Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    Why ?? ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- A jakie to masz założone te "delikatne" ?? Bluevision podobno świecią na żółto mimo, że są niebieskiej barwy Co do tych ledów to są ok. Nie pokazują błedów. Mam takie, tylko w5w i barwa też jest ok. Wiadomo nie jest to czysta biel, z lekką błekitną poświatą. Jednak z ksenonem dobrze współgra, chyba że masz barwę 4300k... PS: w temacie z moją A4 mam jakieś foto z tymi ledami, zobacz i oceń.
  2. Więc będę wiedział do kogo się zwrócić w przyszłości Korektę lakieru planuję jednak dopiero w przyszłym roku... Możesz mi napisać ile czasu zająłby Ci taki zabieg? I jaki byłby przybliżony koszt? - może być PW.
  3. Zmiana koloru narazie mnie nie interesuje Napisałem do nich z ciekawości, dostałem odpowiedź, wlepiłem to do tematu - chyba nawet ktoś kilkanaście postów temu pytał o koszt takiego zabiegu... Hmm zdecydowanie bardziej interesowała by mnie korekta lakieru lakier u mnie z daleka wygląda ok, ale z bliska już tak sobie, zwłaszcza pod oświetleniem, w słońcu - widać nie tylko koliste drobne zarysowania, ale także pojedyńcze rysy, w niektórych miejscach jest ich dość gęsto... Vario, chyba też zajmujesz się korektami lakieru?? Widziałem co nie co na forum...
  4. Napisałem do nich (poperzy.pl) jaki byłby koszt obklejenia B6 w czarny lub biały mat, ew czarny połysk - 3500 zł netto, czas realizacji 2 dni. Ponadto gdy zapewni się im odpowiednie warunki to podjadą do klienta wykonać usługę.
  5. Blachu odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    Ringi w Audi?? Łagodnie i krótko mówiąc to nie jest najlepszy pomysł... Jak coś chcesz zrobić z lampami to załóż ori bixy z soczewką z b8. Jak masz "trochę" wolnej kasy to zrób "przeszczep" ledów/środka lampy z a6/rs6 c6. "Gwerty" z forum ogarnia te tematy
  6. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czarny Jak ten plasti dip prezentuje się na czarnym lakierze? Chodzi mi o to, czy taka listwa chromowana na tylnym zderzaku pomalowana tym, jest czarna jak reszta nadwozia, czy bardziej grafitowa, szara itp? Wiem, wiem... jutro wrzucisz fotki, ale nie mogę wytrzymać
  7. W etce są dwa nr. 8e9 035 503 s i 8e9 035 503 t Który nr odpowiada temu ze zdjęcia, tego nie wiem. Druga wygląda tak: http://www.photoalbum-2day.com/images/000/082/728-t.jpg Ta z końcówką "S" jest dla pojazdów z telefonem, a ta z końcówką "T" dla pojazdów z systemem telematik lub systemem nawigacyjnym lub systemem nawigacyjnym i telefonem.
  8. Tutaj masz dekielki do Twojej felgi w super stanie (nowe), tylko że musiałbyś je przemalować DEKIELKI AUDI A4 A6 A8 TT 8D0 601 165K NOWE ! (2762610113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. 8E9 jest od avanta, a 8E5 od sedana. Szukaj tego do sedana, a najlepiej bose, różnica jest widoczna
  10. Jak masz wzmak w bagażniku po prawej stronie pod tapicerką to masz aktywny tył. Ktoś po prostu chyba wyjął Ci tego subwoofera z tylnej półki. Taki jak podałeś w linku z allegro pasowałby. Przednie głośniki podłączone są pod radio, a te w tylnych drzwiach i półce pod ten wzmak z bagażniku. A jeśli chodzi o radia z aktywnym tyłem to na pewno 2 din'owe Symphony II (mam takie u siebie ), RNS-D,E oraz 1 din'owy Concert II - którego pewnie poprzedni właściciel zastąpił nie ori radiem.
  11. Jeśli chodzi o części to może zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/czesci-super-cenach-hurtowni-duze-upusty-klubu-promocje-20286/
  12. Ale chyba jeszcze nikt nie zaproponował konkretnie terminu spotu...
  13. no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra Sobota pasuje mi na raty... Tzn. co drugą mam pracującą, do tego zanim zjadę z delegacji to... Oczywiście dużo wcześniej wiem, które soboty mam wolne Tak więc liczę, że uda się coś zorganizować
  14. Byłbym za Oczywiście zależy też od terminu (mi najbardziej pasi niedziela), ale sądzę, że się wszyscy zgramy, by było ok. Byłby to mój pierwszy spot i pewnie nie ostatni
  15. Nr tej części to: 038 103 954 C Koszt ok 270 zł
  16. Grille, listwy malowałeś plasti dipem? Jak wrażenia jeśli chodzi o audio po montażu wzmaka i skrzyni? Masz audio z aktywnym tyłem?
  17. Program "windows xp mode" powinien Ci pomóc
  18. Możesz podać namiary? No planuje, planuje ale wszystko po koli CHIPTUNING R-Performance
  19. Skoro masz avf-a to masz 310 Nm zresztą awx, czy avf... i tak na hamowni prawie każdy z nich "wypluje" ponad 310 Nm i 131 KM, które mają w "papierach" Jedź na program i będziesz miał do dyspozycji 160-170 KM i 370-380 Nm Jesteś z W-wy, więc masz dobrego tunera pod nosem Po za tym to gratki furki Bezawaryjności i powodzenia w modzeniu Chyba masz jakieś mody w planach, gdy ogarniesz podstawowe sprawy?
  20. Może wzmacniacz Ci padł... jak włączasz radio to z tyłu slyszysz takie delikatne "pyknięcie"? Słabo je słychać, ale u mnie słyszę je... PS: jak będziesz szukał wzmaka to celuj w tego z bose - różnica będzie na nim duża.
  21. Blachu odpowiedział(a) na mosama temat w Audi A4/S4 B6
    Z czarnym grillem dużo lepiej się prezenci W swoim czarnuchu też muszę zastąpić chromowany grill czarnym
  22. Blachu odpowiedział(a) na mosama temat w Audi A4/S4 B6
    Jeśli chodzi o lampy to odezwij slę do kolegi "Gwerty" - zregeneruje, wypoleruje, pomaluje na czarno i wstawi soczewkę od B8 A co do końcówek wydechu to Ulter 90 z tego co kojarzę...
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Sprawdź na Mecze na żywo, mecze online, skróty meczów oraz live transmisje TV - Meczyki.pl
  24. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    BATE zweryfikowało siłę Bayernu? To był tylko i wyłącznie gorszy dzień Rewanż na Allianz pokaże "siłę" BATE - będzie podobnie jak z Bazyleą w ubiegłym sezonie, najpierw 0:1, a później 6:0 dla FCBM A co do Dortmundu to najpierw niech wyjdą z grupy...
  25. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern nadal gra swoje... Gdzie jest Borussia D.?? :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.