Treść opublikowana przez Blachu
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Jeszcze kilka(naście) modyfikacji i można będzie ją tak nazwać Na żywo jest naprawdę ładna, bo na tych zdjęciach z pierwszego postu jakoś tak średnio wygląda... ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Przyciemnione szyby z przodu.. Ten skok adrenaliny, gdy miśki zatrzymują do kontroli - bezcenne Mnie zatrzymali moim Audi tylko narazie raz i to na tyle skutecznie że musiałem folie skrobać z przednich szyb:facepalm: ale co zrobić życie:decayed: To skubańce Coś czuję, że kiedyś mnie też do tego "zmuszą" Ostatnio wieczorami w weekendy często ustawiają się na mojej ulicy Jakiś czas temu kumpel musiał skrobać folię z przednich szyb... Powiedzieli mu wprost, że od dawna mieli go na oku
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Przyciemnione szyby z przodu.. Ten skok adrenaliny, gdy miśki zatrzymują do kontroli - bezcenne
-
Plastik rączka uchwyt
ehhh pomyliłem się... dałem Ci numer do całego podłokietnika w tapicerce drzwi
-
Plastik rączka uchwyt
8E2 867 174 24A
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Żyjemy żyjemy
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Wpisz w google "nadarzyn bogdan podkowiński". Możesz też uderzyć do "Cowboy'a" z forum vwgolf.pl (u nas też go widziałem na forum). Też zajmuje się tymi rzeczami - podobno lepiej niż Podkowiński. Wpisz w google "cowboy vwgolf.pl" - szukaj jego tematu z rozpiską dotyczącą wstawiania innych końcówek do pompek. Wstawiłbym Ci gotowe linki, ale korzystam obecnie z telefonu
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Wyjmij pompki z swojego auta, wyślij do Nadarzyna. Tam zmienią Ci końcówki pompek na AL (wydajnościowo na tym samym poziomie co ori AL).
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
0.6 Bar patrząc na filmiki na youtube...
-
[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Więc pozostaje nam czekać jak Twoje S4 będzie posiadać 500+KM, gdy będzie to koszt 10-15 tys ?? Czy odpuścisz temat
-
B6 DIVISION
nie trzeba ślęczeć na allegro żeby łapać okazje ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ---------- Blachu weź też pod uwagę czy masz klapę w Avancie na kluczyk, ja posiadam. Bo niby jak wejdziesz do auta jak pilot przestanie działać ? Z tego co wiem to w B6 to nie było standardowe wyposażenie i zamek w klapie był za dopłatą. Mam sedana tylną klapę mam na kluczyk. No właśnie, gdy pilot przestanie działać może być problem - wtedy pozostaje otworzenie bagażnika zapasowym kluczem, dalej przez tylne składane oparcie... Więc nie wiem czy w moim przypadku ta pełna klamka to najlepszy wybór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poległem
-
B6 DIVISION
Numer tej pełnej osłony klamki to: 8E0 839 239 GRU - koszt ok 75 zł. Więc malowanie tej klamki w aso pod kod lakieru wyniesie 35 zł?? Też ktoś kiedyś próbował kombinować przy mojej wkładce zamka, i zastanawiam się co zrobić Kupić nowy wkład, czy tą klamkę gładką...
-
B6 DIVISION
Furka jest kolegi "VPLD"
-
B6 DIVISION
- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
To jest chyba turbo (w linku, który podałem wcześniej, możesz zobaczyć jak to wygląda pod maską - turbo jest w okolicy filtra powietrza).- wężyk spryskiwacza tylnej szyby
Sprawdź na tym zrzucie ekranu: jak numer potrzebnego Ci elementu nie będzie widoczny to daj znać- Felgi na lato 18" czy 17"
W moim wątku o B6 masz kilka fotek 18" na 1BE: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-awx-czarna-bestia-18-skora-xenon-238627/ Wygląda to całkiem całkiem, przód jest z 0,5 cm wyżej niż tył. Jeśli chodzi o komfort to nie zastanawiaj się i bierz 18" Można się przyzwyczaić- Nie odpala.
Nie wiem jak u Ciebie w B7 2.0 tdi, ale u mnie w B6 1.9 tdi też miałem kiedyś problem by odpalić auto... Niby wszystko było ok, a nie paliło. Przyczyną okazał się egr, a konkretniej klapa gasząca, która się zacięła - poruszałem "dźwignią" tej klapy znajdującą się przy egr i auto odpaliło. Niedawno na forum ktoś też miał podobny problem w B6 - zrobił tak jak mu podpowiedziałem i Audi odpaliło. Nie wiem czy u Ciebie to pomoże, ale zawsze warto spróbować...- Co zrobić w A4 B6 AWX aby uzyskać lepsze odejście niż w Golfie IV AHF 131km 297Nm
Przecież seryjne 1.9 tdi 131 KM powinno jechać podobnie jak te 136 KM w e46 a słyszałem opinie że nawet ciut lepiej... Zrobisz sam program u dobrego tunera i różnica będzie duuża - max 165-170 KM i ok 380 Nm samym chipem. Dalsze kroki jak podnosić moc, masz opisane temacie, który podał MAGIC87- B6 DIVISION
To ja też się Was poradzę... 700 zł za komplet dekorów 1NK (stan bardzo dobry) do dobra cena? Brać je?- Gdzie znajduje się wzmacniacz w sedanie ?
Jeśli chodzi o audio to wzmak znajduje się za tapicerką po prawej stronie bagażnika. Zarówno systemu audio z aktywnym tyłem, jak i BOSE.- Problem że sprzęgłem.
Jeśli chodzi o wymianę sprzęgła to udam się z tym do aso (dzwoniłem i koszt wymiany jest do przyjęcia). Natomiast same części - komplet sprzęgła i dwumas kupię od kolegi z forum, cena ok 1600 zł, nowe firmy LUK z 2 letnią gwarancją. Jak widzisz chciałbym załatwić wszystko za jednym podejściem. Hmm może to i głupie pytanie, ale mogę bez obaw dojechać 80 km do aso na tą wymianę? ---------- Post dopisany 28-12-2012 at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 17:01 ---------- Wymienione sprzęgło z dwumasem i auto od razu zupełnie inaczej jeździ (a głównie rusza)- [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)
Tutaj masz wykres: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w1.jpg Tak to wygląda pod maską: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w_fota_silnik.jpg A tu zrealizowano ten projekt: http://www.proturbo.com.pl/index-1.html Wszystko made in Poland- Proszę o analizę
Przyczyną może być też np. N75... Tak więc zrób komplet logów. Sprawdź też w trybie Basic Settings grupę 011 i obserwuj ruch sztangi turbiny (filmik masz pokazany w linku który podałem wcześniej).- Proszę o analizę
Turbo do czyszczenia Choć dobrze jakbyś zrobił i wrzucił komplet logów. Zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ - [B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)