Treść opublikowana przez Blachu
-
B6 DIVISION
z rana Sent from Lumia 920
-
B6 DIVISION
Sent from Lumia 920
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
od roku mam boscha s4 i nie narzekam jakie parametry? 77Ah 780A ? Bo takie mam obecnie w centrze...
-
B6 DIVISION
Pany mam akumulator do wymiany... Co brać? Centrę, bosha, vartę?
-
B6 DIVISION
:siema: YellowSubA4 (Audi A4 2,7l V6 BiTurbo 560hp) on Vimeo :slina:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Co tam rezacie? Podwójny wydech i zdesia S4?
-
B6 DIVISION
Dobry kolego Ja juz dwa razy uzywalem tych specifikow bo probowalem ratowac pompki w Moim wozidelku i zawsze uzywalem tego z oznaczeniem 5154 czyli punkt 2 na Twojej liscie zas ten specyfik , ktory jest jako 3 to dwa razy na 15 tys. km. wlewam do zbiornika na takie szybkie czyszczenie podczas jazdy ale wlewam albo 2 buteleczki na pelen zbiornik lub jedna na pol zbiornika. Dzięki kolego Też ten 5154 najbardziej mi pasował czytając opis... Więc go kupię. Tego 2666 też użyję do paliwa w baku. Kondycja pompek poprawiła się po ich zastosowaniu? Korekcje moich pompek sprzed 9 miesięcy: Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Mam nadzieję, że po tych preparatach coś się poprawi, ale cudów nie oczekuję Choć tak naprawdę, mimo nie idealnych korekcji, silnik pracuje równo, nie telepie, nie kopci na czarno przy bucie, jest wszystko w porządku
-
B6 DIVISION
Koledzy jaki preparat liqui moly polecacie do czyszczenia pompowtrysków "domowym jet clean" (podłączenie butelki z preparatem pod filtr paliwa) ?? Jest kilka produktów i nie wiem który wybrać 1. Pro-Line : PRO-LINE REGENERATOR WTRYSKÓW DIESEL 5156 2. Pro-Line : PŁYN DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL 5154 3. Dodatki do paliw -Diesel : OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY DIESEL 2666
-
Klipsy wygłuszenia maski
Witam. Szukam nr części spinek/klipsów, które mocują wygłuszenie do przedniej maski.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie, nie dam rady być na spocie, sorry Przed chwilą dowiedziałem się o pewnej sprawie przez co muszę zmienić plany Jeszcze raz wielkie sorry ehh...
-
B6 DIVISION
U mnie w skórzanych sportach na pewno nie trwa kilkanaście sekund, by poczuć grzanie a u Ciebie ile czasu to zajmuje? Niedawno użyłem podgrzewania tyłka i zacząłem się zastanawiać czy wszystko jest z tym ok... Oparcie fotela też jest podgrzewane? Dobrze myślę?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
4. Blachu Ale auto mam brudne będę musiał je jutro trochę ogarnąć
-
B6 DIVISION
Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Koledzy, bedzie ktoś jechał od strony Koła? Ale pewnie nie.... Na tym parkingu pod ferii znajdę. was bez problemu? Bo w końcu to mój pierwszy spot Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co tu taka cisza? Sent from Lumia 920
-
Zapaszki do auta
California Scents Coronado Cherry robi robotę :kox:
-
B6 DIVISION
jesteśmy za! :grin:
-
listwa zderzaka tylniego
Obiło mi się o uszy, że trzeba cały zderzak zdjąć, by wymontować tą listwę
-
B6 DIVISION
- Spoty Słupecko - Konińskie
To jak Pany? Będzie jakiś spot za tydzień? miałem mieć sobotę pracującą, ale w piątek wieczorem mam egzamin, więc z delegacji wracam wcześniej... Tak więc w sobotę, czy niedzielę pasowałoby mi o każdej godzinie Sent from Lumia 920- Piłka nożna
Ciekawe co Lewy pokaże w Bayernie... Swoją drogą niedawno grał tam pewien lis pola karnego, którym Lewy też jest... No może Lewy ma trochę lepszą technikę niż Mario Gomez. Gdy Mandzukić przychodził do Bayernu to wszyscy skazywali go na ławkę. Jednak ostatecznie to Gomez uciekł z podkulonym ogonem... PS: na koniec takie moje odważne stwierdzenie na temat Gran Derbi (czy jak to się tam pisze)... Powoli klasyk hiszpański ustępuje miejsca temu niemieckiemu, Bayern - BVB... Przynajmniej pod względem sportowym, bo marketingowym czy medialnym to nieosiągalny poziom dla nikogo. Sent from Lumia 920- B6 DIVISION
to co dzis rezamy? Sent from Lumia 920- B6 DIVISION
Wladi akurat wyruszałem do rodzinki w okolice Torunia Sent from Lumia 920 - Spoty Słupecko - Konińskie