Treść opublikowana przez Blachu
-
Dysza spryskiwacza xenonu
Zerknij tu może:
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Obecnie bose jest tylko z przodu ale tylko maskownice z jego logiem - reszta nie ma z nim nic wspólnego
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jest Artur dostałeś PW?
-
[B6 AWX] Work in progress...
to czekamy na foto Popatrzę na allegro za tym kolankiem...
-
[B6 AWX] Work in progress...
Zestaw, który chcesz zamontować w miejsce egr: http://s13.postimage.org/o0np350pz/2013_01_09_205.jpg, nabyłeś jako cały komplet, czy każdy element z osobna? U mnie egr trochę leje więc też może powinien zrobić out...
-
Opera mobile i opera mini
Ja korzystam obecnie z Nokii N82 (S60v3) Dość często posługuję się operą mini - nie mam żadnych problemów z przeglądaniem forum, tzn. pisaniem odpowiedzi, czy wysyłaniem PW Masz najnowsze wydanie opery? Jak nie to odinstaluj tą i pobierz tą najnowszą ze strony producenta może pomoże
-
Windows 8 - z czym to sie je?
HTC 8X... A Nokia Lumia 920...?
-
Piłka nożna
Jupp Heynckess po sezonie kończy trenerską karierę. Oficjalne info podane przez klub.
-
Piłka nożna
Guardiola trenerem Bayernu od przyszłego sezonu
-
Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
Kolego, zestaw od brd pasuje do avf. U nas na forum jest kilka osób, które do avf włożyły sprzęgło brd. Zajrzyj do tego wątku: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-dwumasy-sprzegla-245198/ Przeczytaj wszystkie posty (znajdziesz tam, np P-U-M-A i Pan Waldek - oni mają u siebie komplet z brd). Po za tym jak będziesz szukał kompletnego sprzęgła z dwumasem to odezwij się do Pawła z tematu, który Ci podałem. Cena jest jak najbardziej ok, towar pewny. Sam od niego brałem do swojego awx-a i polecam
-
Sprzęgło + dwumas a podniesienie mocy
Skoro nie chcesz bawić się w wysyłki itp to załóż zestaw od BRD (wyczytałem, że wytrzymuje ok 450 Nm). Na sam soft, a później modyfikacje mechaniczne (turbo, pompki, fmic) wystarczy.
-
Problem, traci moc po wymianie IC
U mnie nic się nie pojawiało na FIS-ie, gdy auto łapało tryb awaryjny (miałem dziurę w dolocie).
-
uszczelki katalizatora
Warto byłoby kupić nowe śruby i nakrętki. Nie jest to duży koszt. nakrętka nr.5 - N 903 690 01 nakrętka nr.5a - N 900 850 01 Śruba nr.7 - N 010 247 8
-
Problem, traci moc po wymianie IC
Kolego wtedy będzie można szukać problemu Auto wchodzi Ci w tryb awaryjny, przyczyn może być wiele. Turbo przeładowuje, może masz jakąś nieszczelność w dolocie (ale wtedy kopciłby Ci na czarno tak że widziałbyś to w lusterkach, straciłby też sporo na mocy). Tak więc zrób komplet logów i sprawdź błędy jakie masz zapisane w sterowniku silnika.
-
uszczelki katalizatora
Uszczelka nr.4 - 8D0 253 115 Uszczelka nr.6 - 1H0 253 115
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Z takim modem już auto kupiłem Poprzedni właściciel wyrezał to ze względu na dzieciaki Nic z tym nie robiłem, bo nie raziło mnie to jakoś szczególnie. Tymbardziej, że mam już prawie wszystkie graty do elektrycznych szyb z tyłu
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Nowy modzik zawitał na pokładzie Dekory 1NK Muszę jeszcze tylko zamontować popielniczkę i kupić ramkę biegów
-
Prośba o zweryfikowanie części
Hmm patrzyłem jak jest u mnie pod maską i w tym miejscu mam zbiorniczek od wspomagania tzn. tak bliżej błotnika... póżniej wstawię foto
-
Numery poduszek silnika
Nie wiem skąd te ceny w tym IC W ASO to koszt ok 410 zł za poduszkę sklep.gajos.com.pl - tutaj możesz sprawdzać ceny po numerze części - w innych serwisach nie powinny się różnić za bardzo.
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Pojedź swoim kombi na chiptunning i zapomnisz o 1.8T
-
Tuleja wahacza
Tak więc numer 7: - wahacz poprzeczny (lewa góra) - 8E0 505 323 M, cena u gajosa 508 zł - wahacz poprzeczny (prawa góra) - 8E0 505 324 M, cena jak wyżej... Element nr. 8: "tuleja gumowa" - 8E0 501 541 S, cena 49 zł. Co do tego, czy można wymienić tą tulejkę, czy nie raczej Ci nie pomogę... może popytaj u jakiegoś mechanika lub zadzwoń do aso... mamy też forum przecież.
-
Tuleja wahacza
Kolego możesz mi powiedzieć dokładnie o który element Ci chodzi? Tzn. jeśli jest on na którymś z tych dwóch screen'ów to podaj mi jego nr, a ja wrzucę tu numer części
-
Numery poduszek silnika
Poduszka - strona lewa: 8E0 199 379 AD Poduszka - strona prawa: 8E0 199 382 J
-
B6 DIVISION
Byłby dobry do odśnieżania ulic zay.banych śniegiem
-
wymiana sprzegla, jakiej firmy?
Seryjne sprzęgło do avf wytrzymuje ok 420 Nm, więc Tobie wystarczy PS: jak chcesz to mogę dać Ci namiar na kolegę z forum u którego kupisz komplet sprzęgła z dwumasem (jak potrzebny) w dobrej cenie. Nówka, firmy LUK. Sam od niego brałem kilkanaście dni temu do awx i jestem zadowolony