Treść opublikowana przez Blachu
-
Nowe sprzęgło z dwumasem
Wszystko pasuje bez problemu
-
Siłownia
Magic też robię pompki od jakiegoś czasu od grudnia i dały mi naprawdę dobre efekty tylko trzeba dużo jeść Ja robię mniej serii, bo 7-8 po 25 i 1,5 min przerwy. oczywiście ostatnie 2-3 serie nie są pełne 25 Dodaj jakieś mono - siła idzie w górę nieźle Przy tym samym wzroście mam 91-92 kg, bicek 43,5 cm, i trochę więcej w pasie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No wreszcie letni setup założony Powitać
-
Truckerzy
Witam kolegów i koleżanki Powoli zaczynam dołączać do grona driverów Na początek solówka man tgs (?).400, kiper z hydroburtą
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Ostro do przodu Popielniczka
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Ładny bex jeśli chodzi o felgi to też jestem na tak
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Jak już pisałem będzie koks
-
Kolejne Audi :) Dla odmiany diesel.
Zawieszenie to 1BA? Na glebę z nim PS: ładny czarnuch
-
Zestaw dla świeżaka.
Ok, więc tak ja piszesz węzmę glinkę białą z Megsa. Dzięki wielkie za pomoc i porady Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany 22-02-2014 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 19-02-2014 at 05:40 ---------- Kolego Griffe ta biała glinka z megsa to ten zestaw? MEGUIARS SMOOTH SURFACE CLAY STARTER KIT LAKIER GŁADKI JAK LUSTRO GRATIS 2 MIKROFIBRY - ShowCarShine - Detailing Shop
-
Spoty Słupecko - Konińskie
wszystkim Dziś widziałem jak po Kłodawie woziło się czarne R8 na czarnej feldze :kox:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
U mnie w awx na 4 biegu przy 4000 obr mam 160 km/h. Nie kręciłem go na 4 tak wysoko np. na 5 przy 2000 obr mam ok 105 km/h Sent from Lumia 920
-
Czy warto bawić się w chip w avb 74kw , jeśli tak to gdzie w okolicach Łódzkiego
W łódzkim masz v-techa, ale ich omijaj szerokim łukiem Podjedź do Płocka do naszego kolegi z forum juby_p http://a4-klub.pl/members/juby_p-14643/ Daleko nie masz, a zrobi program naprawdę fachowo
-
Piłka nożna
No fakt, w drugiej połowie mało się działo... Blisko 1000 podań w ciągu meczu to już sztuka dla sztuki. Jako sympatyk Bayernu też byłem zniesmaczony grą w drugiej połowie - zamiast dobicia Arsenalu było klepanie piłki... Ale z dwojga złego wolę to niż stawianie autobusu w polu karnym Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- Po za tym zwykle Bayern bardziej przykłada się do gry niż w drugiej połowie z Arsenalem... Obejrzałem praktycznie każdy ich mecz w tym sezonie i wiem coś o tym Sent from Lumia 920
-
Piłka nożna
Rozumiem fanów Realu którzy nie znoszą Pepa swoją drogą to styl gry Bayernu oparty na podaniach i posiadaniu piłki wprowadził van Gaal w sezonie 09/10... Obecnie za Pepa momentami jest przesadne klepanie piłki, po za tym ciągle grają to samo od paru lat... Sent from Lumia 920
-
Piłka nożna
Z tym Realem śmiem wątpić... Zresztą wczoraj po strzeleniu pierwszego gola jakoś nie zależało Bayernowi na strzeleniu nastepnych goli... Ot takie klepanie przed polem karnym Arsenalu... Zresztą nie był to ich jakiś rewelacyjny mecz, Ribery zresztą zrobiłby różnice. A Real już zaliczył kilka wpadek w tym sezonie, więc nie wysuwałbym go przed szereg... Sent from Lumia 920
-
Zestaw dla świeżaka.
Jeśli chodzi o glinkę i rękawicę to obecnie nie mam... Glinka Valet Pro miękka (?) i rękawica Car Pro? Dobry wybór? Jeśli chodzi o Black Hole to czytałem że osłabia trwałość wosku... Ale chyba ten miesiąc czy 1,5 wytrzyma wosk na aucie po BH? Dodam, że auto jeździ tylko w weekendy, w tygodniu jest w garażu - praca w delegacji... Jeśli chodzi też o Black hole to może jest jakaś lepsza, ciekawsza opcja jakiegoś duetu cleanera i odżywki do lakieru? Czy dać spokój i pozostać przy samym blach hole? Sent from Lumia 920
-
Zestaw dla świeżaka.
Witam kolegów Zima się kończy, czas przygotować się do sezonu... Przeczytałem wątek i ułożyłem sobie zestawik, który chciałbym skompletować. Proszę o ocenę, porady, czy wszystko będzie ze sobą współgrać, czy coś Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- ...Dodać lub usunąć. Jestem raczej laikiem w tym temacie, więc pomoc mile widziana. Kolor mojego B6 to czarna perła. Wszystkie prace będą wykonywane ręcznie. Chcialbym zamaskować kuliste zarysowania, jeśli w ogóle dam radę coś takiego zrobić bez korekty lakieru. Oczywiście zależy mi też na wet look'u, głębi koloru i dosyć dobrej trwałości... Obecnie posiadam wosk Chemical Guys 53 Pete's Black Pearl... Chciałbym dokupić: - szampon Duragloss 901, - cleaner - no i tu mam problem, bo nie wiem jaki...? - odżywienie Lakieru - Poor Boys World Black Hole. Kwota to 200-300 zl. Sent from Lumia 920
-
B6 DIVISION
dzisiaj oglądałem tego bex-a chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę jesteś ze świecia ? Jak ogólny stan tego bexa ? Nie, nie jestem ze Świecia, mam 160 km do niego... I co ważniejsze to widziałem tego bex-a wczoraj, ale na allegro ---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ---------- wszystkich
-
B6 DIVISION
dzisiaj oglądałem tego bex-a chętnie bym się przesiadł na taką turbo benzynę
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A moje pompki AN ? Daj numer sterownika silnika to zobaczę jak to się przedstawia Nie wiem, czy to o to chodzi, ale może tu jest zawarta ta informacja Jeśli nie to powiedz gdzie szukać numeru sterownika... vag mówi coś takiego: "Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 038 906 019 FP Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 1467"
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
A moje pompki AN ?
-
Mod BRB
Podjedź do "Dieselsoft" na wyszogrodzkiej i tam niech Ci zhamują auto koszt nieduży, a wykres będzie ok... Sent from Lumia 920
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Może uda mi się wpaść na spota, ale nic nie obiecuję Widzę kolega befol mieszka niedaleko mnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sent from Lumia 920
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
Też polecam te Bridgestony