Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    To w takim razie muszę przypomnieć tutaj wersja Dupstep a tu z FIFY 12 Arjen Robben - Bayern München vs. Manchester United - YouTube ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ---------- A tutaj bramka Olicia z polskim komentarzem
  2. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewy niech siedzi w Dortmundzie, jak pójdzie do lepszego klubu to jego gwiazda może zgasnąć zanim zdąży zabłysnąć Pamiętacie bramkę Robbena na Old Trafford?
  3. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Zabierajcie go do Manchesteru W Bayernie Lewy nie potrzebny
  4. Blachu odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w Audi A4 B6
    Poduszka pod silnik (prawa) - 8E0 199 382 K, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 382 AB poduszka pod silnik (lewa) - 8E0 199 379 AB, wycofano w 1.11.2008 i zastąpiono - 8E0 199 379 BF Ceny to po ok. 400 zł sztuka...
  5. W avf były: 038 130 073 BA, 038 130 079 FX. AJM: 045 130 073 T, 045 130 079 X. ASZ: 038 130 073 AL, 038 130 079 BX. ARL: też chyba były AL-ki
  6. Blachu odpowiedział(a) na piotrekyrtum temat w Audi A4 B6
    Poduszka strona lewa: 8E0 199 379 AD. Jednak wycofano ją 1.05.2008 i zastąpiono: 8E0 199 379 AQ (tą też pewnie teraz kupisz). Strona prawa: 8E0 199 382 L. Wycofano i zastąpiono: 8E0 199 382 AC
  7. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Lewy do Bayernu?? Oby nie
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteś bogiem Dajcie lina do etki online. Albo jak ktoś jest oblatany to może sprawdzi mi tego węża zaraz za turbiną do AVF 2004r. Ta czerwień na tej A4 robi robotę Teraz aż oczy nie chcą się oderwać od pulpitu A co do tej rury to jak chcesz brać go a aso to trochę zaboli Nr. 8E0 145 834 AR (dla vin od 8E_4_000 001) Jak nr vin masz ten wcześniejszy to końcówka nr. jest "M" Koszt u gajosa 887 zł
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mówisz "oddać"? słać adres do wysyłki na PW?
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Również z A6 C6, przód pasażera oraz tył W etce numer tej części miał jeszcze końcówkę "A" Kuźwa nic nie pasuje:facepalm: dostałem parę gratów a tu lipa:grin: Dostałeś A6 C6 do "wybebeszenia"? PS: dla rezającego nie ma nic trudnego
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Również z A6 C6, przód pasażera oraz tył W etce numer tej części miał jeszcze końcówkę "A"
  12. Tak na szybko kolego - zmień te ramki na klubowe: http://a4-klub.pl/ramki-tablice-rejestracyjna-117/ramki-klubowe-tablice-rejestracyjna-czarne-208675/index30.html - wymień dekielki na felgach: DEKIELKI AUDI A6 A8 S8 SLINE 4E0 601 165A ŁADNE ! (2986166391) - motoAllegro lub DEKIELKI AUDI A6 A8 S8 SLINE 4E0 601 165A OKAZJA ! (3004985056) - motoAllegro Najpierw ogarnij to, bo aż razi w oczy chyba że lubisz pomarańczowy kolor A co do przyszłych modów to jedynie kasa będzie Cię ograniczać, bo możliwości będziesz miał dużo
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te gwizdki są z A6 C6 Gwizdki do A4 B6: - przód 8E0 035 399 - tył 8E0 035 399 A Czyli co te nie podejdą? Moim zdaniem nie podejdą mam w pokoju 4 boczki drzwi (czekają na montaż) i tam gwizdki różnią się kształtem, tzn. te z A6 mają miejsce na wtykę z boku, natomiast te z A4 są całkowicie okrągłe (miejsce na wtyczkę jest od spodu głośniczka, tam gdzie masz w A6 naklejkę z nr części). Po za tym dochodzi też kwestia wymiarów... U gajosa gwizdek to 93 zł Potrzebowałbyś tylko dwa, by podmienić na tyle
  14. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te gwizdki są z A6 C6 Gwizdki do A4 B6: - przód 8E0 035 399 - tył 8E0 035 399 A
  15. Pany, w swoim awx-ie chcę wyczyścić kolektor dolotowy i wyrzucić egr (wstawić kolanko sylikonowe i rurkę). Mam już wszystko co potrzebne, łącznie z uszczelkami... Problem tylko z śrubami przy kolektorze, rurce łączącej egr z kolektorem wydechowym oraz na łączeniu samego egr z kolektorem ssącym - w aso mają to na zamówienie (mam do nich 50 km, a specjalnie jeszcze raz jechać...) Czy mogę użyć tych starych śrub bez obaw, czy koniecznie muszą być to nowe?? ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- Ewentualnie może w sklepie motoryzacyjnym poszukać śrub o takich samych parametrach...? ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:01 ---------- W końcu znalazłem parę minut, by prześledzić cały wątek i pytanie jest nieaktualne
  16. Logi rób też pojedynczo. Polecam na początek przeczytać uważnie ten wątek: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
  17. Fakt, z tym Arslanem to było przegięcie mówię to jako fan Hucka Poszukam w necie, może jest jakieś nagranie z tej konferencji Skoro Huck stawił czoła Povietkinowi (jeśli na pkt wygrałby wtedy Huck to uważam, że nie powinno doszukiwać się przekrętów patrząc na przebieg walki, no ale walczył z mistrzem ) to tym bardziej nie stoi na straconej pozycji w pojedynku z Włodarczykiem...
  18. Najlepsza reklama jaką widziałem :polew:
  19. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie marudź, wiadomo że najlepsze kluby w europie to Real, MC i PSG Krótko... :polew:
  20. Obecnie jest to nie możliwe bo mają wspólnego promotora pan Sauerland .... Ten cwaniaczek szykuje Mastera na Włodarczyka bo wie że Marco by miął problem z Krzyśkiem i za duże ryzyko utraty pasa a Master jest w stanie Krzyśkowi odebrać ten pas i Sauerland będzie miął w swojej stajni kolejnego czempiona. Ale mam nadzieje że Andrzej Gmitruk przy pomacy Andrzeja Gołoty wypromuje swoją grupę O'chikara Gmitruk Team i polscy pięściarze nie będą musieli szukać pieniędzy poza granicami i dojdzie do takiej walki Master - Huck Hmm a jakoś Huck walczył z Povietkinem mimo, że mają wspólnego promotora Włodarczyk w ostatniej walce z Australijczykiem też za dużo nie pokazał
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/339878_461460843884233_917284539_o.jpg Idealnie nadaje się na pulpit
  22. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    taki z niego egoista, że nawet przeciwnikowi nie daje bramki strzelić, tylko robi to za nich A Bayern znowu zwycięstwo coś czuję potrójną koronę w tym sezonie
  23. Masternak mógłby zawalczyć z Huckiem Marco ostatnią walkę miał słabą, ale z Povietkinem pokazał się dobrze.
  24. Po numerach części, które podałem wyżej. Powinny one być "widoczne" na elemencie - zresztą na każdym ori elemencie umieszczone są numery seryjne danej części.
  25. Ten tekst zniszczył mi system Poczekaj jeszcze trochę i będzie Ci mówić, żebyś coś wymodził w aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.