Treść opublikowana przez Blachu
-
Czy to uszczelka pod głowicą?
Minęło 1,5 miesiąca od wyczyszczenia zapocenia przy uszczelce i jak na razie nic złego się nie dzieje
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Jak bardzo może wynosić ta niedokładność? Bo zrobiłem dwie próby i wyniki były mizerne Później dałem spokój - szkoda sprzęgła... Spróbuję jeszcze pobawić się z tempes gtx, może uda rozwiązać się problem "connection error". Mam nokię n82, więc powinien program działać... ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Jutro spróbuję tą nowszą wersję. Można spytać jaki masz tel?
-
Prośba o analize logów
Daj znać jakie były efekty Zajrzyj może do tego tematu, może też Cię zainteresuje: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/wyniki-przyspieszenia-tempes-gtx-symbian-242980/
-
Prośba o analize logów
Jest taki program "Kpower" - poczytaj o nim w google... Może będziesz miał ochotę się tym pobawić choć różnie może być z precyzją takich pomiarów. Tylko hamownia prawdę Ci powie, więc może warto z niej skorzystać...
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
też mam problem z tym programem jak "domialex"... spróbuję jeszcze coś pokombinować... wypróbuję też program który podrzucił "MAGIC87"
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
Ciekawy pomysł jak wrócę do domu pod koniec tygodnia to sprawdzę mojego seryjnego awx-a PS: warto tez podawać dane dotyczące opon (szerokość)...
-
Prośba o sprawdzenie logów b6 AVF
Wtryski "trochę" nieciekawie wygladają... Ten na drugim cylindrze sporo leje ( korekcje -2.15 około). Wyczytałem kiedyś że jeśli jest wiecej niz 1.8 to pompka nadaje sie na złom. Więc bez wymiany sie nie obejdzie.
-
Prośba o analizę logów. Z góry serdecznie dziękuję!
Przeczytaj uważnie ten wątek: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-30-vii-2008-a-12031/ i zamieść logi w czytelnej formie możesz też zamieścić logi na stronie: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM i podać linki na forum. Logi rób pojedynczo. Powodzenia. PS: uzupełnij dane dotyczące auta w profilu.
-
[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
Jeśli chodzi o ramki to zajrzyj tutaj: http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-ix-tura-208675/index15.html
-
[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
Co do montażu BOSE poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
błędy w B5 1.9 TDi proszę o pomoc
00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym - różnica w regulacji. Możliwe przyczyny: - uszkodzony zawór magnetyczny N75 ograniczenia ciśnienia doładowania - połącznia węży układu dolotowego (zamienione lub źle osadzone) Skutki: - Brak mocy, utrudniony rozruch, niewłaściwa praca silnika. Sposób usunięcia usterki: - sprawdzić zawór magnetyczny N75 - sprawdzić układ regulacji ciśnienia doładowania z turbosprężarką. Pewnie zawór N75 do wymiany... Co do błędu 17978 znalazłem coś takiego: "17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 17978 (P1570) Zablokowany komputer sterujący pracą silnika - sporadycznie – dopasować komputer J220 (lub J361) sterujący pracą silnika do elektronicznej blokady zapłonu > sprawdzić połączenia cewki czytającej immo kluczyka > sprawdzić instalację do immobilisera. " Poczytaj też ten wątek: nieznany błąd 17978 i 18263 na VAG PS: uzupełnij może dane w profilu dotyczące auta
-
[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
BOSE jeszcze bardziej będzie "rozwalać system" Może pomyśl nad wstawieniem rns-e Lusterka ciekawie wyglądają... Od chińczyka, czy ori s4?? Felunek też Dołóż też znaczek ":quattro:", bo gdzieś Ci go wywiało...
-
[B6 AKE] moja nowa bestia quattro, 180 kucy !
Ładny avancik Życzę bezawaryjności jakieś mody w planach?
-
Brak Mocy. Troszkę dymi. N75? EGR? TURBO? :/
00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym - różnica w regulacji. Możliwe przyczyny: - uszkodzony zawór magnetyczny N75 ograniczenia ciśnienia doładowania - połącznia węży układu dolotowego (zamienione lub źle osadzone) Skutki: - Brak mocy, utrudniony rozruch, niewłaściwa praca silnika. Sposób usunięcia usterki: - sprawdzić zawór magnetyczny N75 - sprawdzić układ regulacji ciśnienia doładowania z turbosprężarką. Pewnie zawór N75 do wymiany...
-
Pytanko o Tuning w WLKP
W wlkp można polecić raczej goodhope: GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~GOODHOPE TEAM WIELKOPOLSKA~chiptuning~elektronika~diagnostyka~ Możesz też uderzyć do pachura mc: Aktualności / Moto Center - Pachura Moto Center
-
Kopci z rury
Maska w góre i szukaj spoconych olejem miejsc na łączeniach rur, czy nie ma peknietych tych gumowych rur. Niech ktoś Ci przegazuje auto, a Ty nasłuc**j czy gdzieś nie ucieka powietrze. Po za tym zrób komplet logów. PS: auto nie straciło na mocy?
-
[b6 bdg] czarnulka
Autko ładnie się prezentuje Jakieś mody są w planach? Większe felgi (np. 18") obowiązkowo bo te obecne trochę psują całokształt Bezawaryjności PS: z tego co widzę po zdjęciach to masz bi-xenon...
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Na odpuście kupił poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz spokojnie, już sobie doczytałem kilka stron wstecz PS: nie zawsze mam możliwość by być na bieżąco z poczynaniami wszystkich użytkowników, zawsze można coś przeoczyć ... ale przeczytanie paru stron wstecz to chyba nie jest aż tak dużo Nie jest, nie jest... Dobra, tych których to oburzyło - przepraszam
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Na odpuście kupił poczytaj stronę wstecz, to się dowiesz spokojnie, już sobie doczytałem kilka stron wstecz PS: nie zawsze mam możliwość by być na bieżąco z poczynaniami wszystkich użytkowników, zawsze można coś przeoczyć
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Lampy są mega Kupiłeś takie gotowe, czy ktoś Ci przerabiał?
-
[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft
Za pracę włożoną w auto Przejście z ośki na quattro -> Możesz podać koszt tego zabiegu z quattro? Oraz co należało wymienić itp? Może być na PW.
-
[B6 AVF] A4 1.9TDI Avant
Drugie zdjęcie jest mega świetnie współgrają te aluski z nadwoziem felgi mam takie jak Ty, ale moje nie robią takiego wrażenia ( ala chromu)... PS: jak byś miał chwilę czasu to mógłbyś sprawdzić w bagażniku numer seryjny czytnika nawigacji? Bo u mnie ktoś go sobie wyjął...
-
Moja Pełowa A4...
Kolor masz "Czarna perła"? mój też taki ma świetna barwa Jaką moc uzyskałeś po chipie? Ile miał w serii? Tył z tymi dwoma końcówkami wydechu - piękna sprawa
-
Wali olejem korek-miarka
Jeśli chodzi motula do Twojego auta to ten: Specific 505.01-502.00-505.00 5w40 VW 5L
-
[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
Mam to samo, tylko że w B6 (to te o którym mówi "bobikos") Zrób tak jak ja: wyczyść i obserwuj... Ja czyściłem długim pędzlem i odrobiną benzyny (tak by nie ściekała po boku silnika), w między czasie wycierałem to suchą szmatką (mikrofibrą) na długim pręcie i tak w kółko aż do uzyskania dobrego efektu. Może i trochę archaiczny sposób, ale rezultat jest ok.