Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana Sent from Lumia 920
  2. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sent from Lumia 920
  3. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :hi:
  4. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od roku mam boscha s4 i nie narzekam jakie parametry? 77Ah 780A ? Bo takie mam obecnie w centrze...
  5. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam akumulator do wymiany... Co brać? Centrę, bosha, vartę?
  6. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema: YellowSubA4 (Audi A4 2,7l V6 BiTurbo 560hp) on Vimeo :slina:
  7. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  8. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tam rezacie? Podwójny wydech i zdesia S4?
  9. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry kolego Ja juz dwa razy uzywalem tych specifikow bo probowalem ratowac pompki w Moim wozidelku i zawsze uzywalem tego z oznaczeniem 5154 czyli punkt 2 na Twojej liscie zas ten specyfik , ktory jest jako 3 to dwa razy na 15 tys. km. wlewam do zbiornika na takie szybkie czyszczenie podczas jazdy ale wlewam albo 2 buteleczki na pelen zbiornik lub jedna na pol zbiornika. Dzięki kolego Też ten 5154 najbardziej mi pasował czytając opis... Więc go kupię. Tego 2666 też użyję do paliwa w baku. Kondycja pompek poprawiła się po ich zastosowaniu? Korekcje moich pompek sprzed 9 miesięcy: Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Mam nadzieję, że po tych preparatach coś się poprawi, ale cudów nie oczekuję Choć tak naprawdę, mimo nie idealnych korekcji, silnik pracuje równo, nie telepie, nie kopci na czarno przy bucie, jest wszystko w porządku
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy jaki preparat liqui moly polecacie do czyszczenia pompowtrysków "domowym jet clean" (podłączenie butelki z preparatem pod filtr paliwa) ?? Jest kilka produktów i nie wiem który wybrać 1. Pro-Line : PRO-LINE REGENERATOR WTRYSKÓW DIESEL 5156 2. Pro-Line : PŁYN DO CZYSZCZENIA WTRYSKIWACZY DIESEL 5154 3. Dodatki do paliw -Diesel : OCZYSZCZACZ WTRYSKIWACZY DIESEL 2666
  11. Blachu opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam. Szukam nr części spinek/klipsów, które mocują wygłuszenie do przedniej maski.
  12. Panowie, nie dam rady być na spocie, sorry Przed chwilą dowiedziałem się o pewnej sprawie przez co muszę zmienić plany Jeszcze raz wielkie sorry ehh...
  13. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U mnie w skórzanych sportach na pewno nie trwa kilkanaście sekund, by poczuć grzanie a u Ciebie ile czasu to zajmuje? Niedawno użyłem podgrzewania tyłka i zacząłem się zastanawiać czy wszystko jest z tym ok... Oparcie fotela też jest podgrzewane? Dobrze myślę?
  14. 4. Blachu Ale auto mam brudne będę musiał je jutro trochę ogarnąć
  15. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sent from Lumia 920
  16. Koledzy, bedzie ktoś jechał od strony Koła? Ale pewnie nie.... Na tym parkingu pod ferii znajdę. was bez problemu? Bo w końcu to mój pierwszy spot Sent from Lumia 920
  17. Co tu taka cisza? Sent from Lumia 920
  18. California Scents Coronado Cherry robi robotę :kox:
  19. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jesteśmy za! :grin:
  20. Obiło mi się o uszy, że trzeba cały zderzak zdjąć, by wymontować tą listwę
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. To jak Pany? Będzie jakiś spot za tydzień? miałem mieć sobotę pracującą, ale w piątek wieczorem mam egzamin, więc z delegacji wracam wcześniej... Tak więc w sobotę, czy niedzielę pasowałoby mi o każdej godzinie Sent from Lumia 920
  23. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawe co Lewy pokaże w Bayernie... Swoją drogą niedawno grał tam pewien lis pola karnego, którym Lewy też jest... No może Lewy ma trochę lepszą technikę niż Mario Gomez. Gdy Mandzukić przychodził do Bayernu to wszyscy skazywali go na ławkę. Jednak ostatecznie to Gomez uciekł z podkulonym ogonem... PS: na koniec takie moje odważne stwierdzenie na temat Gran Derbi (czy jak to się tam pisze)... Powoli klasyk hiszpański ustępuje miejsca temu niemieckiemu, Bayern - BVB... Przynajmniej pod względem sportowym, bo marketingowym czy medialnym to nieosiągalny poziom dla nikogo. Sent from Lumia 920
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to co dzis rezamy? Sent from Lumia 920
  25. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi akurat wyruszałem do rodzinki w okolice Torunia Sent from Lumia 920

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.