Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Będę obserwował temat bo bardzo fajny, też mam skórę i muszę o nią dbać, tym bardziej że to recaro Kolego a czym sie różni gold class rich leather od gold class leather conditioner ?[h=1][/h] Pisząc, że będziesz obserwował temat, bo fajny, miałeś na myśli ten o skórze, czy może o moim czarnym klekocie? A co do różnic miedzy tymi dwoma środkami... Patrzyłem tak na szybko na stronie showcarshine i opisy mają niemal identyczne. Rożnią się chyba sposobem użycia, tzn ten pierwszy jest w spray'u, a conditioner prosto z buteleczki. Więcej różnic nie dostrzegłem, tymbardziej że tego drugiego nie używałem.
  2. Ja korzystam już od roku z produktu meguiars - gold class rich leather spray. Jak dla mnie jest ok. Skóra ładnie pachnie i nie widać na niej efektu plaka, tzn. nie świeci się jak... oraz tapicerka nie jest tłusta w dotyku.
  3. Jeśli chodzi o spalanie po modyfikakcjach, to pewnie nie zauważysz rożnicy
  4. Ładnie, ładnie Swoją drogą to dość ostro miałeś zdewastowane te elementy... Ale efekt jest mega - początkowo myślałem, że kupiłeś nowe, a tu zonk
  5. Raczej masz problem z zaworem N75, może z przewodami podciśnienia... Sprawdź owe przewody, podmień N75 jak możesz. Po skasowaniu błąd powrócił? Auto wpadło w tryb awaryjny?
  6. W moim przypadku, gdy auto wchodziło w tryb awaryjny, na fis-ie nie pojawiał się żaden komunikat na fis-ie pojawi się komunikat np. gdy jest niski poziom oleju, coś nie tak z płynem chłodniczym itp. Gdy podpiąłem vag-a to w sterowniku silnika pokaz taki błąd: 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Czyli krótko mówiąc nieszczelny dolot, a konkretniej ta gumowa rura bezpośrednio za turbo (idąca w stronę IC). Tryb awaryjny łapał notorycznie, przy każdym mocniejszym wciśnięciu gazu od 3 biegu w góre, nie miał mocy, kopcił na czarno. Ogólnie jazda była trochę niebezpieczna, zwłaszcza wyprzedzanie. Gdy wymieniłem tą rurkę to "banan" wrócił mi na twarz Tak więc może i sprawdzisz co to był za błąd (powinien być zapisany)
  7. To był tryb awaryjny. Tak jak mówisz, gdy auto go złapało, zgasiłbyś silnik i po chwili zapaliłbyś go, to wszystko byłoby ok... Aż do następnego trybu awaryjnego... Warto byłoby podpiąć vag-a i sprawdzić czy komputer nie zapisał jakiś błędów w sterowniku silnika. Poznałbyś może przyczynę.
  8. Hamownia była? lub jakieś małe starty z kreski z innymi autami?
  9. Wyżej wkleiłem zdjęcie, gdzie porównana jest tylna etykieta ori oleju i podróbki. Nie jest to wprawdzie olej 505.01, ale schemat etykiety bedzie taki sam. Zwróć szczególnie uwagę na prawy dolny róg tej etykiety. Mała uwaga, Jak oderwiesz tylną etykietę to dokładnie sprawdź, czy nie jest ona podwójna... ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- Gdy tylna etykieta nie jest odklejana to niestety trafiłeś raczej na podróbkę...
  10. Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą Była już raz inicjatywa to daliście ciała Jeśli chcecie zorganizować coś troszkę większego to PWR się do tego nadaje (zarówno Poznań jak i Konin mają tu 50km a i lokalnie kilka aut się znajdzie). Jeśli chodzi o ostatni spot we Wrześni to po prostu nie dałbym rady być na nim, więc nie zgłaszałem w ogóle swojej obecności Do Wrześni mam trochę dalej niż 50km, pewnie x2, ale wówczas nie to było problemem...
  11. Chyba brak chętnych, od ostatniej Twojej propozycji praktycznie zero odzewu, niestety... PS: czy na forum dostępny jest gadżecik - wizytówka forum, którą można włożyć za wycieraczkę spotkanej A4? Szukałem na forum, ale chyba nie ma, mogę się mylić... W mojej małej miejscowości widzę wiele A4, ale bez ramek klubowych, na forum też nie znalazłem nikogo... Myślę że taka wizytówka byłaby fajną sprawą
  12. Tak więc opierając się na etce i cenach u gajosa: - zestaw uszczelniający do pompowtryskiwaczy (oringi) - 038 198 051 C - koszt ok 139 zł - śruba z łbem walcowym - 038 103 385 A - koszt 9 zł - płytka dociskowa - 038 130 069 B - koszt 31 zł - śruba regulacyjna z zakończeniem kulistym - WHT 000 530 -koszt 17 zł - sworzeń kulisty - WHT 002 791 - koszt 42 zł
  13. 2.7 BiT w B6 jest także w Turku o ile dobrze pamiętam
  14. kolego Duras uprzedziłeś mnie zanim zdążyłem dopisać: "Ufff... początkowo myślałem, że nie ma tej podwójnej etykiety z tyłu, jednak sprawdziłem dokładnie i jest też druga... Więc oryginał raczej" Twoje słowa także dodały mi pewności że to był ori olej Btw. za ten olej w ubiegłym roku dałem w aso 220-230 zł jeśli dobrze kojarzę...
  15. Hmm spytam tak z ciekawości... Czy w aso vw kupić można pewny, oryginalny olej motul specyfic 505.01 5w40 full syntetyc?? Pytam, bo w ubiegłym roku kupiłem tam ten olej i jestem ciekawy czy był faktycznie ori... Dodam, że na stanie go nie mieli - przywieźli go z intercars (była naklejona dodatkowo naklejka, że został dzień wcześniej nalany do tej bańki...), bańka wyglądała tak jak u kolegi jarekprzypadek. A jak wygląda sprawa z tą tylną etykietą? Pod nią powinna być jeszcze druga?? Chcę się zorientować, bo niedługo czeka mnie wymiana... ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- Właśnie spojrzałem na tą bańkę etykieta z tyłu różni się trochę od tej której foto wstawił jarekprzypadek wygląda tak jak tu na tym zdjęciu po prawej stronie, który jest ori: http://img163.imageshack.us/img163/3299/motulfake03.jpg, oczywiście dalej mowa o specyficu 505.01 ---------- Post dopisany at 14:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ---------- Ufff... początkowo myślałem, że nie ma tej podwójnej etykiety z tyłu, jednak sprawdziłem dokładnie i jest też druga... Więc oryginał raczej
  16. podrzucam fotkę jak wygląda to w środku: ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- U góry powinienem mieć czytnik navi, ale... kolega darkle ma rację, bez tego stelażu będziesz miał dziurę po otwarciu tej klapy... chyba że dokupisz ten stelaż, bo patrząc na fotkę którą dałeś w pierwszym poście chyba go nie ma...
  17. Mam taki u siebie. Znajduje się tam czytnik płyt cd do nvi w fis-ie oraz wnęka pod nim. Te drzwiczki dobrze trzymają. Woziłem tam gaśnicę i było ok. Jak chcesz to jutro wrzucę jakieś foto...
  18. Blachu odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    czy w kierunkach to philips diadem ? ciekawie to wyglada W sumie nie wiem, były w aucie jak go kupiłem ciekawie to wygląda, choć już kiedyś dostałem wskazówkę że chromowa żarówka bardziej pasowałaby
  19. Rób swapa na 2.7 BiT
  20. Blachu odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    TarekA4b6 wrzucam fotki: Same postojówki led w nocy: Ledy z światłami mijania w dzień:
  21. Blachu odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    Kup żarówki led Polecam od tego gościa: LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2726897055) - motoAllegro Kupiłem u niego parę miesięcy takie same, tylko że w5w i wszystko jest ok, nie ma błędów na fis-ie, nie przepaliły się Taka mała rada jeszcze, bo miałem małą przygodę z nimi na początku: U mnie po założeniu wszystko było ok. Po kilku uruchomieniach auta, nie działała jedna żarówka -> błąd na fis-ie. Myślę sobie już przepaliła się Ale po przejechaniu kilku km ponownie zaczęła działać i od tego czasu nie mam z nią problemów ---------- Post dopisany at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- PS: fotki ledów z światłami mijania w dzień i w nocy wrzucę około południa
  22. Blachu odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    Mam dokładnie taką ja ta z tej aukcji: LED CAN BUS W5W T10 SMD 5SMD VECTRA C MB BMW JAFRA (2768256857) - motoAllegro Nie pokazuje żadnych błędów, od kilku miesięcy działa bez problemów. Polecam PS: taka mała rada... U mnie po założeniu wszystko było ok. Po kilku uruchomieniach auta, nie działała jedna żarówka -> błąd na fis-ie. Myślę sobie już przepaliła się Ale po przejechaniu kilku km ponownie zaczęła działać i od tego czasu nie mam z nią problemów
  23. Blachu odpowiedział(a) na koksik temat w Audi A4 B6
    Jak masz ori ksenon lub bix to h6w. Jeśli zwykłą lampę to w5w.
  24. Blachu odpowiedział(a) na TarekA4b6 temat w Audi A4 B6
    Why ?? ---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- A jakie to masz założone te "delikatne" ?? Bluevision podobno świecią na żółto mimo, że są niebieskiej barwy Co do tych ledów to są ok. Nie pokazują błedów. Mam takie, tylko w5w i barwa też jest ok. Wiadomo nie jest to czysta biel, z lekką błekitną poświatą. Jednak z ksenonem dobrze współgra, chyba że masz barwę 4300k... PS: w temacie z moją A4 mam jakieś foto z tymi ledami, zobacz i oceń. NO ładna ta twoja bestia a led jak najbardziej mi sie podoba, mozesz jeszcze wrzucic fotke z wlaczonymi swiatłami mijania ?? Wrzucę kilka fotek i w dzień i nocy... Ale to jutro A bestia jak bestia trochę przydałoby się poreżać powoli zbieram się do elektryki tył i bose

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.