Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. patrzyłem w etce i są 3 rodzaje skóry tego elementu (nie chodzi o kolor) możesz podać jakiś numer z fotela lub kanapy, żeby stwierdzić który pasuje do Twojego kompletu? Która strona Cię interesuje? Lewa czy prawa? Swoją drogą to ten element jest dość drogi
  2. Najgorsze właśnie telepanie autem przy gaszeniu hmm egr mam jeszcze w garażu, więc w przyszłości spróbuję go "zmodyfikować" i zamontować
  3. Dzięki Daniel za miłe słowo ale do "kox furki" dużo brakuje jeszcze A co do egr-a to trochę decyzja na spontanie... Zresztą trochę ciekł olej z niego, kiedyś dwa razy zaciął się przez co nie mogłem auta odpalić. Przy okazji wyczyściłem kolektor ssący...
  4. Blachu odpowiedział(a) na arris_88 temat w Audi A4 B6
    Dobre numery poduszek masz kolego
  5. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Thiago w Bayernie Zamienił Iniestę, Xaviego, Cesca na Bastiana, Kroosa, Goetze, Mullera, Riberyego itd...
  6. Niemożliwe? Na forum wszystko jest możliwe Mini spot w centrum kraju z kolegą z podkarpacia harry19-19 miło było poznać A teraz kilka pamiątkowych fotek Niestety pogoda była marna, sprzęt też, więc jakość słaba
  7. Więc jak to wkońcu jest Panowie? Mam do założenia srebrny wzmak bose... Przypasuje stelaż od zwykłego wzmaka? Może niech ktoś jeszcze się wypowie... Bo widzę, że jeszcze kilka osób robiło taki mod w sedanie. Hmm jakiś czas temu patrzyłem w etce i był tylko jeden nr tego stelaża... Mógłby ewentualnie ktoś to sprawdzić i potwierdzić / zaprzeczyć? Nie mam aktualnie dostępu do kompa (delegacja)...
  8. Koledzy, sorki za takie pytanie, ale chcę się upewnić... Czy stelaż wzmacniacza od zwykłego nagłośnienia pasuje do wzmaka bose? Za odpowiedź z góry dzięki
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak już zacząłeś to może rozwiń krótko temat
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedyny minus jaki zauważyłem to, że przy gaszeniu auta trochę telepie budą brak klapy gaszącej, która była w egr...
  11. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w xenonie w S4 wnętrza lamp były grafitowe chyba a co do egr-a to ja wywaliłem to ustrojstwo i mam święty spokój
  12. Problemem są niestety pompki, powoli kończą swój żywot spróbuj przeczyścić je tak jak w linku który podałem wyżej, razem z wymianą filtra paliwa. Może coś pomoże. Można też je zamienić miejscami (problemem może być też wiązka pompowtrysków).
  13. Kolego zrób logi vag-iem, tylko loguj grupy pojedynczo... Jeśli chodzi o wtryski to najbardziej interesują nas grupy 013, 018 i 023, ale przydałby się cały komplet. Tutaj znajdziesz co i jak: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ A jeśli chodzi o czyszczenie wtrysków to stp nie pomoże, dlatego też zerknij do tego tematu: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-czyszczenie-wtryskiwaczy-pompowtryskiwaczy-diesla-166546/
  14. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie Zapowiada się ciekawy sezon
  15. Domin79 miał jakiś czas temu na sprzedaż 3 szt kostek 32 pin z pinami i kawałkiem wiązki... Spytaj, może jeszcze ma...
  16. O więcej fotek, w tym wnętrza, aż się prosi
  17. Blachu odpowiedział(a) na luc temat w Audi A4 B8
    Numer to: 8K5 845 501 NVB, a koszt to ok 1270 zł.
  18. Hmm gdzieś o uszy obiło mi się, że z głośnikami bose w przednich drzwiach podłączonych pod radio jest problem... Otóż przy dłuższym słuchaniu muzyki z bardziej podkręconym potencjometrem radio w pewnym momencie samo ścisza muzykę, a następnie powraca do normy. Dobrze słyszałem? Czy faktycznie jest to jakiś wielki problem przy użytkowaniu? Od jakiej skali na potencjometrze zaczynają się takie rzeczy?
  19. Blachu odpowiedział(a) na vel temat w 1.9TDI
    Wychodzi na to że sprzęgło z awx pasuje do ajm. Dla pewności sprawdzę jeszcze numery w etce... Ale ten komplet z aukcji będzie dobry dla Twojego auta.
  20. Blachu odpowiedział(a) na vel temat w 1.9TDI
    Ja brałem komplet sprzęgła z dwumasem LUK od kolegi z forum, założyli mi to w aso i jest ok. Tak jak kolega wyżej, jeśli boisz się luk-a to bierz sachs-a... Jeśli chodzi o skrzynię hck to komplet sprzęgła musi być od BRD. W Twoim roczniku nie będzie problemów z elektroniką przy swapie skrzyni. Z tego co pamiętam to jest też kilka drobiazgów do wymiany, ale o więcej konkretów musiałbyś spytać kolegę "Jarol" - on przez to przechodził. Co do oszczędności na spalaniu to na pewno jakieś będą. Ale też silnik będzie mniej dostawał "po tyłku" w trasie przy dłuższej jeździe z dużymi prędkościami. Np. W awx przy 180 km/h masz chyba 3800 obr. Na skrzyni hck będziesz miał 3200 obr. Jest różnica? Jest...
  21. Auto wpada w tryb awaryjny. Najpierw podłączcie ze znajomym vag-a, odczytajcie błędy w sterowniku silnika (na pewno jakieś będą) i zróbcie logi. Wszystko jest opisane w tym temacie: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ Oczywiście wstawcie to później na forum. Przyczyn może być kilka - zapieczone kierownice w turbinie, nieszczelność w dolocie, niesprawny przepływomierz, czy zawór N75 itd itd
  22. Blachu odpowiedział(a) na vel temat w 1.9TDI
    Kolego, jeśli masz skrzynię 5 biegową to masz AWX (131 KM) lub AVB (105 KM), ale pewnie ta pierwsza opcja... AVF ma skrzynię 6 biegową. Gdzie wyczytałeś, że "LUK jest do bani"?? Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie jeśli zamierzasz kupić komplet z pewnego źródła to polecam kolegę z naszego forum (wszystko co potrzebne znajdziesz w tym temacie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprzedam-dwumasy-sprzegla-245198/ ). Sam u niego kupiłem niedawno i jestem w pełni zadowolony, tak jak "kilka" innych osób z forum. Jeśli chodzi o chip to sprzęgło od awx-a wystarczy w zupełności (nawet z zapasem). Co do zmiany skrzyni na szóstkę to jeśli masz trochę więcej kasy to czemu nie... Skrzynia HCK z 2.0 tdi 170 KM jest najlepszym wyborem... Na autostrady w sam raz przy 3.200 obr masz 180 km/h
  23. Czemu chcesz kombinować? w naszych furkach do felgi 17" profil opony to 45... ---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ---------- przed chwilą zmierzyłem i z przodu oraz z tyłu jest po 65 cm, choć przód wizualnie wydaje się z 0,5 cm wyżej
  24. u mnie tez zawias jest ori. Na pewno przód u Ciebie siedzi niżej niż u mnie może kwestia większego silnika jak będziesz miał czas to zmierz może ile jest cm od nadkola do podłoża (ucho.77). Później sprawdzę u siebie na równym podłożu
  25. u kolegi ucho.77 coś nisko auto siedzi jak na 1be u mnie na 1be i 18'' (profil opony 40) wygląda tak:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.