Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blachu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Blachu

  1. Coś takiego mi wpadło Joey Trife - Last Night + Download Link - YouTube
  2. Na pierwszych dwóch zdjęciach nie wygląda to tragicznie A co konkretnie polecilibyście do opon by były też black?
  3. Bart-S takie też były plany, ale już nie w tym roku harry19-19 niestety plany się zmieniły i nie jadę B6 do Kielc
  4. Masz bose, czy zwykły system z aktywnym tyłem? Jakie masz radio? Sprawdź w ustawieniach radia jak "ustawiony jest dźwięk", tzn. klikasz "tone" i szukasz zakładki "fader"... powinna być ustawiona na "0"... Może ktoś przestawił tak, że gra praktycznie sam tył.
  5. Kolego żadnych dodatkowych kabli nie musisz przeciągać Skoro masz z tyłu głośniki i subwoofer to git, jesteśmy w domu Będzie bose działać na chorusie, ale ja bym sie zastanowił nad zmianą radia na concert (zawsze na cd jest lepsza jakość niż na kasetach, a i concert pewnie gra lepiej niż chorus). Tak więc ja proponuję Ci podmienić głośniki na bose i założyć wzmacniacz bose. Ale w takiej konfiguracji że przód gra nadal pod radiem, a tył gra pod wzmacniaczem bose. Wtedy nie musisz ciągnąć przez auto dodatkowych kabli, wystarczy że przelutujesz odpowiednie kabelki w kostce wzmacniacza. Ja, jak i wiele osób tak ma i wszyscy są zadowoleni. Bo żeby podpiąć przód pod wzmacniacz to potrzeba dużo pracy, czasu i dobrych kabli, bo zdarzały się cyrki, typu: przy włączonym silniku słychać dźwięk silnika Powiedz mi skąd jesteś? Może uda mi się pomóc.
  6. No i setup zimowy już na aucie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/a4-b6-awx-czarna-bestia-18-skora-xenon-pakiet-zima-238627/
  7. Przed zimą mały update Nowy akumulator Bosh S5 77 Ah 780 A Zakupiony także setup zimowy: - ori felgi Borbet 17" - opony Continental ContiWinterContact TS830 P 225/45/17 W rzeczywistości lepiej to wygląda niż na fotkach :kox: Jeszcze zrobić wnętrza lamp i ramki grilla na czarno
  8. Na tej aukcji masz wszystko co potrzeba, tylko nie wiem czy kostka jest przy wzmacniaczu bose, bo na zdjęciach tego nie widać... Zresztą w ogóle wzmacniacz jest niepokazany... Musiałbyś przedzwonić do gościa i się dopytać. Powiedz mi czy masz głośniki w drzwiach z tyłu i subwoofer na tylnej półce?? Jeśli tak to masz też seryjny wzmacniacz w bagażniku po prawej stronie za boczkiem. Wtedy cała zabawa jest w miarę prosta. Jeśli nie masz głośników w tylnych drzwiach to robi się problem bo pewnie nie ma instalacji pod tylne głośniki i sub na półce...
  9. Kolego sam robiłem niedawno takiego moda Wszystko podchodzi plug & play. Wielkości głośników są takie same, wtyczki też identyczne. Jeśli chodzi o podłączenie wzmacniacza to musiałbyś kupić wtykę do wzmacniacza 25 lub 32 pinową, najlepiej z kawałkiem okablowania. Zależy jaki wzmacniacz kupisz (czy czarny - 25 pin czy srebrny - 32 pin). Później wystarczy tylko przelutować odpowiednio kabelki. Co do ceny tego zestawu z tej aukcji to jest bardzo dobra, jeśli wszystko jest sprawne. Nie ma nad czym się zastanawiać Powiem, że po przesiadce na głośniki bose i podłączeniu tyłu pod wzmacniacz bose różnica jest ogromna Fajnie to gra i mod zdecydowanie warty tej kasy. ---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:31 ---------- Tutaj masz też temat odnośnie tego moda: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
  10. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Będziesz rezał bose?
  12. Mody na plus Czarny grill jest Jakich konkretnie środków użyłeś do malowania grilla? Można prosić o nazwy? Jeszcze tylko ori bixy lub pomalowanie tych lamp na czarno
  13. Bart-S wiem, wiem ale mam kilkadziesiąt km do Ciebie :/ radio mi sie rozkodowało, a nie mogę wyjąć go samoróbkami-wyjmakami... Sent from Lumia 920 ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Sytuacja opanowana... Wystarczyło wyjąć bezpiecznik od radia Sent from Lumia 920
  14. Pany, ma ktoś może wyjmaki do radia? Sent from Lumia 920
  15. Panowie, Blachu daje sobie radę dzisiaj doszedł do mnie komplet kół zimowych od kolegi z forum, w weekend zakładam Sent from Lumia 920
  16. Sent from Lumia 920
  17. Blachu odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak będzie grał do końca meczu na 100% to wszystko możliwe... Sent from Lumia 920
  18. Już niedługo zawita u mnie setup zimowy być może już w ten week, więc byłbym gotowy na spota Sent from Lumia 920
  19. Blachu odpowiedział(a) na robert1234 temat w Audi A4 B6
    Chcesz wymienić wszystkie czy tylko jeden? Szukaj: 038 130 073 BA, 038 130 079 FX. Takie podaje etka. Mogą być też z końcówkami AL czy BQ lub AN (te ostatnie u mnie siedzą).
  20. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz może tą fotkę w fullHD?
  22. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wczoraj wybrałem się w małą trasę z bratem i wracając z niej, będąc już ok 20 km od domu (godz. 21:00), wyszło na to, że nie ma żadnej przejezdnej drogi w tym kierunku nawet krajowa jedynka była nieprzejezdna ostatecznie po wielu poszukiwaniach, kombinacjach, wyciągania auta z rowu do domu dotarłem o 8 rano dobrze, że nie jechałem B6 Swoją drogą nie rozumiem jak można dopuścić, by taka droga krajowa była nieprzejezdna...
  23. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. Blachu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej
  25. Koledzy w poniedziałek prawdopodobnie szykuje mi się mała ustawka ze znajomym Czy mój seryjny awx na kołach 225/40/18 ma szanse z accordem VI 2.0 vtec? Honda ma wkładkę K&N i niby na hamowni w v-techu wypluła 157 KM. Ponadto jest ok 100 kg lżejsza i na oponach 195/60/15. Na papierze osiągi niby identyczne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.