Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Przełączniki są z A3 zdaje mi się Podłączyłeś je? Wszystko "gra"? Bo słyszałem, że blokada tylnych szyb nie działa... Był w warsztacie temat o tym swapie...
  2. W dziale "warsztat - zrób to sam" szukaj...
  3. Przed świętami dotarły nowe graty: - komplet sprzęgła z dwumasem - wymiana po świętach - BOSE już w komplecie - montaż wiosną:
  4. Już doczytałem co i jak... wycenę pozostawię bez komentarza
  5. o ku... mocno ucierpiała? PS: ważne że nikomu nic się nie stało (tak wyślę)... współczuję stary...
  6. Każdy woli coś innego Ja szukałbym coś z wzorów Audi Jeśli chodzi o felgi które podałeś w linkach to najbardziej widzą mi się te cztery: RH ZW1 Dwuczęściowe Skręcane! Okazja na Święta! (2879468772) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Alufelgi 17" 5x112 Audi a3,a4,a6,skoda, ford (2892226026) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Piękne felgi shaper! RANT.GERMAN 5x112 (2897131470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Koła alu wypas fest DUŻY RANT 5x112x76 P.Śląskie (2865414778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Choć nie wiem które bym wybrał Zajrzyj do tego tematu: http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/index51.html
  7. Ta eSa ładnie jeździ ciekawe jakim kosztem...
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokładnie ale na forum jest w dziale warsztat wątek jak poradzić sobie z grzaniem tylnej szybki Tutaj jest ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/
  9. moj silniczek cicho pracuje co do glosnikow to marcin sie slabo cos stara po prostu Jeśli chodzi o głośniki to możesz uderzyć do Siemiana - ma pewnie jakiś zestaw do avanta
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak więc Panowie... Również życzę wszystkim posiadaczom Audi A4 B6 (i nie tylko) Wesołych Świąt i zdrowia przede wszystkim. By w 2013 roku omijały Was usterki. I oczywiście górę kasy na mody, by każdy spełnił swoje mniejsze bądź większe marzenia związane z A4.
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedy mam wolne od pracy, to zwykle nie chce mi się długo spać...
  12. Chodzi o ten element o nr. 47 na schemacie (na samym dole)?? http://www.auto-parts.spb.ru/cat/au/au.mycat?SelPg&t=/QoaLhQKGi5XChouv1ByF8xLQwiuUx_rV8oaLspVmh79ShjRHCw6BP0uO5n9Khqn8EdWSttHFy41Di4/aZBgrSn/BI9eS7mL9JOKtnTw8ZoovKUWtKaXC7jPlWpv2/R_rTiy80goKOIVWMkOFoY5/y1bCCu1hpwizrEkwFMaAaZPClafaWVReL3QFBmYkcN1qX87X7VyrFTUCvyBUROV_IwI6lc5Xc2KLP4P1kaYM_x5ijYDqwo= Numer tej części: 8E0 864 283 A Cena ok 189 zł
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja mam wolne do 2 stycznia
  14. Furka zacnie wygląda Jakie felgi na przyszły sezon? Widzę że avusy na sprzedaż...
  15. Wiem że są oklepane, ale na tych s-line bardziej mi się podoba... Uporządkuj pierwszy post - podpatrz u innych użytkowników forum.
  16. Może uszczelniacz wału korbowego...
  17. no wiesz nie da sie tylko modzic trzeba cos tez porobic przy autku nic nie jest wieczne a powiem ci ze sam zobaczysz ze sprzeglo z dwumasem jak sie wymieni to jest inna jazda No ja też potwierdzam bo ostatnio wymieniałem i jest teraz piz*eczka:decayed: Koledzy powiedzcie, czy jak wymienialiście sprzęgło z dwumasem, to wymienialiście też jakieś inne elementy z tym związane (np. wysprzęglik, uszczelniacze itp)? Bo jadę na wymianę do aso (w okolicy nie znam raczej zaufanego mechanika) i nie chcę by naciągnęli mnie na dodatkowe, niepotrzebne koszty... Dodam, że oprócz ślizgania sprzęgła na każdym biegu i drżenia auta przy ruszaniu, pedał sprzęgła ciężko chodzi (od dawna był też wyżej niż pedał hamulca). Mam nadzieje, że nowe sprzegło i dwumas rozwiąże problem - komplet oczywiście od kolegi z forum cena w aso...zabija
  18. Obecnie mam już praktycznie wszystkie rzeczy do zrobienia elektryki tył i bose - montaż na wiosnę Gdyby nie ta niespodzianka w postaci sprzęgła, mógłbym zmodzić coś grubszego, a tak trzeba poczekać Po nowym roku ruszam też z prawkiem kat. C (świadectwo też) - a trochę to kosztuje Jednak krok po kroku będzię autko modzone
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie, w centrum Polski, 3 na plusie ale pada deszcz śniegu już prawie nie ma
  20. Do awx nie podejdzie sprzęgło i dwumas od avf niestety Jednak na sam program, powiedzmy 160-170 KM i 370-380 Nm (oczywiście moment z głową ułożony) komplet od awx wystarczy. Jeśli chciałbyś coś na większe moce to masz dwa wyjścia: wzmocnienie sprzęgła u Radzikowskiego lub wymiana na skrzynie 6 biegową i sprzęgło od avf, brd...
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hmm taka barwa odpowiada Ci jeśli chodzi o postojówki, czy szukasz jeszcze czegoś innego...
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na wszystkich trzech fotkach jest ta sama żarówka LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2802220543) - motoAllegro
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może to Ci coś pomoże Same postojówki led w nocy: http://img19.imageshack.us/img19/1425/zdjcie3391.jpg Ledy z światłami mijania w dzień: http://img805.imageshack.us/img805/2851/zdjcie3396.jpg http://img694.imageshack.us/img694/1157/zdjcie3399.jpg
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja kilka miesięcy temu brałem od tego, tylko że w5w. Błędów brak i nadal działają Tutaj link do jego aukcji z h6w: LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2802220543) - motoAllegro
  25. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ...szarpałby jak reksio szynkę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.