Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Zerknij tu może:
  2. Obecnie bose jest tylko z przodu ale tylko maskownice z jego logiem - reszta nie ma z nim nic wspólnego
  3. Jest Artur dostałeś PW?
  4. to czekamy na foto Popatrzę na allegro za tym kolankiem...
  5. Zestaw, który chcesz zamontować w miejsce egr: http://s13.postimage.org/o0np350pz/2013_01_09_205.jpg, nabyłeś jako cały komplet, czy każdy element z osobna? U mnie egr trochę leje więc też może powinien zrobić out...
  6. Ja korzystam obecnie z Nokii N82 (S60v3) Dość często posługuję się operą mini - nie mam żadnych problemów z przeglądaniem forum, tzn. pisaniem odpowiedzi, czy wysyłaniem PW Masz najnowsze wydanie opery? Jak nie to odinstaluj tą i pobierz tą najnowszą ze strony producenta może pomoże
  7. HTC 8X... A Nokia Lumia 920...?
  8. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jupp Heynckess po sezonie kończy trenerską karierę. Oficjalne info podane przez klub.
  9. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Guardiola trenerem Bayernu od przyszłego sezonu
  10. Kolego, zestaw od brd pasuje do avf. U nas na forum jest kilka osób, które do avf włożyły sprzęgło brd. Zajrzyj do tego wątku: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-dwumasy-sprzegla-245198/ Przeczytaj wszystkie posty (znajdziesz tam, np P-U-M-A i Pan Waldek - oni mają u siebie komplet z brd). Po za tym jak będziesz szukał kompletnego sprzęgła z dwumasem to odezwij się do Pawła z tematu, który Ci podałem. Cena jest jak najbardziej ok, towar pewny. Sam od niego brałem do swojego awx-a i polecam
  11. Skoro nie chcesz bawić się w wysyłki itp to załóż zestaw od BRD (wyczytałem, że wytrzymuje ok 450 Nm). Na sam soft, a później modyfikacje mechaniczne (turbo, pompki, fmic) wystarczy.
  12. U mnie nic się nie pojawiało na FIS-ie, gdy auto łapało tryb awaryjny (miałem dziurę w dolocie).
  13. Blachu odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Warto byłoby kupić nowe śruby i nakrętki. Nie jest to duży koszt. nakrętka nr.5 - N 903 690 01 nakrętka nr.5a - N 900 850 01 Śruba nr.7 - N 010 247 8
  14. Kolego wtedy będzie można szukać problemu Auto wchodzi Ci w tryb awaryjny, przyczyn może być wiele. Turbo przeładowuje, może masz jakąś nieszczelność w dolocie (ale wtedy kopciłby Ci na czarno tak że widziałbyś to w lusterkach, straciłby też sporo na mocy). Tak więc zrób komplet logów i sprawdź błędy jakie masz zapisane w sterowniku silnika.
  15. Blachu odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Uszczelka nr.4 - 8D0 253 115 Uszczelka nr.6 - 1H0 253 115
  16. Z takim modem już auto kupiłem Poprzedni właściciel wyrezał to ze względu na dzieciaki Nic z tym nie robiłem, bo nie raziło mnie to jakoś szczególnie. Tymbardziej, że mam już prawie wszystkie graty do elektrycznych szyb z tyłu
  17. Nowy modzik zawitał na pokładzie Dekory 1NK Muszę jeszcze tylko zamontować popielniczkę i kupić ramkę biegów
  18. Hmm patrzyłem jak jest u mnie pod maską i w tym miejscu mam zbiorniczek od wspomagania tzn. tak bliżej błotnika... póżniej wstawię foto
  19. Blachu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Nie wiem skąd te ceny w tym IC W ASO to koszt ok 410 zł za poduszkę sklep.gajos.com.pl - tutaj możesz sprawdzać ceny po numerze części - w innych serwisach nie powinny się różnić za bardzo.
  20. Pojedź swoim kombi na chiptunning i zapomnisz o 1.8T
  21. Blachu odpowiedział(a) na Damcio temat w Audi A4 B6
    Tak więc numer 7: - wahacz poprzeczny (lewa góra) - 8E0 505 323 M, cena u gajosa 508 zł - wahacz poprzeczny (prawa góra) - 8E0 505 324 M, cena jak wyżej... Element nr. 8: "tuleja gumowa" - 8E0 501 541 S, cena 49 zł. Co do tego, czy można wymienić tą tulejkę, czy nie raczej Ci nie pomogę... może popytaj u jakiegoś mechanika lub zadzwoń do aso... mamy też forum przecież.
  22. Blachu odpowiedział(a) na Damcio temat w Audi A4 B6
    Kolego możesz mi powiedzieć dokładnie o który element Ci chodzi? Tzn. jeśli jest on na którymś z tych dwóch screen'ów to podaj mi jego nr, a ja wrzucę tu numer części
  23. Blachu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6
    Poduszka - strona lewa: 8E0 199 379 AD Poduszka - strona prawa: 8E0 199 382 J
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Byłby dobry do odśnieżania ulic zay.banych śniegiem
  25. Seryjne sprzęgło do avf wytrzymuje ok 420 Nm, więc Tobie wystarczy PS: jak chcesz to mogę dać Ci namiar na kolegę z forum u którego kupisz komplet sprzęgła z dwumasem (jak potrzebny) w dobrej cenie. Nówka, firmy LUK. Sam od niego brałem kilkanaście dni temu do awx i jestem zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.