce wszystko jest możliwe. Co do drugiego półfinału to z dwojga złego wolę już powtórkę z fazy grupowej
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Błyszczy się jak... Powodzenia w modach