Treść opublikowana przez Blachu
-
Piłka nożna
Teoretycznie wszystko w piłce jesr możliwe... Jednak dla mnie szanse na awans Juve są nikłe. Bayern w każdym meczu w tym sezonie strzelał bramkę (wyjątek mecz z Arsenalem). W rewanżu będzie pewnie podobnie, a wątpię by Juve strzeliło 4 bramki do awansu... Tymbardziej, że Bayern na wyjeździe traci mniej bramek.
-
Prośba a analizę logów / Podejrzane pompowtryski
Pompowtryski masz ok...
-
Piłka nożna
Gdyby zagrali na 100% wpadłoby jeszcze kilka Teraz pora na Juve
-
Radio audi symphony
Mam Symphony II i error pojawia się czasami w dwóch sytuacjach... Gdy w duże mrozy przez kilka dni nie korzystam z auta, wtedy radio nie chce odtworzyć płyt cd (po nagrzaniu wnętrza jest ok). Zauważyłem też, że radio nie czyta wszystkich płyt cd-r, tzn. nie wszystkich producentów...
-
Klapa gasząca
Niedawno demontowałem egr i leży u mnie w garażu. Jak jesteś zainteresowany to odezwij się na PW. A może warto pomyśleć nad jego całkowitym usunięciem
-
Mulowaty , dosc wolno sie rozpedza Logi
Tutaj jest zrzut ze schematem dolotu: http://img826.imageshack.us/img826/4868/43571415.png nr 20A - 3C0 145 117 F nr 21 - 3C0 145 117 F ( taki sam nr ja "20A") nr 26 - 3C0 145 117 Pierścienie "21A" nie występują osobno (tylko razem z elementem "5" i "7"). Jakby jeszcze jakieś numery były potrzebne to dajcie znać ---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- Jak Ci się udało wygrzebać te zdjęcia w necie? U siebie też mam synchro ustawione jak Ty na -1,7 i nie mam problemów z odpalaniem... Auto stoi w blaszaku i w duże mrozy, mimo że nie bywało odpalane przez 5 dni (praca w delegacji), pali od "strzała", tak jak przy wyższych temperaturach. Fakt, czytałem, że przy synchro ustawionym na "+" auto ma łatwiej przy rozruchu, ale może u Ciebie jest inna przyczyna... Co do tej nieszczelności na tych zdjęciach to wymieniłem całą tą rurkę z oringami i klamrami... Jednak przyczyną nieszczelności okazało się pęknięcie rury o nr. 5 na schemacie wyżej... Z tym że mój log dynamiczny 011 wyglądał tak: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Połowa ciśnienia szła w atmosferę...
-
Piłka nożna
Chyba rewanż z Arsenalem był jedynym meczem Bayernu, który oglądaliście Robben w tym sezonie jest tylko rezerwowym, tak jak i Gomez. Za nich grają Muller i Mundzukić... Po za tym to był chyba jeden z dwóch najgorszych meczów Bayernu w tym sezonie (pierwszy był z BATE). Więc jeśli sugerujecie się nim oceniając Bayern to wasza sprawa... Juve ma dobrą obronę, ale Bayern wcale nie gorszą. Większość bramek, które stracili to jakieś "strzały życia", czy kuriozalne sytuacje (rykoszety itp). Zdarzyła się też wpadka Neuera, czytaj bramka Poldiego na Emirates Stadium. O pomocy i napadzie Bayernu nie będę wspominał, każdy chyba wie o co i jak. Szkoda, że rewanż z Arsenalem zagrali na pół gwizdka, ale taka wpadka się przyda na przyszłość... Jak zagrają na swoim normalnym poziomie to awansują dalej
-
Piłka nożna
Bardzo słaby mecz Bayernu... Ale dobrze, że teraz coś takiego się zdarzyło, a nie w późniejszej fazie. Przypomnieli sobie, że zawsze trzeba grać na 100%. W piątek losowanie - nie ważne na kogo trafią - to już problem ich rywala
-
Piłka nożna
Borussia -20 ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- A to jeszcze nie koniec
-
prośba o analize logów
Kolego Twoje pompowtryski mają już chyba dość Ale niech wypowie się ktoś z większą wiedzą
-
Prośba o głosy :))
Dodałem coś od siebie
-
B6 DIVISION
w tej aukcji możesz też kupić na sztuki Mi rok temu udało się wyrwać z alledrogo za ok 250 zł komplet nowych dekielków, oczywiście ori - jeszcze zapakowane były ale co się ich wówczas naszukałem do moich felg to moje
-
B6 DIVISION
Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek No to jest ten wąż na samym dole w rogu, zdjęcie od spodu po zdjęciu osłony. Ale czy to będzie nr 10 czy Nr 5 to sam nie wiem. Na tym zrzucie ekranu jest cały układ dolotowy B6 (od turbiny do egr). Ta rura, którą masz na myśli znajduje się bliżej koła po stronie pasażera? Wychodzi ona od turbiny, tak? Widoczna jest od spodu tylko (znad silnika jej praktycznie nie widać)? Więc musi to być nr. 5. Pękł Ci ten wąż?? Nr. 10 znajduje się przy zbiorniczku wyrównawczym, tzn. wychodzi od intercolera (który znajduje się pod lampą po stronie kierowcy i łączy się dalej z rurą ciśnieniową blisko zbiorniczka z G12. Tu masz część tej rury nr. 10: Teraz powinno się wszystko wyjaśnić. ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- Są te same Znalazłem jakieś na allegro dla Twoich felg DEKIELKI AUDI A4 A6 A8 TT 8D0 601 165K JAK NOWE ! (3049300795) - motoAllegro
-
Wyciszenie silnika - numer
Cena nawet jest chyba jeszcze wyższa 279 zł
-
B6 DIVISION
Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek
-
B6 DIVISION
Chodzi Ci o nr. 5 z tego zrzutu? Chyba ten z końcówką "AR" (zależy od nr. vin ) ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Całkiem drogi interes jeśli chodzi o aso
-
Piłka nożna
Poważnie, nie poważnie... W sumie masz rację: Po takich wypowiedziach uważam że nie ma sensu dyskutować
-
Piłka nożna
Można powiedzieć, że mogą się też przewracać w grobach, gdy "popatrzą" na to co się dzieje się od dłuższego czasu w tym kraju... W takim razie Polacy i wiele innych krajów Europy powinny "nie trawić" większości państw starego kontynentu, bo "kiedyś, ktoś z kimś, coś tam"... Nie mówię tu tylko o dwóch wojnach światowych, ale o tym co działo się jeszcze wcześniej... Po za tym to mamy XXI wiek (nie twierdzę, żeby nie pamiętać o historii).
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Miałem nową na sprzedaż, ale już zmieniła właściciela Zapytaj Dominika, on ma kostki z pinami i kawałkami przewodów. Tutaj link do wątku: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kostki-bose-srebrny-wzmak-254004/
-
Piłka nożna
Jak widać można. Tak samo jak innym klubom... Można by na ten temat dużo napisać Bayern jest zły, a "polska" Borussia dobra? PS: dla przypomnienia w Borussi Dortmund gra trójka Polaków: Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek :polew:
-
Piłka nożna
Co za podejście Sorry, ale ja już "naście" lat lat z Bayernem Ten klub albo się kocha, albo nienawidzi, i żaden Guardiola tego nie zmieni, ale mniejsza o to
-
Piłka nożna
Nie zgadzamy się Lepsi wygrali:wink: Gratulację :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Dokładnie Bayern! :kox::kox::kox::kox: Kolejny kibic Bayernu?
-
Piłka nożna
Pewnie bardziej hoyowy komentarz niż BVBorka to nie będzie
-
Piłka nożna
Dokładnie Bayern!
-
Piłka nożna
tez mi sie tak wydaje nie ma sily by prezes Levy sie oparl za duzo Real wylozy na stol cos czytalem gdzies o 50 bankach funciakow wierzyc sie nie chce .... taka kasa Niech sobie wydają te mln jak skończą znowu na 1/8 LM to będzie płacz żeby osiągnąć sukces potrzeba też kilka innych rzeczy, ważniejszych niż kasa...