Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Teoretycznie wszystko w piłce jesr możliwe... Jednak dla mnie szanse na awans Juve są nikłe. Bayern w każdym meczu w tym sezonie strzelał bramkę (wyjątek mecz z Arsenalem). W rewanżu będzie pewnie podobnie, a wątpię by Juve strzeliło 4 bramki do awansu... Tymbardziej, że Bayern na wyjeździe traci mniej bramek.
  2. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Gdyby zagrali na 100% wpadłoby jeszcze kilka Teraz pora na Juve
  3. Mam Symphony II i error pojawia się czasami w dwóch sytuacjach... Gdy w duże mrozy przez kilka dni nie korzystam z auta, wtedy radio nie chce odtworzyć płyt cd (po nagrzaniu wnętrza jest ok). Zauważyłem też, że radio nie czyta wszystkich płyt cd-r, tzn. nie wszystkich producentów...
  4. Blachu odpowiedział(a) na otomsono temat w Audi A4 B6
    Niedawno demontowałem egr i leży u mnie w garażu. Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW. A może warto pomyśleć nad jego całkowitym usunięciem
  5. Tutaj jest zrzut ze schematem dolotu: http://img826.imageshack.us/img826/4868/43571415.png nr 20A - 3C0 145 117 F nr 21 - 3C0 145 117 F ( taki sam nr ja "20A") nr 26 - 3C0 145 117 Pierścienie "21A" nie występują osobno (tylko razem z elementem "5" i "7"). Jakby jeszcze jakieś numery były potrzebne to dajcie znać ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- Jak Ci się udało wygrzebać te zdjęcia w necie? U siebie też mam synchro ustawione jak Ty na -1,7 i nie mam problemów z odpalaniem... Auto stoi w blaszaku i w duże mrozy, mimo że nie bywało odpalane przez 5 dni (praca w delegacji), pali od "strzała", tak jak przy wyższych temperaturach. Fakt, czytałem, że przy synchro ustawionym na "+" auto ma łatwiej przy rozruchu, ale może u Ciebie jest inna przyczyna... Co do tej nieszczelności na tych zdjęciach to wymieniłem całą tą rurkę z oringami i klamrami... Jednak przyczyną nieszczelności okazało się pęknięcie rury o nr. 5 na schemacie wyżej... Z tym że mój log dynamiczny 011 wyglądał tak: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Połowa ciśnienia szła w atmosferę...
  6. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Chyba rewanż z Arsenalem był jedynym meczem Bayernu, który oglądaliście Robben w tym sezonie jest tylko rezerwowym, tak jak i Gomez. Za nich grają Muller i Mundzukić... Po za tym to był chyba jeden z dwóch najgorszych meczów Bayernu w tym sezonie (pierwszy był z BATE). Więc jeśli sugerujecie się nim oceniając Bayern to wasza sprawa... Juve ma dobrą obronę, ale Bayern wcale nie gorszą. Większość bramek, które stracili to jakieś "strzały życia", czy kuriozalne sytuacje (rykoszety itp). Zdarzyła się też wpadka Neuera, czytaj bramka Poldiego na Emirates Stadium. O pomocy i napadzie Bayernu nie będę wspominał, każdy chyba wie o co i jak. Szkoda, że rewanż z Arsenalem zagrali na pół gwizdka, ale taka wpadka się przyda na przyszłość... Jak zagrają na swoim normalnym poziomie to awansują dalej
  7. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bardzo słaby mecz Bayernu... Ale dobrze, że teraz coś takiego się zdarzyło, a nie w późniejszej fazie. Przypomnieli sobie, że zawsze trzeba grać na 100%. W piątek losowanie - nie ważne na kogo trafią - to już problem ich rywala
  8. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Borussia -20 ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- A to jeszcze nie koniec
  9. Kolego Twoje pompowtryski mają już chyba dość Ale niech wypowie się ktoś z większą wiedzą
  10. Dodałem coś od siebie
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w tej aukcji możesz też kupić na sztuki Mi rok temu udało się wyrwać z alledrogo za ok 250 zł komplet nowych dekielków, oczywiście ori - jeszcze zapakowane były ale co się ich wówczas naszukałem do moich felg to moje
  12. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek No to jest ten wąż na samym dole w rogu, zdjęcie od spodu po zdjęciu osłony. Ale czy to będzie nr 10 czy Nr 5 to sam nie wiem. Na tym zrzucie ekranu jest cały układ dolotowy B6 (od turbiny do egr). Ta rura, którą masz na myśli znajduje się bliżej koła po stronie pasażera? Wychodzi ona od turbiny, tak? Widoczna jest od spodu tylko (znad silnika jej praktycznie nie widać)? Więc musi to być nr. 5. Pękł Ci ten wąż?? Nr. 10 znajduje się przy zbiorniczku wyrównawczym, tzn. wychodzi od intercolera (który znajduje się pod lampą po stronie kierowcy i łączy się dalej z rurą ciśnieniową blisko zbiorniczka z G12. Tu masz część tej rury nr. 10: Teraz powinno się wszystko wyjaśnić. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Są te same Znalazłem jakieś na allegro dla Twoich felg DEKIELKI AUDI A4 A6 A8 TT 8D0 601 165K JAK NOWE ! (3049300795) - motoAllegro
  13. Blachu odpowiedział(a) na cl4vish temat w Audi A4 B6
    Cena nawet jest chyba jeszcze wyższa 279 zł
  14. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi Ci o nr. 5 z tego zrzutu? Chyba ten z końcówką "AR" (zależy od nr. vin ) ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Całkiem drogi interes jeśli chodzi o aso
  16. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Poważnie, nie poważnie... W sumie masz rację: Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować
  17. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Można powiedzieć, że mogą się też przewracać w grobach, gdy "popatrzą" na to co się dzieje się od dłuższego czasu w tym kraju... W takim razie Polacy i wiele innych krajów Europy powinny "nie trawić" większości państw starego kontynentu, bo "kiedyś, ktoś z kimś, coś tam"... Nie mówię tu tylko o dwóch wojnach światowych, ale o tym co działo się jeszcze wcześniej... Po za tym to mamy XXI wiek (nie twierdzę, żeby nie pamiętać o historii).
  18. Miałem nową na sprzedaż, ale już zmieniła właściciela Zapytaj Dominika, on ma kostki z pinami i kawałkami przewodów. Tutaj link do wątku: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kostki-bose-srebrny-wzmak-254004/
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak widać można. Tak samo jak innym klubom... Można by na ten temat dużo napisać Bayern jest zły, a "polska" Borussia dobra? PS: dla przypomnienia w Borussi Dortmund gra trójka Polaków: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek :polew:
  20. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Co za podejście Sorry, ale ja już "naście" lat lat z Bayernem Ten klub albo się kocha, albo nienawidzi, i żaden Guardiola tego nie zmieni, ale mniejsza o to
  21. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox: Kolejny kibic Bayernu?
  22. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Pewnie bardziej hoyowy komentarz niż BVBorka to nie będzie
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Bayern!
  24. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    tez mi sie tak wydaje nie ma sily by prezes Levy sie oparl za duzo Real wylozy na stol cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow wierzyc sie nie chce .... taka kasa Niech sobie wydają te mln jak skończą znowu na 1/8 LM to będzie płacz żeby osiągnąć sukces potrzeba też kilka innych rzeczy, ważniejszych niż kasa...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.